Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Wiem, że trudno ale pewne kobiety w pewnym miejscu wygladaja tam jak niemowle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, konkurencja jest ogromna....:P Dobra d...a to połowa sukcesu :P Druga połowa to dobry mózg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
list hmmm sztuka epistolarna zanika a szkoda przepiękne dostawałam kiedyś listy ty pewnie masz na myśli list elektroniczny jak mniemam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh chyba nie byłbym w twoim typie , zawsze mam pecha .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M Nigdy nie mów że masz pecha ! Jesteś tym kim myślisz że jesteś ! Zawsze myśl o sobie POZYTYWNIE ! Uśmiechaj się do siebie ! Twoja twarz w lutrze, zawsze ma być uśmiechnieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
nie lubisz wydepilowanych ? ja z kolei nie lubię włosów między zębami :) ale to problem nieistotny jak wiemy włos odrasta, wręcz nawet za szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wydelipowane ale nie całkowicie ! Coś musi zostać ! Lubię czuć na ustach włoski :P Mogę sie dla Ciebie wydepilować okolice tłoka całkowicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
35M jestem przekonana, że coś udałoby się zdziałać :) chcieć to móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
m.a.z skoro ja mam napisać list do Ciebie to po jakiego grzyba mam Ci podawać swój adres, do tego jeszcze domowy musiałabym mieć totalnie zryty beret żeby zrobić coś takiego na publicznym forum ok to umowa stoi ja zapuszczam ty sobie wydepilujesz umowa stoi hmmm ciekawe to stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślcie że jestem smutasem choć może coś przebąknąłem nie tak jak potrzeba , podobno jestem bardzo wesolutki , a z tym pechem to chyba też trochę żartowałem no i co najważniejsze chudy tez nie jestem !!!! i jak najbardziej wydepilowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Imię to jest alternatywną formą imienia Anita oraz żeńskiej formy imienia Jan. Oznacza "łaska Boga". Charakter: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otoczenia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subiektywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religijnej. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Mają doskonałą pamięć i dużą ciekawość świata. Joanny lubią wolność, przez co są niestałe w uczuciach. Pochodzenie:hebrajskie Zdrobnienia:Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na list :P PS kto napisał, że mas zmi podać adres domowy na publicznym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
o proszę jakie to miłe, że wyszukałeś znaczenie mojego imienia odwdzięczyłabym się gdybym znała twoje :) ale nie znam :( powiem szczerze, że opis faktycznie oddaje wiele moich cech niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że osoby o tym samym imieniu posiadają cechy wspólne chyba jest w tym jakaś odrobina prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię to pochodzi od greckiego imienia Hyakinthos, co oznacza Hiacynt. Charakter: Mężczyźni Ci mają raczej trudny charakter. Są pewni siebie, niezależni, energiczni, wybuchowi i apodyktyczni. Lubią zawody, w których coś się dzieje: mogą być lotnikami, politykami, piosenkarzami, sportowcami. Nie znoszą skoszarowania i ograniczenia swobody. Posiadają wielki dar przystosowywania się. Nie lubią cwaniactwa. Mają poczucie przyjaźni. Są gotowi poświęcić się dla idei, ale pod warunkiem, że inni też to zrobią. Kochają rodzinę, ognisko domowe służy im za odskocznię do nowych przygód. Pochodzenie:greckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
napiszę na Twój adres ale tu też będę pisać podoba mi się towarzystwo polubiłam miłego 35M no i ten od smoka też chyba kiedyś wróci i diabliczka sympatyczna 35M spokojny,sympatyczny i nie głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
i już wiem jak masz na imię Panie J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie miłe słowa :) Ciesze się że do mnie napiszesz list :) PS Wiesz jak mam na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie głupi....dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie słowa w ustach mądrej kobiety - bezcenne :) Urosłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
no jasne, że wiem ale skoro Ty go nie ujawniłeś, ja nie mam najmniejszego prawa 35M uraziłam Cię ? jeśli tak przepraszam nigdy nikomu nie mam ochoty świadomie sprawiać przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - jesteś niesamowita :) Tulenie się do Ciebie plus rozmowa - bezcenne 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
m.a.z napisałam do Ciebie na @ ale jeśli mogę to też tu zostanę 35M pozwolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ,czyżbym coś zabraniał....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
nie zabraniasz ale Ty tu jesteś szefem więc Ty tu rządzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naładowana pozytywną energią36
ooo diabliczka miła wróciła w zasadzie temat główny się nie zmienił czyli kto co i komu i jak dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×