Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

kupowal ktos w oysho??

Polecane posty

kusi mnie tam taki szlafroczek w kwiaty czarno bialy i do tego pizamka i komplet bielizny. zastanawiam jak sie nosza rzeczy tej firmy??? ogolnie podoba mi sie bielizna i zabawne ich pizamki. ciekawa jestem jakosci materialow i trwalosci kolorow. wydaja mi sie dobrej jakosci ale jednak ma ktos cos tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina de Papuć
a ja jestem ciekawa jakie ceny mają? jak byłam w złotych tarasach- to zapomniałam na śmierć o tym sklepie - a miałam go w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to akurat wiem :P:P:P: tylko w galeri krakowskiej:) nie wiem jak w zlotych tarasach :) te ktore ja chcilam kupic szlafroczek -99zl pizamka spodnie-74zl gora pizamki- 25-40zl biezna roznie akurat nie pamietam ale maja dosc duze promocjie na wyprzedazach. ale moze znajdzie sie ktos kto posiada cos tej firmy bo jednak nie chce mi sie wydawac 200zl na cos co sie skurczy lub spierze odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina de Papuć
dzięki nibys- czyli ceny całkiem przystępne, oglądałam ich rzeczy w internecie na firmowej stronie - są całkiem fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie fajniej to wyglada i mierzylam kilka rzeczy i powiem ze ciekawe:):) byla taka pizamka w centki z zeberka :):):) a moj facet mowi na mnie zebrka wiec idealnie :P:P:P te zabawne sa fajne i te powazniejsze tez kusi mnie bardzo:):)): mam narazje jeden biustonosz tej firmy ale nowka wiec nie moge nic powiedziec o tym jak sie nosza mam nadzieje ze ktos sie wypowie na ten temat. a kupilam go po przecenie za 14 zl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina de Papuć
Wypróbujesz na własnej skórze ;-) A nic nie jest na wieki. Bielizna wygląda dość obiecująco, ja osobiście lubię nowości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie szkusze:):):):) moze nawet jeszcze dzis:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina de Papuć
i jak uległaś pokusie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelozylam na pojutrze mami psyjezdza to spytam sie jej co o tym sadzi:):) nie ma jak porada mauni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabina de Papuć ----> moje kochanie przeczytalo topik i dostalam koszulke komplet stringow i gumeczki do wlosow wszystko czarno biale:):):) koszulka jest super juz zdazylam przetestowac:P:P:P ale do stringow sie przyczepie za dlugie metki maja i gryza;/ za niedlugo dokupie jeszcze szlafroczek:) a ty skusilas sie na cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina de Papuć
Nie jeszcze nie byłam na zakupach, chora jestem i w domku siedzę. Metkę od gatek zawsze można obciąć- ja zawsze obcinam bo też metki mnie gryzą. ;-) No to fajny prezent dostałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabina chyba my tylko:):) i nikt oysho nie lubi nie kupuje tam:):) a z metkami to musialam sie czegos czepic zeby nie bylo tak wspoaniale i cudownie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Znam ten sklep od dawna i bardzo czekalam aż otworzą go w Polsce.No i sie doczekalam..cud jakiś..Kupuje w Krakowie.Mam z Oysho kosmetyki,chapetki,kosmetyczkę,chyba z siedem biustonoszy,kilka koszulek i dwa komplety piżamek.Nie mieszkam w Krakowie więc nie mogę kupować regularnie ale jak tylko się uda to znowu wyruszę tam na zakupy.Jakość wszystkiego co mam jest zadowalająca,pierze się ok.Ciuszki nie farbują nawet te z jaskrawymi kolorami,na jakości też nie tracą po praniu.Jak zdarzają się przeceny to ceny też są super.Acha,a co do biustonoszy to są po prostu idealne.Te usztywniane nadają supernaturalny ksztalt i noszą się bardzo wygodnie.Metki też odcinam ale Oysho nie jest tu przypadkiem.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam oczywiście na myśli, że Oysho nie jest tu \"wyjątkiem\".Już późno i trochę przysypiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaa
faaaajny sklepik i wszystko porzadnie wyglada:). mam stamtad jedna bluzeczke, w paseczki, ale jeszcze nie nosilam, bo nie bylo tak cieplo:) bluzeczki przesłodkie i ciapki, takie z kokardkami, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacieq
Ten sklep jest super! Kupilam w zeszlym roku bedac w Krakowie kilka par stringow i wszystkie pomimo wielokrotnego prania wygladaja jak nowe :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka88
Ale mnie wkurzają takie puste osoby. Jak mi się podoba jakiś szlafrok czy ciuch to po prostu go biorę, jeśli mam na to pieniądze. Po co wcześniej pytać na forum jak to się nosi? Przecież wiadomo, że nic nie jest trwałe i wszystko może ci się poniszczyć. Idiotyczne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siulek
Oysho należy do hiszpańskiej firmy inditex tej samej co ma zare a zary chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Siostrzane brendy to też "pull and bear' 'bershka' 'stradivarius' Bielizna i pidżamki są dobrej jakości- większość z rzeczy jest robiona w hiszpani.. poza tym kolekcje zmieniają się często i są prześliczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino
A może wie ktoś czy można kupić np. same spodenki od piżamy , no bo jeśli jest osobna metka i cena na spodniach i osobna na bluzce to wydawałoby si ę , że można a tego co pamiętam to w oysho tak jest...? Bo strasznie podobają mi sie spodenki od piżamy ale zestawiłabym je z inną górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indix
ja pracuję w oysho. :) można kupować osobno wszystko, o ile nie jest spięte razem, jak dwupaki majtek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co_robic_
muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona na boże narodzenie dwa lata temu dostałam spodnie od pizamy z komiksem snoopiego. do dziś (po mimo wielkokrotnego prania) wyglądają super, nie kurczą się, nie mechacą, POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viperaaa
Kupiłam w tym sklepie parę rzeczy w tym trzy pidzamy i jestem zadowolona do tej pory bo się dobrze piorą ani nie kurczą. kolory dalej sa intensywne a materiał miły w dotyku. Teraz kiedy tylko mam okazje to zaglądam do oysho i zawsze znajduję coś fajnego dla siebie a poza tym ten sklep jest taki sweet ze ciężko z niego wyjść:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamadzia
mam jeden top nosi sie bardzo dobrze nie zmechacil sie a nadruk sie nie spral dzis kupilam tam bluze i tez wydaje sie byc oki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ! i mam pytanie;p bo mam z tej firmy tylko bluzeczke.a chciałabym kupić stanik, tlyko że ja nosze rozmiar A.i często nosze z wkładkami,wiecie o co chodzi? :) i czy są tam rozmiaru A, w jakiej cenie i czy są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamonka
Uwaga bo gryzę--- pewnie są w rozmiarze A, ale czy są ładne to już pojęcie względne bo zależy co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×