Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ika0011

oriflame

Polecane posty

Jakich kosmetyków oczywiście z firmy oriflame mam stosować do cery mieszanej? Jeśli można prosiłabym o przybliżone ceny, bo nie bardzo się orientuję. Do tej pory jechałam na samym avonie? Czy oriflame ma na pewno lepsze produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ma lepsze produkty niż Avon, przyznała to nawet moja koleżanka, która jest konsultantką Avonu. Do cery młodej mieszanej bardzo dobrze nada się ten krem: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=7015 jak również reszta tej serii. Ja mam mieszaną cerę i mi pierwotna wersja bardzo odpowiadała - myślę, że po modyfikacji opakowań niewiele się zmieniła. Krem w promocji kosztuje jakieś 16zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała \"zielona\" seria - dokładnie nie znam cen ale w tym i chyba w nastepnym katalogu jest promocja na niektore kosmetyki z tej serii wiec mozna troche zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten następny katalog to jaki ma termin, chodzi o to , żeby ktoś nie wcisnął mi starego, bo w avonie to się orientuję doskonale. A ja nie mam młodej cery bo mam już 30 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona seria rzeczywiście jest na promocji- katalog wazny do 04 marca ( czyli ten promocyjny na dzien kobiet); matujący fluid balance lub żel na dzień -24,90zł żel na noc balance- 24,90zł tonik odświeżający-18,90zł oczyszczający żel normalizujący-18,90zł chłodzący scrub oczyszczający pory- 14,90zł ogólnie bardzo dobra, przyjemna seria ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmmi
seria z aloesu tam sa tanie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Hej jeśli jest tu ktoś zainteresowany pracą jako konsultant/ka Oriflame, albo jedynie zakupami ze stałą zniżką 20% na wszystkie kosmetyki zapraszam serdecznie do rejestracji. Następnie odezwę się do chętnych osób i pomogę w pierwszych krokach ,a nawet jeśli będziesz zainteresowany/na wytłumaczę jak jeszcze można zarabiać siedząc w domu   Zapraszam https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2480503    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×