Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

czesc dziołchy .!!!! zastanawia mnie tylko kto byl takim geniuszem!!! komus musial sie bardzo nie spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku, ja mam tabelkę skopiowaną w swoim kompie także nie przepadnie ale jestem wściekła!!!! co za idioci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prostu mozna topik usunąć?? trzeba napisać do administratorów..przecież tak nie może być!!!! tam było tyle istotnych informacji!!! chyba kilka topików o ciąży usunięto???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że wyjaśniają sprawę Moderatorki...bo nie wiedzą czemu nie ma wielu topików narazie mamy założyć tymczasowe topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) juz myslalam, ze bede plakac, wpadlam w panikę!!! ale w koncu Was znalazłam, dzieki pomocy oczywiście, DZIEKI MONIA, coz za ulga...... :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie tylko u nas takie problemy! na stronach torrentowych rowniez... wiec to pewnie jakis wirus... komus chcialo sie zabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno już bywały takie sytuacje, że usunięty został topik a po kilku godzinach został przywrócony musimy poczekać, aż się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!!!!! Mnie też sie nie podoba to co sie stało!!!!!!!!!! Co za pacan to zrobił?????????????????? Do choinki jasenj to szczyt bezczelności!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ktory to zrobiłes odebrales mi wszelką nadzieję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Wiesz ze to jest magiczny topik przywroć go natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieqwczyny mogłybyście dać linka do tego licznika ciąży (taki co pojawiał się na czarnym tle, bo zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeej! Byłam dziś u mojej gieni :-) Póki co wszystko w porządeczku! Mam już kartę ciążową :-) Za 2 tyg. na USG!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Intimo czy dla Ciebie forum to tez cale życie??? ja chetnie zagldam ale zeby wysiadywać i czekac na kolejnego posta od kogokolwiek....chyba nie. Mamusko to Ci gratuluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co tylko na ogólne... Zapomniałam sie zapytać o toksoplazmozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×