Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość nałdowana pozytywną energią36
o jak się dziewczyny ładnie całują heh:) to ja wam tez posyłam .................niekoniecznie w krok ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki ! coś mi się wydaję że się stęskniłyście za gospodarzem więc jestem ale tylko na chwilę....nawał pracy ! Niestety nie pochwalę się tym na co czekacie ponieważ nie ma czym się chwalić ....stan wojny w domu ! Ale jakby coś się przydarzyło w najbliższym czasie na pewno się dowiecie ;) Tyle smutnych i dobrych wiadomości ,pozdrawiam i miłego odpoczynku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M 👄 to My czekamy na raport od Ciebie z tergo erotycznego wieczoru a Ty milczysz 😠 i nie pracuj tyle odpoczynek przy kawce też Ci się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zawsze na warcie...:)....a może u Ciebie coś ciekawego ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja jestem cały czas w pogotowiu gotowa na wszystko :p hehe u mnie nudy i wieje :o musiałam zamknąć drzwi bo komuś zostawiłam otwarte ale nie skorzystał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nadzieje że przez ten przeciąg spowodowany uchylonymi drzwiami nie nabawiłaś się kataru lub innej choroby......byłem i szukałem lecz na ulicy błotnej numer był zachlapany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłeś ulice bo błotna to tam dalej w prawo :o a u mnie ulica piękna i suchutka :) a co do przeciągu to mnie owiało i teraz siedzę bidulka zziębnięta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q2a
Tez mam ochote na starszą ,mam 3 dyszki i taką zadbana-czyli bez brzuszka ,do 50 ,to tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×