Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Gość dyja
Naugty mój maz tez ma dostęp do kompa, ale je nie chcę czytać jego poczty... nigdy nie interesuje mnie jego komórka.... to są jego sprawy.... a Ty jestes mężatką... czy wolny związek??? bo to ma kolosalne znaczenie??? mieszkacie ze sobą na stałe... czy na zasadzie dobiegaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
.... widzę że problem inwigilacji w naszym kraju jest taki topowy, co przenosi się do naszych domowych pieleszy???? ale czy to jest dobre?????? czyżby... wali Ci się związek????? to nie szukaj haka... pogadaj i spuszczaj dziada na druty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja to facet
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
wiesz jak mi wiadomo to nikt nie ma takiego monopolu, myslę że Ty rónież, może Tobie uda się przełamać hasło a tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
targniesz się czy może będzie zabójstwo,... DOSKONAŁE...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
i wiecie co. dyja ma racje. albo woz a lbo przewoz. po jasna ciasna sie upokarzac. dziewczyny miejcie godnosc, choc jakies resztki. jak facet jest we wszystkim swietny i wy go kochacie tylko, ze mailuje z kims, to pogadajcie kto to taki, bo sie denerwujecie. jakos otwarcie, twardo. jak natomiast facet jest do bani, a do tego jeszcze macie podejrzenia ze zarywa jakies dziewczyny... to przycisnac go do muru, twardo i z godnoscia i wiara w siebie powiedziec mu co sie o tym mysli i zapytac go co on ma zamiar z tym z robic? kobiety- zachowujcie sie z wiara w siebie. mam wrazenie.. ze dla was jest wazne tylko by 'go nie urazic' nic nie powiedziec, bo wasz image 'slodkiej kochanej cichej zonki' upadnie. no i co z tego!??? co jest wazniejsze wy czy image? jak mezczyzni maja was szanowac jak wy sie tak zachowujecie? oczekujecie szacunku? same dla sieie go nie macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy naprawde saedzicie iz tyle osob korzystaloby z gg gdyby kazdy laik mogl przechwycic dowolna woiadomosc? zwlaszcza programem ktory zajmuje 319 bajtow:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO8888888
Dyja, spadaj z tego tematu jak cos ci nie pasuje. Myslisz, ze kogos obchodzi twoja opinia na temat kobiet sprawdzajacych maila meza? Dziwne jest to, ze cioebie to nie dotyczy, a wchodzisz na ten topic i wypowiadasz sie 15 razy. Zastanow sie nad soba. Dziewczyny w pelni Was popieram!!! Niestety faceci to oszusci bez kregoslupa, ktorzy beda sie zawsze wypierac zdrady, nawet jak by sie takiego delikwenta zastalo w akcji! Ja mialam pewne przeczucie i skorzystalam z pomocy znajomego hakera i okazalo sie, ze mam racje! A powiem Wam, ze NIC nie wskazywalo, ze ma romans. Naprawde zachowywal sie normalnie, tylko ja mam chyba 6 zmysl i zdecydowalam sie sprawdzic. Bylismy zareczeni i on chcial sie ze mna ozenic!! Slubowalby mi wiernosc majac kochanke przy boku, a po 20 latach dowiedzialabym sie, ze mnia zdradzal od poczatku. Gdyby nie to, ze postapilam tak niemoralnie jak niektorzy sadza, mialabym zmarnowane zycie! Takze darujcie sobie te wszystkie teksty o zaufaniu, bo faceci niestety nie wiedza, co to prawdomownosc. Ufajcie, ale jak macie jakies przeczucia, to sprawdzajcie. Mnie intuicja uratowala zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
smutne jest to wszystko. skanujcie, kopiujcie, wlamujcie sie, zagladajcie, przeszukujcie...zycie wam na tym zejdzie. zamiast zajac sie budowaniem zwiazku poprezz rozmowe i jakies konkretne dzialanie to wy KNUJECIE. Pan Bog wam rozum odebral...i na domiar zlego jeszcze godnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
facieci często mówią że kobiety są głupie.. ale jak mają nie mówić skoro, mamy tu przykład, głupiego myslenia i działania... hehehehe nawet lubicie Same umokorzyć się... ale po co????? każda z Was ma własny honor i ambicję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
kleo jesteś toksyczną laską... jak ma romans... bzyka się z inną??? to chyba czegoś mu gdzieś brakuje nie sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
widac NIE KAZDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czy uważasz że babki nie flirtują, i zabawiają się jesli znajdą okazję???? ale im można facetom nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO8888888
Jezeli mu czegos brakowalo, to trzeba bylo odejsc, a nie oswiadczac mi sie i jeszcze mnie do tego usilnie namawiac, bo mi sie wcale nie spieszylo do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO8888888
Moja toksycznosc polega na tym, ze SMIALAM odkryc, ze facet robi mnie w trab, no faktycznie jestem toksyczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
fakt-postapil idiotycznie ale Ty zrobilas to samo!!! on zrobil glupio- a ty jeszcze glupiej. naprawde nie trzeba kogos 'inwigilowac' ;-) zeby wiedziec, ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Dyja i inne - nie chce mi sie dyskutować na temat etycznych aspektów sprawdzania - ogólnie szanuję czyjąś prywatność i wolę najgorszą prawdę niż oszustwo. Tylko co robić, jeśli ukochany mężunio woli takie życie z adrenalinką? To taki typ, że w życiu się nie przyzna. Nie założyłam topiku, żeby rozstrząsać czego mu brakowało, czemu mnie być może zdradza, tylko jak to sprawdzić. Wolałabym żeby powiedział otwarcie, że mnie nie kocha, ma kogoś innego - to jestem w stanie zrozumieć. Nie zamierzam uczestniczyć w czyimś podwójnym życiu. Tak więc jeśli nie macie nic do powiedzenia na ten temat - zmieńcie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
wiesz uczymy sie przez całe zycie?? ale tak kontrolowac się to po co ze sobą być? tego nie rozumiem? każdy z nas rodzi się z prawem wplnego wyboru i postępuje jak uważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO8888888
Dodam jeszcze, ze kiedy mialam 100% pewnosc, ze mnie zdradza, postanowilam z nim pogadac nie mowiac mu o tym, ze cos wiem. Wrocil wieczorkiem, jak zwykle milutki, kochajacy. Powiedzialam mu, ze mam jakies zle przeczucia i zapytalam sie czy cos przede ukrywa. Dodalam, ze przeciez wie, ze dla mnie szczerosc jest najwazniejsza i jesli cos jest nie tak, to licze, ze mi powie. On mi na to, ze oczywiscie, ze nic przede mna nie ukrywa, jak JA MOGE MU NIE UFAC!!!Przeciez jestem dla niego najwazniejsza osoba na swiecie. W tym momencie poczulam do niego obrzydzenie po prostu. Gdybym nie znala prawdy, uwierzylabym mu, bo naprawde brzmialo to strasznie szczerze. Takie wlasnie jaja maja faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
ach rozumiem poszukujesz hakera do pomocy w problemach rodzinnych, a haker ma dostarczyć dowodu jako załącznika do pozwu sądowego o rozwód!!! o kurwa ale to proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rrrada
zamiast szukać na gg,w mailach czy po całym kompie... lepiej odszukaj w domku innych komórek... żaden facet w tych czasach nie pisze do 2 pani poprzez komp.... mają po kilka komorek na kartę i wymieniają je zazwyczaj raz w miesiącu... jesli już tak naprawdę chcesz sprawdzić co wypisuje na kompie-wezwij informatyka-on zainstaluje Ci specjalny program tzw detektywa bedziesz na bieżaco odczytywała wszystko co zostało napisane na danym kompie, nawet każde słowo ,które zostało przyslane..stworzy nowy folder do którego tylko Ty bedziesz miała dostęp i mogła odczytywać na bieżaco...ta przyjemność kosztuje 50zł....czas-20min powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO8888888
Czyzby zdradzana, zgadzam sie z Toba. Ja nie wierze w dozgonna milosc. Uwazam, ze ludzie powinni byc ze soba tak dlugo, jak sie kochaja. Kiedy milosc jednej ze stron sie konczy, najlepiej sie rozstac w przyjazni i miec przynajmniej mile wspommnienia. Moj facet to wiedzial i mimo wszystko mnie oszukal. Jak sie ma jednorazowa inwigilacja w porownaniu do zmarnowania komus 20 lat zycia np.?? Moze dyja nam opowie jak to jest jak sie za 5 lat dowie, ze maz ja zdradzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
wiesz..jak chcesz takiej rady jak dajesz innym to powiem Ci tak- zadzwon sobie do Microsoftu, a tutaj nie pisz. Tam ci poradza :-) Jesli on taki jest ten twoj maz, skoro mu nie ufasz i nie jestes z nim szczesliwa bo Ci szarpie twoje nerwy... to wytlumacz nam po jasna cholere uparcie chcesz go sprawdzic. on cie wykancza nerwowo, ty sie wykanczasz mysla o tym czy ma kogos...Daj sobie spokoj!!!Kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skresl go i juz! jak zrozumie kogo stracil to wroci...chyba ze uzna, ze mu nie dajesz szczescie wtdy nie wroci a tobie da wolnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Obroncy moralnosci, po co tak uparcie wyrazacie swoje zdanie, skoro nikogo ono nie obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde... jak CI przeszkadza.... deja.. ze jakas dziewczyna nie chce by zdradzajacy ja facet.. dalej zdradzal a ona o tym nic nie wie dlatego tu pisze by sie dowiedziec, znalesc sposob na zlamanie hasla na e mial lub gg . To masz naprawde pstro w glowie! To jest kazdej tu osoby wypowiadajacej indywidualna sprawa, powiedzialas co chcailes powiedziec, wiec mysle ze ten skrawek twojego tematu jest skonczony,zmien temat albo wyjdz z tego topiku bo nie masz prawa komus wpajac.. bzdury ktore wypisujesz, musisz uszanowac, ze kazdy zrobi jak zechce. Nie bedzie myslal tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikająca
czy on zdradza czy nie zdradza z każdej z nas jest wścibska baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
jesli ciebie tez nie obchodzi moralnosc... to jak ciebie chlopak zdradzal trzeba bylo, zamiast tracic czas na sprawdzanie go, pojsc z jakims do lozka a chlopakowi dac spokoj. wielkie liberalne!!!!!!!!!! skoro takie jestescie liberalne to tym bardziej nie wiem po co to wszystko. miejcie sobie mezow, znajdzcie sobie kochankow i bawcie sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hak sobie czytam i nie wierze - heh ale ona nie jest pewna..a na idiotkie nie chce wyjsc! Jesli Cie gowno to obchodzi to wyjdz z tego topiku i nie rozsmeiszaj mnie zalosnie.. Ty tez powiedzialas co chcialas...wiec po co trujesz dupe ciagle o tym samym... Jej sprawa jej zwiazek! Nic Ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
wiecie co dla tych co myślą że są zdradzane.... tu na forum jest wiele tematów... zdradzonych żon.. zdradzanych... kochanek.. i tam poczytajcie co mają do powiedzenia, oj a mają co? same facetom dajecie do myslenia w obecnych darach cywilizacji.. to jak gość bedzie chciał to go żadna najsprytniejsza laska nie skontroluje... komórki na karty.. jakaś opcja jest? jest! jak bedzie sprytny to go nie złapiecie o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×