Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży nochal

Chcę mieć piękny nosek....!!!!

Polecane posty

Gość buhahahwuhdiuehdud
homogenic> do twojej geby nic nie pasuje, bo nos masz akurat normalny, ale reszta twarzy przytlaczajaca :O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shake
nie iwerze ze jestescie tak glupie!! kto powiedzial ze nosy sie piluje? poczytajcie w takim razie inne porady bo te sa do bani! kazdy szanujacy sie lekarz nie polasi sie na pilowanie bo to poprostu zabronione i niewykonalne ! takich zeczy sie nie powinno robic bo to ntylko zdarcie kasy nos taki sam i masa komplikacji. poza tym to nie kazdy lekarz moze wykonywac zabieg korekty nosa! w polsce jest chyba 6 ktorzy maja uprawnienia. zaden szanujacy sie lekarz nie dopusci sie pilowania! nie wierzcie w takie bzdury ja takich lekarzy odradzam stanowczo bo w takim razie nie wiedza o czym mowa-- wazne zeby im kasa skapnela! sama bylam na konsultacji i zapytalam lekarza o to czy mozna tylko spilowac nos, powiedzial ze on tego nie zrobi bo poprostu tak sie tego zabiegu nie wykonuje i ze oczywiscie moge isc do innego lekarza ktoru to zrobi ale nos sie duzo nie zmieni i komplikacje prawie gwarantowane! lekarza sprawdzilam, ma uprawnienia i wie o czym mowi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nosa się nie piłuje
ale nawet taka jedna lekarka, która zrobiła ponad 5 tys, operacji nosa tylko i w tym sie specjalizuje powiedziała jednej pacjentce, z eodkładającą się w nadmiarze tkankę kostną, która powstaje po złamaniu może jej spiłować po 6 miesiącach. Ale generalnie NIE JEST to metoda prostowania nosa. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka79
duzy nochal!!! no teraz pewnie juz nieduzy bo po operacji, odezwij sie prosze co z twoim noskiem?jak bylo? bo mnie czeka tez zabieg u dr jamonta,tyle ze tylko spilowanie tej okostnej ktora mi narosla po zlamaniu w wypowiedzi wyzej ktos tez o tym wspomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia25***
mam takie pytanko ja chciałabym poprawić swój nos ale sam jego czubek, chciałabym go podnieść bo za bardzo opada w dół, czy za taką operację płaci się tyle samo co za łamanie nosa i jakieś piłowanie. Właściwie może przy podnoszeniu czubka nosa też się go łamie ale proszę o jakieś odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalia25
Jeżeli lekarz robi tylko op w części chrzęstnej to nie płaci sie tak jak za cały zabieg. Czubek nosa to część chrzęstna wiec nie ma potrzeby łamania kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardioscan
duży nochalu, odezwij się. Sa osoby, które chętnie poznałyby twoją opinie o nosach dr Jamonta. Chyba że zrezygnowałaś i nie robiłaś operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się w miarę normalny nos, nie warto ryzykować i robić tak poważną operację. A już przez niektórych partaczy polecanych na tym forum można źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiłować to se możecie paznockia u nogi a nie nos durne baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partacze robia was w balona a dla kasy powiedza wszystko nawet ze garb na nosie sie sam wchlonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Chirurgia plastyczna to chory biznes, podpisujemy zgodę na to że lekarz może nas trwale oszpecić, zepsuć nam zdrowie i życie!!! Mnie oszpecił i okaleczył trwale Skupin!!! Ten człowiek powinien siedzieć za to, że zniszczył tyle nosów!!! Ten zawód powinien być zakazany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam swoją historię w innym wątku, ale zostawię tutaj moje odczucia na innych nie zdecydowanych, ponieważ ja jestem super zadowolona aktualnie oczywiście z mojego noska, wcześniej tak to kolorowo nie wyglądało. 4 miesiące temu przeszłam zabieg korekcji nosa u dr Rychlika. Miałam brzydki długi nos, po zabiegu trochę czasu minęło, czuje się świetnie i nos super wygląda  Myślę, że jeżeli ktoś chce zrobić jakąkolwiek operację, to z pewnością polecam dr. Rychlika  Sami zobaczcie opinie na znanym lekarzu i na google maps, ludzie mają identyczne zdanie jak ja, strona doktora klinki https://chirplast.com.pl/  Pozdrawiam serdecznie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Kolejna reklama...brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×