Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Położę tylko dzieci i wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko mogłabym podpisać sie pod twoim postem :) ❤️ ❤️ Żeby tylko wszystko było dobrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze teraz coreczka:) czytalam gdzies ze silne kobiety rodza chlopcow-u mnie sie to zgadza jestem glowa tej rodziny i baba i chlopem;) a moj maz na nas zarabia-moje sloneczko cieplutkie:D my dzialalismy na chlopca,ale enex tak mialo byc wiesz jak sie bliskiego mezczyzny nie widzi tak dlugo,to kazdy dotyk dziala ze az ciarki po ciele przechodza,te wszystkie pocalunki,pieszczoty no i zapomnielismy sie w tym wszystkim 3 razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-dla mnie najwazniejsze aby bylo zdrowe:) obojetnie plec no i zeby dobrze ciaze przenosic,a porod lekki i szybki zadnych cesarek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex=> ja już się cieszę Twoim szczęściem :D Tak widziałam Twojego synka w Matarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Wiedziałam, że jesteś blondynką, ale Twoje zdjęcie widziałam chyba z daleka. Fajna laseczka z Ciebie, wyglądasz jak starsza siostra swoich chłopaków. Oj będzie Ci pasowało maleństwo :D A chłopcy bardzo podobni do siebie, przystojniacy :D Koko=> a Ty też się pokaż, bo Ciebie chyba wcale nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio-dziekuje za komplement faktycznie czesto mi sie pytaja czy jestem siostra adasia,szczegolnie w szkole hehe zawsze mowie ze sie dobrze konsewuje:P a chlopcy podobni do taty-tatus przystojniak no tak,kiedys zakochalam sie szalenczo w tych czarnych oczach,no i tak zostalo do dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Enex, gratuluję tych 2 kreseczek, bladych, ale są! Tak się cieszę! Mamulka, ja też proszę o fotki :) A ja w niedzielę byłam na komunii chrześniaczki w Grudziądzu, a w sobotę odwiedzili nas znajomi z córeczką. Adoptowali ją 2 lata temu, jest super! Dzieci ładnie się bawiły. A na komunii u chrześniaczki wiekszość dzieci była jedynakami i kilka dziewczynek z zazdrością mówiło Kubie, że też chciałyby takie siostry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)👄 U nas po prostu upałłłłłłłłłłł:D,super:). Enex ja mysle ze to ciaza :) i nawt nie mysl ze cos innego:) Daily kochana powtórz test ,bo jestes podejzana o ciaze:D Bega Ty chyba tez powinnas (test),lub bete :) Mamulko a Mi zdjecia to co???? łobuzie wyslij Monisce:P Jestem i zapraszam na kawe,aha dziewczyny moj M wyjezdza jedna 4.06. czyli moze sie uda:) moja szwagierka idzie juz w czwartek na wywołanie porodu,bo ma juz b stare łozysko( 3stopnia) ,aha i bedzie córa na 100%,a działała w wszystkie DP ,wiec mamulka masz tez szanse na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Moni u nas też upał! Dzieci pojechały na wycieczkę do Parku Leśnych Niespodzianek do Ustronia, autokarem i z całym przedszkolem, tak podekscytowane,że spać nie mogły i o 6 powstawali. Ja czekam na Panów od wymiany drzwi. Enex bardzo sie cieszę z Twojej drugiej kreseczki, według mnie to na 1000% CIĄŻA . U mnie test w dniu spodziewanej @ wyszedł słabo, a jednak się udało i za kilka tygodni będę znowu tulić maleństwo. Ineczko, tak czas bardzo szybko mi zleciał, mam wrażenie, że ta ciąża była ekspresowa!!!!!! Daily i Bega powtórzcie testy albo sio na bete,bo coś to wszystko podejrzanie wygląda. Moni no to trzymam kciuki ,ale nie męcz mężusia zbyt często,bo zanadto osłabisz żołnierzyki. Idę sobie jeszcze kawkę zrobić ,zanim ich jeszcze nie ma. Enex, ja mam w gazentce Twojego młodszego synka, bo robiłam ostatnio zakupy w Smyku. Sliczny chłopczyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko 👄 kochana ja nie bede maczyła meza , ja do DP wcale go nie dotykam,i w same szczytowe dni tylko , a jednak i tak nic z tego......ale sie nie martwie juz coraz blizej lipca a raczej sierpnia bo wtedy wróci ,no to mam nadzieje ze bedzie wzmocniony jak nic:D. ewelinko i jak zostaje Igorek??? u nas tez dzieciaczki jakda na wycieczke autokarem do Jastrzebiej góry,wyjazd o 8 a powrót17.00. ewelinko juz niedługo bedziesz miała swoje malenstwo ,fajnie ze tak ciepło ,bo szybko mozna wychodzic i jeszcze nawet jak karmic bedziesz ,to juz jasno za oknem :) po prostu super:) dlatego tak mi odpowiadaja takie mc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Maja,słodkie dzieciaczki,zwłaszcza Małgosia,ale takie małe dzieciaczki wszystkie są słodkie do póki nie biegają i nie pyskują:DA ja się jakaś nie czuję wypoczęta.Muszę jakąś kawkę wypić i łeb umyć. Ten mój Krystian przechodzi samego siebie.Wczoraj dostał zgodę aby wyjśc trochę na dwór na ławkę posiedzieć z kolegami,wystarczyło go spóścić z oczu a ten czmychnął na boisko szkolne,grał w piłke i biega sobie.Tak się słożyło że była tam jego wychowawczyni z przedszkola,trenowała dzici do turnieju sportowego.Okłamał ją że mu pozwoliłam grać,że nic mu nie będzie. Skończyło sie tym że jutro M musi go wziać prywatnie do ortopedy ,bo gips cały mu sie rozsypał i noga jest luźna. Szkoda gadać normalnie. No to czekamy na wieści od pozostałych dziewczyn o ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agunia :) własnie tak sie rozwineło u nas na topiczku:) tez czekam az dziewczyny cos napisza o ciazach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !! dziekuje za miłe słowa ;) Tempka 37 C więc nie powinnam dostać @ :) Termin będę miała na 29 stycznia - więc razem z mamulką jesteśmy styczniówkami :) mam nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju piękne dzieciaczki :) Aguniu przykro mi z powodu nogi, Maksiowi gips zciagamy w piatek ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie.Miną Święta i Sylwester a my wciąż będziemy w ekstazie dopóki dziciaczki sie nie urodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex kochana👄 wspaniale :D teraz odpoczywaj i dbaj o siebie👄 a ile mc działaliscie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 enex-na pewno nie dostaniesz @;) jak tam meżuś zareagował-na pewno sie cieszy...:) No dziewczyny jakby Bega jeszcze do Was dołączyła to było by super.Naprawde. Aguniu-zgadzam się z T ,ze wszystkie maluszki słodkie dopóki pyskowac nie zaczną...Ja wczoraj tez bardzo się zapatrzyłam w tego maciupeńkiego chłopczyka-nawet w nocy mi się śnił.Takie to niewinne maleństwo-aż nie chce się wierzyć,ze kiedyś będzie pyskowało.No cóż-ale wszystkie takie były:D Moni-to gdzie w końcu jedzie Twój mężuś? Ewelinka-jakie imię zostało? A moze dopiero jak zobaczycie będziecie wiedzieli? EneX-a Ty masz jakieś typy imion-bo chyba nie pisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili 🖐️ ,moj M jedzie do Szwecji:) Jatez lil nie moge sie doczekac jak malutka Natalke posciskam i wycałuje:) ach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-no to słomiana wdówka będziesz:)...do jakiego miasta jedzie? A my mamy wyjazd zespołowy do jastrzebiej G od 28 czerwca do 2 lipca:) A 7 lipca w Gdansku jestesmy zaproszeni na ślub i wesele. Nie wiem jeszcze jak to połączyc-ale moze zostaniemy już tam. Jak tak ładnie jest to zaczynam o wakacjach myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak słomiana bede:P ja sie martwiej jak on sobie bedzie z jedzeniem radził ,bo ma dwie lewe rece do robiena sobie jedzenia:-o,a moj M sie martwi jak on bez sexu wytrzyma:P no tak takiej abstynencji to nie miał jeszcze:P lili kochana jeszcze nie wiem jakie miasto, jutro bedziemy wiedziec ,bo jedziemy do kuzyna który z nim jedzie i jeszcze jego taki b dobry kolega ,wiec sam nie bedzie z czego sie ciesze:) lili a moze spotkanie w gdansku co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przystałam na Igora, i jakoś tak się nastawiłam,ale za to mój teść prosi by zmienić, tylko na jakie????? Dajcie mi jakieś propozycje! Sama nie wiem, wczoraj szukałam w skarbczyku imion i nie mogę nic wymyśleć. Nazwisko mamy długie,więc imie musi być krótkie. Maju, dzieciaki śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...........jakoś sobie będzie musiał radzić;) a jak się stęskniecie to pewnie historia mamulkowa sie powtórzy:D Co do spotkania-to ja jak najbardziej jestem ZA:D Jeśli oczywiscie będziesz na miejscu-bo to terminy wakacyjne... Ale jeślli tak to kilka knajpek musimy zaliczyć:) koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko-co do imion to naprawdę trudno radzić-to bardzo indywidualna kwestia.No właśnie-musi pasować do nazwiska,podobać się rodzicom i rodzeństwu itd...No i pasować do reszty dziecięcych imion-tzn imię z \"podobnej grupy\" by nie było np Kewin i Staś:D albo Nikola i Kasia itd...Ja stawiam na tradycyjne imiona-zawsze modne i nigdy nie śmieszne-ale to moje zdanie i szanuje inne wybory i gusta:) Może jakieś ładne imię sobie przyniesie??? Ja pisałam,ze mi się podoba Antoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ale moze jeszcze jakies sie Wam podobaja???wolisz jakies proste imiona polskie czy jakiestroche inne?? moze Oskar???? lili po prostu wymienimy sie tel co ty na to??? napiszesz mi kiedy bedziesz dokładnie w gdansku, a w jakiej dzielnicy Gdanska ten slub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ty masz Kube tak ?? to moze Bartosz,Bartus tez mi sie podoba te imie:) a lili dobrze mowi nie moze byc Kasia i Nikola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×