Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annnan

jakie okulary są teraz modne?

Polecane posty

Gość gość
Osobiście zdecydowałam się na okulary marki Versace, które zakupiłam w salonie optycznym firmy www.kosinski.tarnobrzeg.pl W ich ofercie znajdziecie okulary od wielu uznanych firm. Sama zastanawiałam się nad wyborem pomiędzy Versace a Guccim. Ich salony znajdują się w Tarnobrzegu i Sandomierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele rodzajów modnych marek, które dobrze wyglądają. Jednak poza samym wyglądem okularów trzeba też je odpowiednio do nas dopasować. Każdy ma inną twarz i potrzebuje innych okularów. Ja zakupiłam swoje okulary w salonie Fielmanna. Tam pomogli mi w doborze okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne okulary znajdziecie na pewno w salonie optycznym Fielmanna. Mają tam sporo modnych oprawek do wyboru. Dodatkowo gdy ja kupowałam tam okulary to otrzymałam profesjonalną pomoc w ich doborze od osób, które tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem klasyczne okulary z czarną oprawką są najładniejsze. Ja takie kupiłam kilka miesięcy temu w salonie www.oftal-koralewscy.pl i wiele osób mówi mi, że bardzo mi pasują do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka 65

Zobacz w salonie VisionOpticExpress.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór nie tylko tego co modne, ale również znakomitej jakości wykonania w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Modne okulary na pewno znajdziecie w ofercie salonu optycznego www.kosinski.tarnobrzeg.pl z Tarnobrzegu. Znajdziecie tam takie marki jak Dolce&Gabanna, Gucci, Versace, Fendi i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomogli mi w Oko Design jak potrzebowałem specjalnych okularów sportowych – głównie z myślą o bieganiu, czegoś takiego szukałem. Okulary rewelacja, bardzo wygodne, nie uwierają i w końcu wszystko widać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja33

Ostatnio zmieniałam oprawki, gdyż moje poprzednie wysłużyły się już na tyle, że postanowiły odmówić współpracy. Jak zwykle odwiedziłam zakład optyczny Greta www.optykgreta.pl i wyszłam zadowolona. Wybór oprawek mają na tyle duży, że nawet tak wybredna osoba jak ja, nie miała problemu aby znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska

Każdy dobiera do swojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam po prostu wybrać się do jakiegoś sklepu stacjonarnie oraz zmierzyć kilka par. Kazda twarz jest inna oraz do róznych kształtow twarzy pasują rózne okulary. Mi na przykład wydawało sie, ze nie beda mi pasowały okrągłe okulary. Do czasu, aż nie wybrałam sie do salonu i ich nie pomierzyłam  Teraz widze ze fajnie wygladam w okularach w okrągłym kształcie, chociaż kiedyś wydawało mi sie, ze takie okulary nie są zdecydowanie dla mnie. 

Zerknij sobie tutaj:

https://www.cdesign.pl/wyjatkowo-prezentujace-sie-okulary/

Na stronie jest kilka podpowiedzi, co jest obecnie na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×