Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

jadzia zagladaj tu czesciej... pogadamy sobie... a teraz i ja spadam bo mały jutro do zerowki wiec trzeba rano wstac... no i koniec leniuchowania;)Pa dziewczyny było mi bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to papatki i do juterka. Ja musze jutro wstac o 4.20. Szok!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U mnie iestety pogoda niezbyt ciekawa - jest pochmurno i zapowiada się na deszcz. A jak Wam minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam uaktualnić tabelkę STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń...............ok. Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) widzę,że wczoraj tu było b.goraco.... nie trawię takich \" Jadziek\" no ale cóż pozdrowienia dla WAs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Widzę że mały ruch dzisiaj. Ja postanowiłam zrobić sobie małą przerwę w pisaniu i zajrzeć, ale nikogutko i cisza jak makiem zasiał :) Jadźka - tylko nie wyzywaj, ze wciąż sie tylko pojawiam i wołam: hop hop :D (to był żart) Wyobrażacie sobie kobietki że jak już w III trymestrze jestem???? Ja na razie przyzwyczajam sie do tej myśli, że już 2/3 za mną. U mnie wszystko ok, tylko moje plecy 😭, tak bolą że czasami ciężko mi wysiedzieć. Ale myślę ze jakoś dam radę :) Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieję ze któras tutaj dzisiaj jeszcze zajrzy, co by można było poplotkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
czesc nowe dziewuszki :) Gokata dlaczego tak surowo mnie oce3niasz ?????// co ja Ci zrobiłam ??? Limetko to z cała pewnoscia nie bylo do Ciebie :) jestem szczera to bylo do Kariny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to tez ja :) tak wiec kochane dziewuszki, nie osądzajcie kogos zaraz po tym ze wijedzie na topik i troche prady sypnie :) takie moje zdanie jest :P:P:P Karinka sie nie obraża :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cie dzisiaj tak pozytywnie odmienilo? Wczoraj tak wrogo do mnie bylas nastawiona, a dzisiaj taaaaaaka odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie ja nie jadzia
pewnie dlatego że jeszcze nie zaczelaś wołac wszystkich i gadać o śluziku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Jadzia - ja tylko tak zażartowałam, wszystko wg mnie jest ok ;) Cześć Karina :) Może w końcu pogadacie o temacie, który spowpdował, że się tutaj znalazłyście, co? Miło by było, w końcu każda z was chciałaby zostać mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinkaaaaaaaaaaaaa zrozum raz na zawsze nie wrogo tylko denerwująco czy Ciebie czasem ludzie nie denerwuja ?????????????/ Obcy, rodzina, mąż , przyjaciółka - napewno i co wtedy tez myslisz ze Cie nie lubia albo nie kochaja ???????????/ zrozum to prosze cie wkurza mnie to twoje wolanie, non stop te same zdania, wymuszanie na kims rozmowy i tyle ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza się zrobila, chyba będzie trzeba poxczekać aż Karina wróci, to może znów się babki rozkręcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz. WITAJ Intima, a gdziez ty sie podziewala tak dlugo? Powiedz kochana co tam u Ciebie, bo u mnie jak na razie bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karinko! u mnie też nie ;-) bynajmniej nie tnę sobie jeszcze żył z tego powodu. W pracy mam dużo pracy, więc chodzę zestresowana trochę ;-) ale nie narzekam. Bywało gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam, staranka w toku? Czy czekasz na efekty??? Wiesz co, na topiku ze \"starych\" kolezanek pozostala tylko wierna Limetka, Gokata, Ewkamarchewka. Reszta jakos ostatnio sie nie pojawia, nie wiem czemu, moze nie maja czasu... Pamietasz jeszcze Madziorke, Anika, Owulke, Mari, Jakajaana, Pyzaczka z Ukrainy i cola pozostala reszte??? Szkoda, ze sie juz nie pojawiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie siedzą na słońcu, spacerują... te zaciążone pewnie za długo przed kompem nie mogą siedzieć... u mnie o starankach raczej nie można mówić, bo specjalnie się nie staram ;-) dałam se na wstrzymanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki:) Co u was slychac... ja jestem zmeczona \"jak koń po westernie\" normalnie cisnienie spada i czuje sie do niczego ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×