Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mistrz cientej riposty

Europa da się lubić

Polecane posty

Gość ewentualnieeeee
Tak, proponuję Ci zmienić nicka na bezosobowy bo ten jakiś taki "męski"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentualnieeeee
w twoim wieku poczekasz..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z feministkami. Niby chodzi o równouprawnienie ale zadać im pare pytań okazuje się że chodzi o dyskryminację mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio gdzies przeczytałem że francuskie policjantki oburzyły się że muszą przechodzić sprawdziany sprawnościowe dokładnie takie same jak policjanci i że z tego powodu są dyskryminowane. Oczywiście nie muszę chyba dodawać że równouprawnienie owych sprawdzianów wymogły organizacje feministyczne we francuskiej policji. Oj kobiety kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ......chyba zacznę być homofobem nigdy mnie nie interesowało kto z kim sypia i homoseksualizm nie był czymś co należy tępić ale zaczyna być dość dziwnie zawsze uważałam ,że gdybym sypiała z kobietą to automatycznie pozbawiam sie dzieci -proste nie ? a tu wyglada na to ,że po raz kolejny wyszłam na naiwna idiotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> ARRAKIS Tu nie chodzi o pozbawianie się dzieci. To co przeczytałem pod podanym linkiem to dyskryminacja hetro. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt :) ja chce być nazywana mama , mamusia , matka itd....... nie chcę byc opiekunem , bo jestem opiekunem psa , a dla dzieci jestem mama i kropka :) a to co napisałam w poprzednim poście to efekt mojej nadchodzącej homofobii spowodowanej tym co przeczytałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów.
to już jakiś homokabaret - mama terminem homofobicznym ================================================= 09:34 Kabardynka 2 Onet donosi: http://wiadomosci.onet.pl/1489391,12,item.html Oto fragmenty: Szkocja: "mama" uznana za termin homofobiczny "Rzeczpospolita": Służba zdrowia w Szkocji zaleciła personelowi przychodni i szpitali unikania słów "mama" i "tata". Uznała, że obrażają one homoseksualnych "rodziców" - donosi . Ma to pozwolić dzieciom samodzielnie zdecydować kto jest dla nich ważny - głosi rozporządzenie. W specjalnym dokumencie "Fair wobec wszystkich" służba zdrowia proponuje, by słowa "mama" i "tata" zastąpić w rozmowach z dziećmi wyrazami "opiekun", "strażnik" lub w ostateczności "rodzic". "Orientacja seksualna i płeć nie mają nic wspólnego z dobrym rodzicielstwem" - głosi raport. 09:35 nie da się zgubić w d**ach im się porzewracało 09:38 Grzesznica Magdalena Brak słów Żenada!!! Nuda niszczy...., rutyna dobija........Na piedestał -szaleństwo, spontaniczność i .... namiętność 09:40 Kabardynka 2 homoseksualiści, feministki i lierałowie wraz z lewicą rozbijają cywilizację europejską. Dla nich głównymi celami są przywileje zboczeńcół, godność małp człekokształtnych małżeństwa i kinkubinaty wielososobowe. Chore towarzystwo ! 09:41 wielka zła cholera A gdzie tutaj tkwi hasło, z erobią to lewacy i feministki? wskaz mi w tym artykule słowa klucze? 09:41 szmatnik problem w tym, że libreałowie rządzą w większości krajów zachodu i w parlamencie europejskim więc mogą wprowadzać w życie swoje poronione ideee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście tu
09:44 Kabardynka 2 Na Wyspach rządzi liberalna lewica !!! I realizuje liberalno-lewicowy program społeczny czyli m.i.n. przywileje dla homo i dyskryminacja chrześcijaństwa. 09:46 tolerancyjna do czasu To rzeczywiscie jakas kpina... Zawsze bronilam homoseksualistów, skoro taki ich wybor, niech sobie zyja po swojemu, ale na takie wywracanie swiata do gory nogami w zyciu sie nie zgodze. To tak, jakby mowic tym dzieciom, ze homoseksualizm jest normalniejszy niz mama czy tato:/ 09:46 Amant Wszech Czasów Nie mam nic przeciw dyskryminacji chrześcijaństwa . 09:50 Wtorek Popielcowy Jesteś zacofana, "tolerancyjna do czasu". Teraz to dopiero wychodzi na jaw. A ja jestem ogromnie nowoczesny. 09:52 wielka zła cholera Jesli ktoś jest LIBERAŁEM to nijak nei może być socjalista, a lewacy to socjalisci - nie widzisz braków w swoim rozumowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów.
To jest chore!!!! ============= 13:41 zwariowana ciupaska http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600 ,3931688.html?skad=rss w kreske ci 13:42 zwariowana ciupaska to jest zamach na ludzi hetero, oni wszyscy sa chorzy na heterofobie!!! w kreske ci 13:43 ninthi Żałosne!!! 13:43 bez kitu-PRZEGIĘCIE 13:44 Katarina Witt "Poprawnosc" plciowa (?) doprowadzona do granic... absurdu Somebody in the next car Somebody on the morning train Somebody in the coffee shop That you walk right by everyday Somebody that you look at But never really see Somewhere out there is somebody 13:45 gadula masz racje swiat wariuje a homo dac im palca to reke utna kiedys nie mialam nic do nich ale dzisiaj zaczynam ich miec powyzej nosa nie za duzo to oni wymagaja 13:46 zwariowana ciupaska od dzis otwarcie mowie o heterofobii, jestesmy ograniczani, to zamach na nasza wolnosc! HETEROFOBII MOWIE STANOWCZE NIE!!! w kreske ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore, jak mozna zabronic mowic slow mama i tata, ich heterofobie sa straszne! Im oczywiscie nic zrobic nie wolno, bo zaraz nazwa cie homofobem, ale jak oni cierpia na HETEROFOBIE to juz nikt im tego nie wytknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z działu Życie uczuciowe
jak donosi Rzepa homofile zakazali słowo matka jako obrażliwe ==================================================== 22:20 farfocla dla homoseksualistów i transseksualistów. Czy jest granica dla zboczonych pomysłow zboczeńców ? Moim zdaniem nie ... tu szczególy: http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_07 0220/swiat/swiat_a_5.html w artykule czytamy między innymi: Nowe przepisy, według których personel szpitala nie powinien używać "homofobicznych" słów "mama" i "tata", nie zaskoczyły ekspertów. - Szkocja ostro skręciła na lewo. Gdyby nie szkoccy wyborcy, nigdy nie rządziłaby nami Partia Pracy - powiedziała "Rz" brytyjska ekspert do spraw rodziny Lynette Burrows. - Za zmianami politycznymi poszły zmiany obyczajowe. Szkocka klasa polityczna całkowicie straciła kontakt z rzeczywistością - dodała. Homoseksualizm już dawno wkroczył do szkockich szkół. Od siedmiu lat prowadzi się tam na ten temat rozmaite pogadanki i lekcje. Wprowadzane są programy mające na celu walkę z dyskryminacją i przemocą wymierzoną w dzieci uważające się za homoseksualistów. W zeszłym roku zorganizowano specjalne zajęcia, na których instruowano dzieci, w jaki sposób powinno się uprawiać "bezpieczny homoseksualny seks". Oprócz wskazówek czysto technicznych opowiadano dzieciom o prezerwatywach, które mają uchronić przed AIDS, o"emocjonalnej stronie homoseksualizmu" oraz o tym, w jaki sposób skontaktować się z gejowskimi organizacjami. 22:20 farfocla To chyba jakiś ponury żart. Przecież słowa "mama", "tata" wypowiadamy jako pierwsze w naszym życiu. Tak jest w Wielkiej Brytanii, Polsce i Afryce. Czy to oznacza, że kilkumiesięczne dziecko jest homofobem? Takie działania homoseksualnego lobby przypominają mi działania komunistów; oni też chcieli zmienić to, w jaki sposób ludzie mówią i myślą. Wpisuje się to w szersze zjawisko: permanentnej wojny z chrześcijańskimi wartościami. Wartości te od stuleci są fundamentem europejskiej cywilizacji, teraz próbuje się je wyprzeć z przestrzeni publicznej. Co powinni robić chrześcijanie? Trzymać się prawdy. W przypadku sprawy, o której mówimy, szpitalny personel powi nien ostentacyjnie używać wszystkich rzekomo homofobicznych słów. Przecież nie aresztują wszystkich chrześcijan. Daphne McLeod, przewodnicząca konserwatywnej katolickiej organizacji Pro Ecclesia et Pontifice 22:29 farfocla więcej szczegółów podaje GW - http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34265,3931688 .html : Służba zdrowia w Szkocji zaleciła personelowi szpitali i przychodni unikania słów "mama" i "tata", bo obrażają one homoseksualnych rodziców - podaje "Rzeczpospolita". Zalecenie to zawarto w dokumencie "Fair wobec wszystkich". Zawiera on wytyczne dotyczące tego, jak rozmawiać z pacjentami, by nie używać wyrażeń homofobicznych. Za takie zostały uznane m.in. słowa "mama" i "tata", które - jak zalecono w dokumencie - powinno się zastępować terminami "opiekunowie", "strażnicy", a w ostateczności - "rodzice". Zamiast "małżeństwo", "żona" czy "mąż" powinno się mówić "partnerzy", "bliscy przyjaciele", "bliscy". "Pozwoli to pacjentom samodzielnie zdecydować, kto jest dla nich ważny" - napisano w dokumencie. 22:43 wirtualnie no przeciwnicy "homofobów" i walczący o tolerancję ziszcza się wielki wasz sen... zadowoleni ? 22:46 blind w takim razie odwracając całą sytuację można powiedzieć że homoseksualiści są nie tolerancji zabraniąjac wymawiać tych słów. 22:49 wirtualnie bingo! nie zauważyliście tego wcześniej ?! maszyna już się kręci.... 23:03 pamończyk homo chcą homogenizacji ! I nie pieprzą się niczym ! Po nas choćby potop - przekonują swymi kolejnymi działaniami. 00:09 gfgtyuh Taaaa, a na koniec przyją islamisći , którzy gleboko w d.....ie maja poprawnośC polityczną i załatwia wszystko na cacy. Bez fałszywej tolerancji , bez zmiłowania. U nich czarne to czarne, a białe to białe. U nas, zachodnicheuropejczyków wszystko jest relatywne. Oni nie maja takich rozterek. Zaleją nas kiedyś, a wtedy się nie pozbieramy. Może to nam się należy... Przerażająca jest degeneracja zachodniej cywilizacji. A potem sie wszyscy dziwią,że wartości oparte na innej mentalności mają takie wzięcie... Szkoda, mój cywilizowny świecie.Szkoda,że dostaniesz w d**ę, boś zbyt poprawny. 00:41 kiedyś RER taa... to był news dnia! Żeby własne dziecko mi mówiło: "strażniku" aha, jeszcze była wzmianka w Rzepie czy Dzienniku o udziale nastolatków w paradzie gejowskiej w Amsterdamie. Świadomy swojego gejostwa 14-latek, taa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×