Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży nochal

Chcę mieć piękny nosek....!!!!

Polecane posty

Gość karrrrinko
no to mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinko> a co z twoim nosem? moze wcale ci nie jest potzrebna zadna operacja ;) tak jak jednej z dziewczyn ktora zamiescila tu swoje zdjęcie ;) zrob nam zdjecie samego nosa i wklej, te ktore sie znają powiedzą ci jaka moze byc cena, bo wiesz to zalezy od tego co bedziesz robic ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nos jest średniej wielkości. mam nadziję ze da sie z niego zrobić mały nosek ;) 🌻 dla Was wszystkich dziewczyny - damy radę !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homogenic masz normalny nos ja bym takiego nie robila ;) no ale wiem ze jak ktos cos nie tak widzi w swoim nosie to nikt mu nie przetlumaczy ze jest ok. tylko ze przy nosach normalnych czyli bez jakichs duzych wad to zawsze jest to ryzyko ze nos bedzie wygladal gorzej. widzialam pare takich fotek i nie radze sie sugerowac zdjeciami ktore sa na stronach danej kliniki bo wiadomo ze sa to wybrane z najlepszych i ze maja reklamowac a nie odstraszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ switłana jestem jedyną osoba której mój nos nie pasuje. wszystkim innym się podoba tzn. nie podoba ale nikt nic do niego nie ma. ale JA mam i mnie on drażni. wiele razy próbowałam go zaakceptować ale on naprawdę źle wygląda przy delikatnych rysach reszty twarzy i mojej drobnej sylwetce. ten nos do mnie nie pasuje i raczej na pewno poddam sie zabiegowi. i nie uważam że nie ma co robić. jest co. nawet jeśli trzeba zrobić niewiele. myślę że dr wójcicki byłby dla mnie najlepszym wyborem co do wyboru specjalisty, bo \'robi\' małe nosy a ja właśnie taki chcę mieć. ładny, a nie normalny. chce być ładna, a nie prawie ładna :) prawie robi ogromną różnicę ;) przynajmniej mnie ;) dzisiaj rozmawiam z mamą na temat narkozy - moja mama trochę orientuje sie w tych kwestiach. uspokoiła mnie, mówiąc że nieprawidłowa reakcja na gazy usypiające to kwestia uczulenia na nie. ja raczej nie jestem alergikiem, więc nie powinno być problemu. w razie czego można tez zastosować tzw. \'przyśpienie\', lekami podawanymi dożylnie - to działa około 30min i jest bezpieczniejsze niż typowa narkoza. każda z nas chce być jak najpiękniejsza. ja też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ swietłana i masz racje ze nikt mi nie przetłumaczy ze mój nos jest OK. tym bardziej, że jestem singielką - jak to ładnie brzmi - praktycznie od zawsze. zwalam to oczywiście na wygląd i myślę, że po części na pewno słusznie. ten nos sprawia że jestem bardzo przeciętna :O nie ostatnia, ale bardzo przeciętniutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Homogenic wg mnie jesteś ładną dziewczyną :) ale rozumiem Cię ;) mi mój chłopak mówi, że ta operacja jest mi wogóle nie potrzebna, że dla Niego jestem śliczna :) ale ja chciałabym być ładna dla wszystkich....:) A mały nosek to moje marzenie już od baaardzo dawna...od kiedy pierwszy raz mi ktoś dokuczył z tego powodu...na początku nic sobie z tego nie robiłam....ale teraz....hmmmm....w poniedziałek dzwonię umówić się na konsultację... Może mi Pan Doktor wytłumaczy jak to jest z tą narkozą bo też strasznie się jej boję :/ A teraz trzymam kciuki za Ciebie i Twój nosek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja jeszcze na razie sie nie konsultowałam z żadnym chirurgiem. na razie mam studia na głowie i to jest dla mnie teraz najważniejsze odnośnie rzeczy które trzeba zrobić. na korektę nosa zawsze będę miała czas. np: w wakacje. no narkoza jak narkoza....zawsze jest to ryzyko ze sie nie obudzisz, bo to w końcu uśpienie. ale to ryzyko jest szczątkowe. takie rzeczy zdarzają się BARDZO rzadko. to musi być fatum albo pech. co do dawki gazu usypiającego to anestezjolog oblicza ją na podstawie badań i przede wszystkim wagi. ja na początku myślałam że pomyłki w dawkach zdarzają się, bo gaz podawany jest \'na czuja\' - oczywiście zostałam przez moją mamę wyśmiana ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek24
czesc ja za tydzien jade na plastyke nosa do szczecina byl ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homogenic, masz sliczny nosek, chcialabym taki... zastanawialam sie tez czas jakis czy isc czy probowac samoakceptacji, ale stwierdzilam pare dni temu, po polgodzinnym ogladaniu sie ze wszystkich stron w lustrze -IDE. dosc kombinowania z fryzurami zeby jakos \'zrownowazyc\' nos z prifilu, zawsze jakies napuszone loki musza byc, o gladkich wyprostowanych wlosach nie ma mowy :( najbardziej boje sie bolu, bolu glowy...nie cierpie go. i tego ze cos pojdzie nie tak, i bedzie jeszcze gorzej. ale ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek24
ja nie balam sie wcale,ale szperam w necie i jest tyle roznych opini!!ale jestem zdecydowana,gorszy chyba nie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nala007 mój nos obiektywnie jest średni...jest trochę za duży i ma jednak kształt męskiego nosa... :O próbowałam akceptacji ale jest ciężko - zależy od humoru, ale raczej na NIE. przy odpowiednich fryzurach jeszcze OK, ale tak naprawdę to na NIE. na gronie umieściłam takie zdjęcia na których mój nos wygląda jeszcze w miarę znośnie, ale i tak widać dobrze jaki ma kształt. pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Witam Was cieplutko :) Zrobiłam dziś pierwszy krok w sprawie mojego nochala ;) Umówiłam się dziś na konsultację... w czwartek o 17:30 będę rozmawiać z Panem Doktorem o moim nowym nosku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala007>>> a pokaz swoj nos, znaczy wklej zdjęcie, pewnie bedziesz sie wstydzila pokazac calą twarz, to moze chociaz ten profil co do homogenic, hm... nie obraz sie ale duza proznosc tobą przemawia, ludzie naprawde mają okropne nosy, okropne kompleksy...twoj jest normalny kazdy ci to mowi, ale chyba chcesz byc idealna przepraszam nie chcialam urazic, ale jak widze ze ktos z normalnego nosa bedzie wyczynial cuda, gdzie nawet nie bedzie widocznych az takich zmian to mam mieszane uczucia wiesz wile z tych dziweczyn zapewne sporo wycierpialo, ktos im przez to dokuczal, obrazal, trafial w ich slabe punkty zastanow sie czy warto poprawiac cos co wygląda naprawde ladnie i naturalnie, dzisiaj masz wg siebie za duzy nos, za rok mozesz miec za male piersi, a potem przy innym nosie za duze uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Sweet Dreams to że jeszcze nikt nie skrytykował mojego nosa wynika z tego że nikt nie powie mi tego głośno. nie słyszałam jeszcze żeby się komuś podobał, bo on raczej nie może się podobać. to że jest średni a nie duży nie dyskwalifikuje mnie od zabiegu. mnie przeszkadza i to moja sprawa. nie potrafie go zaakceptować. za atrakcyjną i ładną dziewczynę też nie uchodzę. on psuje całą moją twarz. jest niedelikatny i nie pasuje do reszty. wszystko jest fajnie jak jedno pasuje do drugiego, a jak nie to jest kwaśno :O masz całkowite prawo uważac że jestem próżną, szczególnie na podstawie tego na ile mnie znasz :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homogenic> ja nie napisalam ci ze jestes glupia, albo doslownie prózna napisalam ze proznosc tobą przemawia, choc moze to moj bląd a na pewno nie chcialam cie urazic raczej mam na mysli to ze nigdy zadna z nas nie bedzie idealna, nie bedziemy doskonale...nawet gwiazdy takie nie są choc ja mam kilka swoich idealow :P ale dla innych one wcale nie sa idealne ;) ale oczywiscie jezeli az tak duzy masz kompleks, nie daje ci to normalnie zyc to twoja decyzja ;) pozdrawiam acha i uwierz mi ze jezeli komus sie coś nie podoba to nie mowi o tym glosno, ludzie ktorzy chcą sprawic nam przykrosc wyciągają nasze najslabsze strony, tak więc moze nikt ci tak nie mowil bo nawet tego nie zauwaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Ehhh....mi od kiedy pamietam zawsze ktoś dokuczał...w podstawówce koledzy...koleżanki...w szkole średniej też...może nie słyszałam tego codziennie, ale jednak...teraz jestem juz po szkole...i znalazł sie następny...MÓJ BRAT...ostatnio przy całej rodzinie powiedział: "Ale Ty masz duży nos...co nie?no zobacz, wogóle nie proporcjonalny do reszty twarzy..." Jak mi było głupio....zrobiłam się cała czerwona i nie wiedziałam co mam Mu odpowiedzieć....Ehhh....a do tego ostatnio moja siostra powiedziała do mnie tak: "spodnie masz ładne, ale nogi krzywe..." Ale tym się aż tak nie przejmuję...Z tego co wiem, to jeśli ktoś ma duży, brzydki nos to zawsze znajdzie się "życzliwa" osoba, która to zauważy i będzie musiała dokuczyć...a jeśli ktoś ma ładny, normalny nosek, to nikt nie zwraca na niego uwagi- nie chwali go ani nie krytykuje... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Sweet Dreams no biorąc pod uwagę fakt że cała jestem drobna i ze od zawsze jestem sama to raczej poddam się zabiegowi. najbardziej kobiece nosy to nosy małe i proste, a nie garbate i duże. może jak patrzysz na zdjęcia z grona to może wydaję Ci się nie ostatnia ale uwierz, że w życiu ani jeden facet mnie nie zagadał. nie mam ochoty być przeciętną, jeśli mała korekta jest w stanie zrobić diametralną różnicę. wreszcie moje oczy zaczną być widoczne. tak samo usta. a nie ten garbaty kulfon. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rozumiem homogenic
chociaz sama bylam posiadaczka wielkiego ,garbatego i dlugiego kulfona potrafie zrozumiec osobe majaca nos sredni ,ale nie delikatny i nie taki kobiecy :) Dlaczego ma nie operowac nosa ktos kto ma nos sredni? Co to za klasyfikacja? Wedlug mnie to poprawiamy cos co NAM przeszkadza ,a niekoniecznie to musi innym przeszkadzac ,to MY mamy sie czuc dobrze ze swoim wygladem,robimy to dla SWOJEGO dobrego samopoczucia,dla uwolnienia sie od kompleksow ,ja sie tylko dziwie temu,ze osoby wlasnie z kompleksem nosa nie potrafia zrozumiec innych z takim samym kompleksem ,to dopiero jest dziwne.Nie wielkosc tu ma decydowac tylko nasze samopoczucie ,przeciez kazdy z nas te operacje robi po to zeby czuc sie dobrze z wlasnym odbiciem w lustrze ,a nie porownywac kto ma wiekszy a kto mniejszy nos i czy ta co ma mniejszy to juz jest prozna lub kieruje sie proznoscia ,jesli tak to znaczy ,ze my wszyscy kierujemy sie proznoscia bo wszyscy chcemy lepiej wygladac i lepiej sie czuc. Tak wiec jesli ja, byla posadaczka wielkiego i brzydkiego kulfona kierowalam sie proznoscia to ciesze sie ogromnie,ze wlasnie tak bylo :D bo dzieki temu nie mam juz kompleksow,mam ladny ,zgrabny nosek i pozbylam sie czegos co mi przeszkadzalo i bylo widoczne na pierwszym planie.Smialo moge stawac profilem do innych ludzi nie czerwieniac sie ze wstydu jak to mialo kiedys miejsce.Zyje wreszcie normalnie jak reszta ludzi bez kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek24
ja nie dlugo ide na korekcje,ale tylko czesci chrzestnej..zaczynam panikowac..Byl ktos? JAK TO WYGLADA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
homogenic - takze Cie rozumiem i uwazam, ze mniejszy nosek pasowalby bardziej do Twojej twarzy (choc dodam ze Twoj nos nie powinien byc powodem tak wielkich kompleksow). Poprostu nie zaszkodziloby mu malutkie upiekszenie. Sama od mies. jestem posiadaczka "nowego" noska i jestem bardzo szczesliwa. Wczesniej w pracy czy w szkole nikomu nie opowiadalam o swoich kompleksach i zamiarach korekty. Dopiero po fakcie opowiedzialam wszystkim o tym. Bardzo sie dziwili ze w ogole mialam problem z nosem i mowili ze korekta w ogole nie byla mi potrzebna. Jednoczesnie rowniez ogladaja moj profil i bardzo chwala! :D A ha... a ja sama mam juz takie schizy na temat nosa ze jest to pierwsza rzecz na ktora patrze u ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail
a ja rozumiem każdego, kto chce coś w sobie zmienić. to, że dbam o wygląd nie znaczy, że jestem próżna. mam duży nos, taki jak na załączonym przez kogoś linku. taki duży, garbaty i wiszący. mam wadę rozwojową chrząstki i można u mnie tylko ściąć garb i zmniejszyć skrzydełka. zwęźzić noska przez wymodelowanie czubka u mnie nie można, ale dobre i to. byłam na konsultacji u dr. Skupina we wrześniu 2006, a na zabieg umawiam się na sierpień br. to była przemyślana decyzja. zbieram kasę i liczę, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Sweet Dreams to co się mnie czepiasz? :O nie iwesz ze najwazniejsze to być top dla samej siebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×