Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość titi
bu nikt nie odpowiedział na moje wczesniejsze pytania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi -o papierosach niewiele ci powiem bo ja nie paliłam i nie palę, ale tak słyszałam, że jak się zajdzie to odrzca, choć pewnie to żadna reguła. A co do śluzu, to u mnie zamiast miesiączki pojawił się śluz, taki biały o konsystencji serak homo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś Anik - ani sie nie obejrzałaś a już jest po i to cały tydzień już mnął, pani inżynier :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
hmm ja tylko tak z ciekawosci bo pewnie znowu tragizuje a co sie okaze ciazy brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to właściwie u ciebie jest? Odrzuca od fajek? Masz śluz jakiś? Jesteś juz po terminie spodziewanej @? Sorry za taki szereg pytań, ale nie jestem na bieżąco z wiadomościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, rzeczywiście szybko zleciało...Teraz Chciałabym pracy poszukać :) Zobaczymy co z tego wyjdzie...? Titi, z tymi papierosami pewnie różnie bywa. Ja nigdy nie paliłam więc z własnego doświadczenia Ci nie powiem ale podobno tak się zdarza, że podczas ciąży kobiety nie czują potrzeby palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - poszukasz, poszukasz, takich specjalistów jak ty to pewnie dużo nie ma :) Będę trzymała kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zapeszać ale właśnie aktualizuję moje cv i wysyłam do jednej firmy. Mają się odezwać do mnie w piątek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ale ze mnie gapa...Nawet się nie zapytałam jak się czujesz? Pewnie dobrze, tak jak dotychczas :) A wyniki kiedy będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
u mnie jest tak : mam przeczulice piersi wogole sa jakies dzwnie nabzmiale i jakies zylki sie pokazaly mam wrazenie ze sutki mi sie powiekszyly i od czasu do czasu mnie mdli poczekamy 5 dni wtedypowinna przyjsc miesiaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mam prawdziwy powód żeby te kciukasy porządnie zacisnąć :) Uda ci się zobaczysz. Ja mialam taką śmieszną sytuację z poszukiwaniem pracy (chciałam zmienić pracę) a jak już złożyłam wszelkie papierki to..... okazało się że jestem w ciąży :D Na szczęście nie było problemu bo poprostu mnie nie przyjęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, powiem Ci, że jak się właśnie trochę tego boję...Co będzie jeśli zajdę w ciążę...? Wiem, że w tej firmie przyjmują na trzymiesięczny okres próbny, więc najwyżej po nim zrezygnuję. Chyba, że trafi się naprawdę fajny i wyrozumiały szef...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - żadna gapa, nawet sie cieszę ze nie zapytałaś, bo i tak odpowiedziałabym to co zawsze - bardzo dobrze się czuję :) Kurcze dziewczyny wierzyć się nie chce że ja żadnych bolączek nie przechodzę, tylko teo okersu cały czas brak :D No i może piersi od czasu do czasu bolą, ale da sie wytrzymać :D A wyniki odbieram jutro. Okarze się czy mam jakąś cukrzucę czy też nie :) Titi - no w końcu widzę uśmiechniętą buźkę :) To ja nic nie będę mówiła i pisała i poczekam z tobą na tę @ :) Ale cos tam przeczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj mialam pisac ale kurcze mialam gosci!! bylam u ginka i moj maly jest caliekm zdrow ma juz 6 cm :):):) widzialam juz glowke brzuszek nozki raczki ahhh super a ginka powiedziala ze bedzie z malego niezly rojber tak sie wierci choc szkoda ze ja tego jeszcze nie czuje hehehe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co nowego umnie pada snieg :( eh szkoda gadac dawno mnie nie bylo ja czekam na @ nielubie tego okresu kiedy @ ma przyjsc a nie przychodzi bo potem czlowiek sie denerwuje dlaczego jej niema ale moze jeszcze dzis dostane choc objawow brak na @ dzis nie spalam wcale prawie bylam jakas niespokojna i teraz mnie muli od 3 dni tak mam ale pewnie to od przeziebienia chce dostan jak najszybciej @ zeby isc do innej gin ktora mi powie co jest zemna nie tak ze niemoge zajsc w ciaze a zauwazylam ze po siusianiu jak sie podetre papierm to zostaje bialy sluz na papierze troszke mnie swedzi pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie! Jest niewymownie! W górze ptaszki kwilą cudownie! (chyba wrony ;-) ) Jest mi miło, że jest miło ;-) Limetka, titi, anik, renik, Luiza! To czekamy na resztę :-) Kasiemotylka, Antosia i kilka(-naście) miłych Kobitek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kochane bede pozniej bo teraz ide cosik zjesc i musze wyjsc z pieskiem i zrobic troszke porzadkow w domciu!! buziaki slonka moja i do wieczorka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zostane z wami bo dobrze mi tutaj tylko pojde po cos do jedzonka hehehe i zaraz wracam do was!!!!!!!!! porzadek moze poczekac a piesek wytrzyma hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, to my wytrzymamy, a piesek niech się idzie przewietrzyć :-) szkoda, żeby się meczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrr co za pogoda zimno pada deszcz ze snegiem a fujjjjj!!! az sie nie chce nic robic !! to ma byc pierwszy dzien wiosny?? a u was jaka pogoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! Ależ paskudna pogoda i jeszcze ten wiatr brrrrrrrrrr Dobrze, że ja już w ciepełku siedzę i mogę z Wami poklikać, jeśli oczywiście jeszcze ktoś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyjątkowego pecha, jak jestem na topiku i mam czas do poklikania, to nikogo już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Antos ja tez jestem ale cos nasze babeczki wywialo!! mozemy pogadac bo poki co szukam w intenecie mebli kuchennych bardzo tanich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam ponownie :) Musiałam na chwilke odejść od kompa i nasmażyć naleśników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie LIMETKO :) dziewczyny mam problem szukam nawet uzywanych mebli kuchennych tanich macie jakies na ten temat informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luiza, hej Limetka :D Już myślałam, że nikogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×