Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Gość a jak
szczera rozmowa nie pomaga? i facet przed wszystkimi robi ze mnie idiotkę tylko nie mam na to dowodów? a raczej sama intuicja nie wystarczy bo zrobie z siebie ejszcze większa idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEba dzieki za cenne rady JESTES NIEZASTAPIONY sam nie umiesz sie wlamac na wlasna poczte a innych krytykujesz nie wypowiadaj sie juz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
witajcie!!! mam pytanie po co to robicie???? taka mała prywatna inwigilacja?? ja nigdy bym faceta nie szpiegowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
to nie szpieguj i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
jaki cel w takim działaniu macie???? że Was gosć wali w rogi???? to może ma jakiś powód???? nad tym się zastanówcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
skoro szuka pocieszenia na boku.... to czegoś mu we własnym związku brakuję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Sluchaj dyja - jak chcesz kogos umoralniac to znajdz sobie inny obiekt. Poczytaj od poczatku - moze Ci sie zmieni poglad. Moze mnie wali w rogi bo ma powod to niech mi to powie, a nie oszukuje przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
nie dość że kobiety z natury są łatwowierne... no i czasami .....czukające ryżu we wszystkim ???? to szpiegowanie ????? jesteście mezatkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czyżby to Twój osobisty maż??? a post czytam od poczatku... też jestem... mężatką i to z długim stażem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co sie wlamywac
Jak nie ma szczerosci to po co zwiazek ktory przeciez powinien trwac wiele lat. Chcecie sie katowac do grobowej deski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czujesz się oszukiwana??? wiesz że tak jest i co z tym robisz???? napisałaś post na forum i...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sami siebie szpiegujemy , ot dla wlasnej przyjemnosci :P lubimy to i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dyja ma prawo prawic moraly w koncu ten topick jest w dziale uczuciowym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czekasz na cudowną radę??? takich nie ma bo kazdy związek ma swoją specyfikę ...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala zlamac haslo
Naughty powiedz mi czy zlamac haslo do maila moge tylko wtedy gdy ta osoba logowala sie na moim komputerze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
... ja nie mam zamiaru prawić ti morałów, bo każdy jest kowalem własnego losu?? i wie co jest dla niego dobre co złe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co sie wlamywac
a szczerosc do dzialu uczuc chyba nalezy. Jesli robicie cos w imie dobra dla dzieci, to spasujcie! One tego nie lubia, wiem co mowie. A kazde dziecko z pieluch wyrasta i widzi tarcia miedzy rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
... no dobra jest taka sytuacja... włamujecie się do poczty... facetów... a tam katalog... różnych lasek, fajne maile... miłosne, erotyczne.... i co wtedy robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie udzielam zadnych informacji ale przewazniej osoby maja to samo haslo na gg i na maila chyba za na maila trzeba do hasla dodac cyfre to przewaznie jest to 1 mozna lamac przez pytanie do hasla tej osoby ( podane przy zakladaniu poczty ) ale czasami trzeba sie posunac do zmiany hasla jak juz sie odgadnie odpowiedzs na pytanie ja sie nie mieszam bo pozniej po mnie jada jak po lysej kobyle powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
... no ciekawość mnie zżera??? co robicie???? walicie go w pysk z liścia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
Naugty przełamaś hasło swojego faceta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala zlamac haslo
Naughty sciagnelam ten program do gg ktory podalas i w srodku mam tylko samo read me , cos chyba z tym nie tak ... Pomoz prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
dyja - a czemu w Tobie tyle agresji? Jesli juz jestes tak ciekawa - to w przypadku znalezienia czegos skladam pozew o rozwod i juz. Bez walenia po pysku, klotni - chociaz widze, ze chcialabys, aby polala sie krew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
myślę ze Twój tok myślenia jest jak typowej blondynki... nigdy nie mam takiego samego hasła na poczcie i gg... nigdy!!!! na kompie w chacie nie muszę mieć haseł..... a na służbowej mam!!!! każdy facet... mający dostęp do kompa słuzbowego może wszystko... dosłownie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czyzby dopiero wtedy złożysz jak coś znajdziesz??? a on jest w domu do rany przyłóż malinowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzewam
Życzę Wam, wścibskie istotki, \eby Wam tez wywalił ktoś do óry bebechami prywatną pocztę i archiwum gg. :( ble Jesteście obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyja ja znam haslo swojego faceta i on zna moje nie musze sie wlamywac na jego poczte ani gg bo nie ukrywa nic przede mna , ale poprzedni moj facet mnie zwyzywal kiedy wzielam jego komorke do reki i mial jak sie pozniej okazalo baaaardzo wiele do ukrycia . Nigdy sie nie wlamalam mojemu obecnemu facetowi na maila ani na gg bo nie musze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
może Twój związek... jest na zakręcie z innego powodu??? a TY szukasz ryżu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba taka
Naughty >>ten program nie dziala:( ...a juz mialam nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzewam
wscibskie babole- i Wy się dziwicie, że Was zdradzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×