Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Gość Czyżby zdradzana
Az mi sie nie chce czytac niektorych glupot, ktore tutaj wypisuja niektore "damy". Dbaj o siebie, miej zainteresowania - dbam o siebie, mam wiecej zainteresowan niz moj maz, zarabiam wiecej, itd.itp. I co, jesli dla szczescia jest mu jeszcze potrzebny sex z obca laska raz na jakis czas? Wiec z dobrymi radami to nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rrrada
muszę uciekać do pracy:-) dziewczyny głowa do góry,nigdy nie jest tak xle by nie mogło byc gorzej;-) autorko topiku, mam nadzieję, że wszystko dobrze się zakonczy. powodzenia:-) trzymajcie się cieplutko pozdrawiam:-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Tajota - najdurniejszy tekst, jaki dzisiaj czytalam:))))) Slyszczycie kobiety? To nasza wina, ze faceci nas zdradzaja, te biedne miski sa niewinne:) Jestesmy niezadbane, mamy gure kompleksow, nie szanujemy sie, jestesmy tak okropne, ze faceci nie maja innego wyjscia, musza nas zdradzac!! (Jakby ktos sie nie zorientowal, to ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
zapytam wiec prosto z mostu... jaki, myslisz, jest powod zdrady? chyba nie szukal czegos co ma w domu w nadmiarze. nikt przeciez nie jest az takim idiota. jak juz poznasz pania swojego meza, bo pewnie poznasz niedlugo skoro tak zawziecie go szpiegujesz, to zobaczysz, ze ma w sobie to czego Ty nie masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Mialoby byc SLYSZYCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Tajota, gadasz potworne bzdury!!! Jezeli facetowi cos w zwiazku nie odpowiada, to przychodzi do kobiety i z nia rozmawia. Jezeli dalej nie czuje sie dobrze w zwiazku, to po prostu odchodzi. Dla zdrady nie ma ZADNEGO usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
dobrze kleo. tylko jedna jeszcze rzecz. dlaczego maz autorki topika nie przyszedl do niej, skoro tak jest jak mowisz? dlaczego wiec nie odszedl??? moze nie jest facetem! moze to kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
faceci odchodza, kobiety odchodza. wszystko ma swoje powody. ja tylko mowie, ze szukal czegos czego nie mial w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Tak, jak opisalam powyzej, postepuje facet z zasadami i klasa. Niestety malo jest takich egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Wiesz czego nie mial w domu?? Wielu kobiet do lozka! Faktycznie, jak facet sie zeni, to moze sypiac tylko z jedna kobieta i to jest chyba za duze ograniczenie dla niektorych osobnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
dlatego trzeba szukac takiego egzemplarza, a nie jeszcze grzebac w popiele. dajcie sobie panie spokoj z facetami, ktorych podejrzewacie. tak jak ktos tu napisal... podejrzenia maja swoje zrodlo. przeciez nawet jak sie okaze, ze on jest czysty, to 'czyzby zdradzona' nie pozbedzie sie podejrzen, bo juz raz ja zdradzil. to bedzie w niej juz zawsze, ona zawsze bedzie nerwowa, nie odnajdzie przy jego boku poczucia bezpieczenstwa... Sama przyznaj kleo, ze to sciganie nie ma sensu. szkoda jej lat zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Jezeli maz autorki watku juz raz ja zdradzil, to faktycznie nie ma sensu nawet sprawdzac. Zrobila blad, wybaczajac mu po pierwszej zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
do tego wlasnie zmierzam...musztarda po obiedzie, wiec zamiast tracic energie na sprawdzanie, nich lepiej przeanalizuje swoj zwiazek gdzies z dala od meza, niech wyciagnie wnioski na przyszlosc, niech odbuduje siebie...popracuje nad wiara w siebie i niech mu powie, ze nie jest szczesliwa i nie chce juz tak dalej zyc. jesli ten facet ma odrobine 'tego czegos' to moze jeszcze powalczy ale ona nie powinna juz na to liczyc. im bardziej zainwestuje w siebie, tym lepiej dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
oj nie było mnie tu a tu wrze!!!! znazała się haker Casanowa... wybawiciel zdradzonych żonek!!! hehehehehehe to jest dobre!!!! a teraz przełamujcie... i nie sądźcie bo nie zostaniecie błogsłąwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmienilam haslo...dostalam sie do maila i znalazlam cos czego tak naprawde nie chcialam znalezc...... :-((( teraz nie wiema co zrobic ??? jak zagadac?? co mu powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
teraz to juz jest pozamiatane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
syla1 kup mu jakiś prezencik... taki dosłowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokii
a czy to wazne -Alez ja nie mam potrzeby wymądrzania sie jak to raczyłas laskawie powiedzieć ,stwierdzam tylko to co widze czytajac ten temat[z uśmiechem na ustach zresztą ].Osobiście hasło mam założone tylko na skrzynke emaliowa ,natomiast wszelkie komunikatory typu gg i telofonia Voip z których korzystam są ogólnie dostępne dla wszystkich . W przypadku jednak gdybym zauważył że moja dziewczyna próbuje mi zrobić taki numer jak co niektóre tu piszące .Decyzja moja byłaby szybka i konkretna..... czyli nie bylaby juz prawdopodobnie moja dziewczyną ....gdyz nie cierpie takiego zachowania podyktowanego brakiem zaufania i szacunku dla drugiej osoby .Tak naprawdę to raczej w związku prędzej juz się cos sypie skoro macie takie podejrzenia .;) PS .Dodam tylko ze takie praktyki sa przestępstwem ,a minister Ziobro czuwa hehe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
No i co dyja, lokii i inni "swieci" Syla posluchala intuicji i miala racje. Jak to sie ma do waszego zaufania bez wzgledu na wszystko? Syla, zrob tak jak ja. Nie wiem co znalazlas, ale jezeli dowod zdrady, to zapytaj sie czy cos przed Toba nie ukrywa, bo masz jakies dziwne przeczucie. Jezeli zdecydowanie zaprzeczy, to bedziesz juz wiedziala, z jakim typem masz do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dyja jaki prezencik masz na mysli???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanowa cas
ty może słodki buziaczek i pociszyciel takich żonek jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikająca
dobry pomysł mam bo mój mąż to cham sama wyczaruję czarodziejską kulę która mi pokaże skurwiela wojaże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanowa cas
sądzę że po Twoim casanowa26 wawa, lubisz takie upodlone ciasteczka, pomagasz im się zebrać w kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
wspolczuje wam dziewczyny...takie wiadomosci nie sa pewnie mile ale chcialyscie wiedzy przed odejsciem to macie. mysle, ze moglyscie odejsc z braku szczescia... na to samo by wyszlo tylko dodatkowo sobie fundujecie katusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
może i jestem peostaczka ale to co zrobiłeś? to jak to nazwać? proszę napisz mi jak ten akt bohaterski... może bardziej braterski mozna nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego powyżej, co robi do mnie aluzje: A co, żal dupę Ci ściska, że inni mają duże powodzenie u kobiet? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
... ma co szukała? i czy jej wystarczy odwagi cywilnej aby to przerwać? nie da mu drugie zycie bo go kocha on padnie do jej stóp.... obieca poprawę???? mają dzieci, czy są singlami??? jaka przyjmie metodę działania? jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanova cas
nic mi nie ściska, tylko żal mi Ciebie!!! casanowa idź się wypałuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanova cas
ale tym sposobem, twoje grono powiększy się, twój mail podany jest w tym właśnie celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×