Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annnan

jakie okulary są teraz modne?

Polecane posty

Gość annnan

o ile wogóle są modne...musze zaczac nosic ale po przejsciu po kilku salonach z oprawkami mam zawrot głowy tyle tego jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnan
acha, czy wszystko co jest w sklepach nieprzecenione jest modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z okularami to nie jest dokonca co mode ale co ci pasuje. ogolnie na topie sa okulary w plastikowej oprawce z grubymi kurcze wylecialo mi z glowy slowo nausznikami?? w odwarzynyc kolorach. polecam tez isc do sklepu i przymierzyc a kupic cos na allegro sa tam firmowe oprawki gucciego za 200 zl a szkla zawsze mozna wymienic u optyka. sama wlasnie tego bede probowac:P:P:P ale nie sugeruj sie dokonca moda w okularach chodzi sie na codzien wiec krwisto czerwone labo rozowe lub blekitne nie zawsze sa dobrym pomyslem ale jesli pasuja to super:):) ja kupuje raczej w mniejszym miescie bo jest taniej niz w salonach firmowych. zaraz powklejam ci kilka linkow. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnan
ok czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysskka
moze ktos podesle zdjecia lasek w okularkach chetnie bym zobaczyła jak maja dobrane bo tez mam z tym problem zeby sobie dobrac fajne sama jednak znalazłam mało fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam godny polecenia teraz salon w Krakowie, w którym mozecie kupic markowe okulary w bardzo dobrej cenie i do tego z najlepszym mozliwym wyborem. Tu znajdzeicie prawie kazde oprawki i okulary http://www.koczorowski-optyk.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diuna21
Jakie okulary są teraz modne? Dobre pytanie, hehe, bo ja wszędzie widzę te wielkie "TELEWIZORY", kwadratowe, z grubymi oprawkami :D. To akurat zdecydowanie nie jest mój styl, ale to się nosi teraz i co zrobić? ;) Niech noszą, ja tam wolę inne klimaty. Dużo fajnych okularów znalazłam ostatnio tutaj: http://galeriawidzenia.com/ . Mają naprawdę sporo ciekawych modeli, nawet stylistka pomaga idealnie dobrać i dopasować okularki, także podejście do klienta mają świetne i bardzo indywidualne. Na terenie salonu jest też gabinet okulistyczny, więc można zbadać wzrok za pomocą nowoczesnego sprzętu. Będę musiała się tam wybrać, bo czas na zakup czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne też, by do twarzy oprawki pasowały, mnie w Tarnobrzegu http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ pomogli dobrać super okulary, bardzo mi w nich twarzowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna jest taka zasada okulary nie mogą być większe od głowy. W sumie to jest najważniejsze i o tym trzeba pamiętać. Jeśli się tego nie zachowa to jest naprawdę słabo i bardzo nieestetycznie..Musicie mi uwierzyć bo ja miałam rok stażu właśnie u optyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze trzeba wybrać dobre okulary. Więc co powiecie na super szkła Led Control? http://www.ledcontrol.pl/ To moim zdaniem najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dobrze sie zastanowić jak będziemy wybierać oprawki bo nie zawsze do każdego pasuje dany model. Ja w tej sprawie zaufałam mojemu optykowi z www.euro-optyk.net. Bardzo dobrze dobrano mi oprawki i nie chwaląc się bardzo ładnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem absolutnie zakochana od jakiegoś czasu w estetyce jaką mają okulary Tonny. Trochę szkoda, że jeszcze jest je ciężko stosunkowo trudno dostać, ale warto poszukać. Na stronie www.tonnydesign.com jest opis niektórych wzorów i zdjęcia. Poza tym że dobrze dla oka wyglądają, to też są dla oka i w ogóle twarzy zdrowe i wygodne. Lekkie, poręczne, komfortowe w codziennym użyciu. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają okulary jakie ma Scorpion Eyewear w ofercie. Klasyczne, dobrze dopasowane, po prostu wygodne a to jest dla mnie najważniejsze. Nie potrzebuję oprawek które będą w neonowym rażącym kolorze żeby być widocznym ze stu metrów że idę. Oprawki można sobie obejrzeć na ich stronie sklepowej na www.e-glasses.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Też radziłabym raczej nie kierować się modą, tylko wybrać się do dobrego salonu optycznego, gdzie dobrze doradzą w kwestii doboru oprawek. Kiedyś była moda na oprawki okrągłe, ale prawda jest taka, że nie każdej osobie pasują - a konkretnie nie pasują komuś, kto ma okrągłą twarz. W takim przypadku lepsze będą oprawki np. prostokątne. Duży wybór oprawek różnych marek jest w salonie Optyk Niedbała http://www.optykniedbala.pl/oprawki-siemianowice-katowice/ . Mają 30 lat doświadczenia, więc na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia9911
Jeśli ktoś jest z Białegostoku to polecam salon optyczny http://optykizabela.pl/. Mają tam szeroki wybór oprawek, myślę, że i takiie na slub by sie znalazły. Cenowo też ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoscos
Oczywiście kujonki :D Uwielbiam je :D Ostatnio zamówiłam sobie w dobrej cenie oryginalne z galeriawidzenia com to już w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpytaj o szkła w Oko Design mi dobrali idealne. Szybka obsługa, profesjonalne badanie, nie było problemów żeby się dodzwonić i umówić na konkretny termin. Telefon i mail do nich do salonu są na oko-design.com. Okulary robią różne, można też do nich podjechać jeśli coś jest do zreperowania. Ja miałem mały problem z zausznikami bo mi synek wykręcił trochę i naprawili na miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×