Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ja wprawdzie nie jadzia
a mi sie bardzo podoba! czytam, zeby się pośmiać z twojego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy moze pisac, myslec i smiac sie do woli... W koncu smiech to zdrowie!!! Prawda Ewka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestancie... nie lubie tego.... jak ktoś chce to niech sie właczy do rozmowy.... a jak nie to niech nie wyśmiewa sie z innych i ich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
Karinka cos Ty taka zasadnicza :D To brzmiało groznie ;o, az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
Ewuniu ja sie nie wysmiewam z jej problemow a tym bardziej z twoich czy kogokolwiek, poprostu denerwuje mnie z ta gadka wiecznie taką samą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do\"ja wprawdzie\" słuchaj zycze CI z całego serac ,żebys/o ile jestes kobieta/ nie miała takich problemów jak dziewczyny tutaj na topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
ja chce ja sie włączam do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADZIA-jADZIA.. ja tez myslę,że marda z Ciebie babeczka... wiec prosze daj spoój Karinie... po co to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
mogę ????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDzIA -JADZIA
w sumie to po nic ale jak czytam jej wypowiedzi to...........no powiem ze nie da sie ich nie zauwazyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia to jakaś schisofreniczka!!!Albo stary dziad który siedzi w domu i schizuje z nudów i swojej wredoty!!!Jadziu idź lepiej do lekarza po leki na chorą glówkę:-) Cieplutko pozdrawiam kochana;-) A teraz spadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wiec zaczne od tego tez staram sie o dziecko, i wiem o tym tylko ja i moj męzulek cała moja liczna rodzinka nic nie wie i sie nie dowie dopoki nie zaciąze :D, a Ty.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ewcia wyraziłam swoje nie obrazliwe zdanie i zostalam nazwana schizofreniczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja byłam dwa dni na działce... normalnie.... polezałam soebie i odpoczywałam moi meżczyzni teraz ... mi usługiwali;) Tak na poważnie odpoczełam od miasta i smorodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka ale sie cieszysz z tego ze ktos po twojej stronie stanął 🌻 aaaaa i teraz do Ewci tez sie zwrociłas - !!!!!!!!!! Ewcia to ty szczesciara, masz juz swoje male szczęście !!!!!! Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę na innym forum, ale podczytuje sobie różne temaciki. I czasami tak denerwują mnie pomarańczowi i inni debile, którzy mają pożywkę z cudzych problemów, że dzisiaj nie wytrzymalam.Napisalam co o tym myślę naprawdę.Na formu spotykają się ludzie,żeby między innymi poradzić się innych,poznac mile osoby, porozmawiać na różne tematy i dobrej wierze i czasami wchodzą tacy wariaci i ....szkoda slów!!! Najlwpiej ignorować ich glupie zaczepki! Ewa podziwiam Ciebie 🌼 za wytrzymalość i stoicki spokój🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, to z tego co piszesz, byla superowa pogoda u was. U nas sloneczko swiecilo, ale bylo chyba tylko ze 22 stopnie, a w tym tygodniu zapowiadaja deszcze, a tak chcialam z kolezanka poiegac...No zobaczymy co z tej pogody wieczorami wyniknie... Aga, a co u ciebie slychac? Ty tez jestes staraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj no panno jacy wariaci, jacy debile czys ty oszalała ????????? ja zwrocilam uwage ze K jest zabardzo namolna - nie obrazilam jej nie wyzwalam nie smiej sie z jej problemow (choc ich nie ma ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz twierdze ze sie popsiujesz :) wracaj do siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🌼 Masz rację hormony buzują:-) Z chęcią pogadam sobie z Wami,ale teraz to muszę już do lóżeczka, spać.Jutro rano do pracy:-( Jutro zajrzę do Was Nie dajcie się podejść tej znajdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×