Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fugo

Jakie polecacie perfumy dla mężczyzny?

Polecane posty

Gość Fugo

Hej! Mam problem. Jakie wg was sa najfajniejsze perfumy dla mezczyzny? Chodzi mi o to aby byly bardzo trwale, slodki zapach a cena nie jest az taka wazna aby byly bardzo dobre i dostepne na rynku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lt7
aqua di gio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Armaniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Ci Bossa Hugo Bossa albo albo Instinct Davida Beckhama bądz Joop!Homme Joop\'a.L\'aeu d\"Issey też są śliczne. wszystkie wody są dostępne w mojej ofercie perfumy FM. gwarantuj że są trwała a cena b. przystępna i wątpię żeby Twój mężczyzna nie był zadowolony. zaparaszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten na dole link z katalogiem nie działa ale już teraz powinno być wszystko w porządku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allure od chanel takie srebrne opakowanie swieze i trwale dla aktywnego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji12345
NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE PERFUMY NA śWIECIE MęSKIE: CHANEL EGOISTE CHANEL EGOISTE PLATINUM HUGO BOSS ARMANI BLACK CODE LACOSTE DAMSKIE: DIOR CHANEL CHANSE (RóżOWE) CHANEL ALLURE CALVIN CLEIN GIORGIO ARMANI LACOSTE TOUCH OF PINKLACOSTE INSPIRATION CHANEL COCO PARIS HUGO BOSS W BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH: 100Zł/SZT.!!!!!!!!!!!!! ! ! ! WEJDZ NA: ! www.ekskluzywne-perfumy.eblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegance81
Jesli bedziecie mialy okazje, kupcie swojemu facetowi zapach RUEHL. Powiem tylko ze kupuje je swojemu facetowi od 3 lat(jestem stewardessa i czesto latam do Stanow) i sa swietne, trwale i bardzo meskie..Dostepne niestety TYLKO w USA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
bardzo ładny jest tez zapcha ICEBERG TWICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×