Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sami wiecie kto.............

Czy Deichmann ma już wiosenną kolekcję?

Polecane posty

Gość sami wiecie kto.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnia
a jaki to kolor panterki?? hehe bo ja wiem tylko o wzorze w panterkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
ma i są śliczne balerinki moro:) niestety ja nie lubię zielonego i do niczego nie będą mi pasować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralencja druga
owszem, balerinki sa slicne i ladnie leza na stopie ale niestety bedzie je mial kazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
ja myślę, że przebiją je te ochydne w panterkę z jakimiś tam złotymi obszyciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
jest gazetka z pussy cat dolls :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe one reklamuja te buty? no w sumie nie dziwie sie bo sa tak samo kiczowate jak deichmann. porażka. bylam w tym sklepie moze 2 razy i nie wejde wiecej zeby sie nie denerwowac. przeciez te buty wygladaja ochydnie... buty maja byc jedna z wazniejszych czesci stroju a jak w tym wogole sie gdzies pokazac? dla mnie the best sa buty z Venezii. Kazda kolekcja jest wyjatkowa. no i nie musi ich reklamowac zaden girlsbandzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówczynia
Venezia jest códowna-buty sa szalenie seksowne i wyjątkowe!a szczególnie czerwone z najnowszej kolekcji-marzenie!! tylko jednej rzeczy nie wspomniałas -że mimo ze nie są one w az tak wygórowanej ceny większość uczereniic, studentek itp nie stac na nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdg
a ja sobie dzis kupilam buty w Venezii:) plasciutkie,plasciusienkie kozaczki...kolor pod zloty..... cudne:)latem,zimnymi wieczorami tez bede w nich smigac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdg
ale panterkowe ,wysokie buty w deichmanie sa tez super!podobaja mi sie..w ogole jestem w szoku z ta kolekcja!juz dawno takiej fajnej nie bylo..i te ceny!na pewno sobie tam kupie jakies butki! bo znowu zimowa kolekcja byla oblesna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk_rock_mrok
tak!!!!śliczne są te balerinki w moro z czaszką i biale w serduszka.CUDO POPROSTU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysi-nidło
Te botki moro z czaszką są super!!! Muszę je sobie kupić... To prawda, że niektóre buty z Deichmann'a są obskurne, ale te botki są świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcung
ja mam te balerinki moro z czaszka-na boku z tyłu,sa jeszcze takie z czaszka na przodzie bucika,sa swietne,pasuja mi do dzinsow i do zielonych bojowek,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
a ja kupiłam takei a la balerinka- jasne z czubkiem wyszywanym cekinkami złotymi - ładne są, ale srednio wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera9090
odświeżam :P a wiecie czy w tym roku jzu jest wiosenna kolekacja?? fajne butki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×