Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegra21

allegro-perfumy. pytanie

Polecane posty

Gość allegra21

chce kupic na allegro TESTER perfum znanej firmy. Zastanawia mnie czy sprzedajace osoby mimo tego ze sprzedaja w "oryginalnych" szarych kartonikach nie oferuja podrobek. Czy ktos z was robil takie zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 90% są to tureckie podroby. poczytaj komentarze o sprzedających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra21
no wlasnie czytalam komentarze i maja pozytywy, wiec sama juz nie wiem :( moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pisza ze to testery to moze faktycznie oryginalne. Nie kupuj jednak tam \"oryginałów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucca
ja mam sprawdzonego sprzedającego, jak wejdziesz w kategorię perfumy wpisz w wyszukiwarkę PEWNY od Poczytaj sobie komentarze, wiele osób wraca do tego sprzedawcy, a to już chyba wystarczająca recenzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra21
dziekuje za wasze wypowiedzi, ale jak to kobieta... nadal jestem w kropce nie wiem czy gabriela sabatini 60ml tester moze kosztowac 60 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra21
moze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
ze za 60 zl to oryginalow zadnych mec nie bedziesz, od 100 zl wyzej i to jeszcze zalezy o jaki perfumy ci chodzi. zazwyczaj ceny to polowa sklepowej przy 100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrieli sabatini
raczje nikt by nie podrabial. to perfumy stosunkowo malo kupowane i do tego bardzo tanie. Takirzeczy sie raczej nie oplaca podrabiac.. co innego dior i channel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×