Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mea27

kto widział nowe kurtki skórzane w orsay?

Polecane posty

Gość mea27

chodzi mi o tę długość do pasa. bardzo mi sie spodobała i kupiłam. było ich bardzo mało, kilka sztuk dosłownie i w ciagu jednego dnia rozeszły sie. Czy któraś z Was je widziała? co nich myślicie, o krój mi chodzi zwłaszcza? Bo pewnie to copowiecie o jakości skóry niekoniecznie pozytywne będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz fotke tej kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sobie kupiłąm jasny
płaszcz za ok. 400zł, też skórzany, no i właśnie mi się spodobał, bo był dośc jasny, taki brązowy. I jak dla mnie jakość i cały płaszcz są ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsayy
u nas w orsay'u wisi tego mnostwo..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie też spodnie
do kompletu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea27
napewno nie ta z zamkiem - zdecydowanie inny krój. fotki niestety nie mam. a płaszcz mi sie tez podobał taki jasny beż, ale ja jestem niska i lepiej wygladam w kurtkach dlugosci do pasa... choc zima nosze płaszcze bo lubie ciepło ;-) spodni takich (ani nawet spódnicy) napewno nie kupię ;-) mam za to spódnicę z zamszu (też Orsay, raczej krótka) i to jest jedyny rodzaj skóry który akceptuje. W Szczecinie w Orsay są wszystkie inne kolory zwłaszcza czerń, beż, chyba nawet zieleń. ale tych czerwonych nie było bardzo szybko i to w obydwu sklepach Orsay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea27
ta pierwsza jest bardzo ładna. jeśli już to najbardziej podobna do tej z 3 linka, ale to nie jest ten krój tylko długość. Moja ma krój marynarki skórzanej, czarna stebnówka, 4 guziki, kieszenie na dole. Zaszywki na rękawach (5 guzików na dole rękawa), na plecach. Nie ma takiej na stronach Orsay szukałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×