Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość naładowana pozytywną energią36
nic dziwnego skoro jesteś diabliczką :) do takiego pseudo trzeba sie odpowiednio zachowywać diabolicznie, więc i pętanie nie dziwi wcale jeśli chodzi o mnie to spoko nie tak łatwo wywołać u mnie spięcie na tyle mocne żeby mnie totalnie rozładowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie diabliczka dlatego że czasem wychodzi ze mnie dzikie zwierze ale zazwyczaj jestem delikatna i grzeczna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
a gdzie jest kafe....? miał wrócić koło 13-tej smok wawelski go zjadł czy jak będę płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
albo zdobywa licencję hydraulika :) akumulatory to pewnie jakaś mu podładuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ....żeby komuś się nie pomyliło ...to nadal jest forum erotyczne .....mimo że od czasu do czasu przewijają się wątki żywcem zaczerpnięte z muratora :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
35M jesteś boski uśmiałam się w głos jak ja nawiązałam do lizania cycuszków to Ty uznałeś, że pewnie nie jesteś w moim typie echhh ni jak nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka oczywiście że mam ....;) ale jak już wspominałem preferencje z czasem się zmieniają a czas płynie .... naładowana... ale uwierz że jedno z drugim nie było w mojej wypowiedzi powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
i kolejny dzień pracy za mną :) żagle rozłożywszy obrała kierunek -dom żegnając się z wszystkimi miło życzyła udanego wieczoru żywiąc nadzieję, że zastanie towarzystwo dnia następnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc od razu życzę udanego piątku , chyba mnie nie będzie bo tak jakoś trzeba by w pracy coś dla firmy zrobić...pozdrów ode mnie dziś nieobecnych no i może spożytkuj trochę swojej energii wieczorem w domowym zaciszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stan jeśli chodzi o naładowanie sięga zenitu więc oboje mielismy pecha:( :) ale jutro tez jest dzień:) do zobaczenia wszystjkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
jutro tez jest dzień...a przed nami jeszcze wieczór i noc-ja dziś planuję spożytkować nadmiar zgromadzonej energii...życzę wszystkim miłego wieczoru i stosunkowo udanej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczesnym wieczorem :) Jakie macie plany na wieczór ? Jaka pogoda u Was ? U mnie pogoda sexualno-barowa ale że nie lubie alkoholu pozostaje mi sex tylko że nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywna Energia - bardzo pozytywnie na mnie wplynela. Czekam na dzien jutrzejszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
u mnie pogoda też seksualno-barowa...za alkoholem nie przepadam więc wskakuję pod prysznic i będę wydatkować nadmiar energii...a potem obejrzę przepiękny film "Kochanek"-polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplo w ten piekny mglisty dzien :) Jak Wam minela noc :) Oby stosunkowo udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie plany na dzis ? Kawka wypita, praca czeka na biurku :P kiedys sie za nia wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×