Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stookrootka

Co kupić na urodziny chłopakowi?

Polecane posty

Gość Ret
hello może poszukaj czegoś fajnego w promocji.... sprawdź np. na www.promocyjnegazetki.pl - mają tam aktualne promocje i gazetki marketów z różnych branż.. może np. sprzęt sportowy... ? powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabr
Polecam stronkę: http://www.prezenty-i-zyczenia.pl/, zawsze tutaj znajduję pomysł jak mi nic nie przychodzi do głowy. I to nie tylko dla chłopaka, ale dla mamy czy siostry też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzuki155
Ja bym kupiła swojemu chłopakowi -skarpetki z moim IMIENIEM ,żeby inne dziewczyny wiedziały że jest już zajęty !!!!! krótko mówiąc odstraszacz od innych dziewczyn .... Może to jest banalne ale ja na twoim miejscu to bym kupiła !!!!!! :) Lub kupiła bilet na mecz !!!!!!!! Jeżeli lubi oglądać mecz!!! :) Albo do kina na komedie (ROMANTYCZNĄ) !!!! :)))))) !!!!!!!! A po komedii długi ciepły wieczorowy spacer po PARKU :))))) Lub na dyskotekę :))))) !!!! Ale to ty zadecydujesz i wybierzesz :)))) !!! ŻYCZĘ MIŁYCH URODZIN !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powybieraj najfajniejsze zdjęcia razem i swoje i zrób z tego fotoksiążkę an superfoto. Podpisz to jakąś fajną dedykacją. Będzie wyglądało ładnie, profesjonalnie jak album z księgarni a jednocześnie to coś osobistego. Myślę, że powinien się ucieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość chłopów
lubi żłopać piwo, kup całą paczkę jakiegoś lepszego piwa, które lubi i ładnie owiń kokardą, z tego na pewno się ucieszy , to będzie coś co lubi, praktyczne prezenty nawet jesli są ładnie i przydatne są nudne, wiem to po latach porazek i przykrych doświadczeń, kiedys mojemu chłopu kupowałam przemyslane prezenty, drogie, musiałam na nie długo oszczędzać, były i piękne i praktyczne, markowe, niby do niczego się nie można było przyczepić ale on zawsze je trzymał gdzieś w kącie, nie uzywał a większoś o zgrozo PSUŁ, niszczył, bo czego nie dotknął to się rozlatywało w proch, mnie było z tego powodu bardzo przykro, nie raz nIe wytrzymywałam cisnienia i robiłam mu wymówki, PO CZASIE DOSZŁAM DO WNIOSKU, ŻE ZWYCZAJNIE WTEDY PRZEKOMBINAWAŁAM, na szczęście z wielu i różnych względów nie jesteśmy juz razem, ten związek był dla mnie niszczący, teraz mam innego faceta, sporo młodszego i nie robie mu zadnych prezentów, chociaz zawsze pamiętam o jego świętach ale składam mu tylko zyczenia i juz, od niego tez nie oczekuję prezentów, było juz kilka okazji aby mnie obdarowac, przychodzi wtedy z kwiatami, były też jakieś drobiazgi, czyli bardzo skromnie ale jestem zadowolona, przynajmniej sama nie czuję sie w obowiazku mu odwdzięczać, zwyczajnie nie warto wymyslać bóg wie jakich prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz nieco więcej pieniędzy do wydania, proponuję zakup piłkarzyków. Ja Mojemu chyba zakupię takie (http://www.stolybilardowe.net/p/pl/47/pilkarzyki+proyasport+s12.html) na 25 urodziny:) Uwielbia grać ze znajomymi, więc postanowiłam sprawić mu taki prezent. W mieszkaniu będzie ładnie wyglądać, bo mamy akurat brązowe meble i parę czerownych dodatków, więc oboje będziemy zadowoleni:) Ja nauczę się w końcu grać i będą pasować do mieszkania, a Mój będzie zadowolonym 25-latkiem:) Przy okazji zaoszczędzimy pieniądze, bo jednak na gry w klubach trochę tych pieniędzy \"schodzi\" ;) Może i Twojemu Chłopakowi będzie taki prezent odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka95
Pomocy! Mam od kilku miesięcy chłopaka, który wkrótce obchodzi urodziny...rozmyslałam na temat co mu kupić żeby przypadło mu to do gustu jednak nic sensownego nie przychodzi mi do głowy....prezencik musi ograniczać sie do ceny 50 zł...podkreślam że w tych sprawach jestem kompletnie zielona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od jego zainteresowań :) Czym on sie interesuje? Może zainwestuj w praktyczny prezent np zegarek? mp3/4? Albo coś związanego z komputerami, może jakiś gadżet albo np drukarka znam sklep gdize są teraz duze promocje na drukarki HP sklep.doktortusz.pl polecam goraco :) Mam nadzieję, że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preziowa
Witam! Mam kłopot. Jestem z kimś dopiero 3 miesiące. Zbliżają się święta i nie wiem co mu kupić. Mamy po 32 lata... Niby znam jego zainteresowania, ale z tej dziedziny on ma już praktycznie wszystko! Help!!! :( Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ma zainteresowania, może jednak znajdzie się coś, co można mu dokupić... Mój chłopak lubi różne gadżety, elektronikę , fotografię itp. więc kupiłam mu nowy statyw do jego lustrzanki. Niby jakiś tam miał, ale przeglądnęłam na stronie z akcesoriami (winmar.pl) i znalazłam taki bardziej wypasiony, profesjonalny. Widzisz, też myślałam że on już wszystko ma, ale okazało się, że może mieć lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy;)
nie wiem co mu kupić bo chodziliśmy razem 2lata i na wakacje się rozstaliśmy, a teraz jesteśmy razem co mu kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu kajdanki, zapnijcie się w nie, zeby już nigdy się nie rozstać :P a tak serio to kup mu ramkę cyfrowa, wgraj tam swoje zdjecia i nie pozwalaj zmieniać ich na inne :P niech wiecznie o tobie pamięta. Inna opcja, normalniejszą jest pendrive, ewentualnie odtwarzacz mp3. W electro nie kosztują one dużo, więc się nie wykorzystasz zbytnio, chyba, ze chcesz to kup mu iPoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuuubiszTO
Jeżeli ma PS3 to polecałabym dwie gry, na punkcie któych chłopaki szaleją. Albo Resistance 2, albo Batterfield Bad Company 2. Mój ma tę drugą i nie mogę go na razie oderwać od pada, ale to się niedługo zmieni, bo mam zamiar zaoferować mu w zamian coś dużo lepszego ;) Wiesz co mam na myśli ;? Tę drugą grę, Resistance 2. Na electro.pl jest akurat promocja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_24_Gda
Widze ze niezle sie meczycie.. a powtorze to co kolezanka napisala wyzej: facetom trzeba prostych prezentow. Ramka - ok. Kolacje tez moze doceni, ale romantyczny film.. malo znam facetow ktorzy lubia chodzic na romantyczne filmy i potem byc zadowolonym ze sie go obejrzalo ;-)) Ja swojemu kupilam pod choinkę sweterek z malutkim logo jego druzyny pilkarskiej (gustowny, a nie jakis krzykliwy) i inne drobiazgi. I sie cieszy, czesto widuje ze zaklada go. A teraz na urodziny chce mu kupic voucher na 2h jazdy off-roadem po takim jakims parku rozrywki (błoto, wyciagarka, błoto i jeszcze raz blotko ;))) Chcialam kupic mu jazde na torze Silverstone ale uznalam ze go w sumie na to stac, a ja nie bede sie szarpac na takie drogie prezenty.. ;/ Ale ogolnie facet nie lubi czegos, co bedzie lezec na poleczce. My dziewczyny jestesmy inne troche ;-)) Adrenalinka - to faceci lubia. A moze teraz jeszcze kupie mu duuzą butle Heinekena z tym kranikiem. Sie ucieszy moja swinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam problem z kupnem prezentu mojemu facetowi. Pomysły mi się już całkiem skończyły i nie za bardzo wiem, co mu kupić, żeby mu to sprawiło przyjemność. Myślałam ostatnio o zakupie GPS, nawet znalazłam na wasserman.pl coś takiego i przyznam się, że całkiem niedrogie było takie urządzenie. Myślicie, że to dobry prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GPS dobry pomysł :-) Jeśli mu się tylko przyda. Jak często jeździ samochodem, to pewnie się ucieszy. Możesz też sobie poszukać na stronie hadron.pl tam są takie akcesoria do samochodów. Jest spory wybór więc pewnie coś znajdziesz dla swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkaj, u wassermana co prawda kupowałam tylko router, ale na pewno możesz liczyć na ich fachową pomoc, jeśli chodzi o kupno nawigacji. sama, mówiąc szczerze, nie wiedziałabym co wybrać... a pomysł na prezent jak najbardziej dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZENT NA ŚLUB,URODZINY
Wykonuję portrety,karykatury na zamówienie. Czas realizacji: od 2 do 3 dni . Wykonanie: ołówek lub węgiel Papier: fakturowany firmy CANSON Cennik: FORMAT A4 1 osoba - 20zł 2 osoby - 40zł FORMAT A3 1 osoba - 30zł 2 osoby - 60zł KONTAKT: email orzeszek200 @wp.pl GG 994119 Poniżej moje prace: http://yfrog.com/n7angelinaj http://yfrog.com/nfparaj http://yfrog.com/6tszkicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis kosmetyk albo perfumy koniecznie z BS albo jakieś majteczki byle nie w kropeczki albo poprostu kolację przy świecach albo wypad do kina albo najlepiej tort urodzinowy z logo jego hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis kosmetyk albo perfumy koniecznie z BS albo jakieś majteczki byle nie w kropeczki albo poprostu kolację przy świecach albo wypad do kina albo najlepiej tort urodzinowy z logo jego hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkka
Gość nakorbke
dla faceta nic prostszego - koszulka na euro. na koszulki.com można zamówić oryginalną nike z własnym napisem. każdy kibic będzie zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery_pokoje
facetom to się jednak trochę łatwiej kupuje prezenty, a jak nie masz zupełnie pomysłu, na to, żeby coś mu kupić wejdź sobie na wasserman.pl tam powinnaś znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu dałam prawko z offshoreidcardscom bo zabrali mu na 3 miesiące za przekroczenie prędkości więc kupiłam mu tak na pocieszenie kolekcjonerską wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×