Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ojej bega wytrzymała jestes:) ale powiem tak ja tez juz sie wkurzyłam na testy:-o,po tym ostatnim co mi pokazał ciaze a pózniej jej nie było (lub była ale nic nie wyszło:(:() daily odezwij sie:) majeczko twoje dzieci takie podobne do siebie i sliczne ,uwielbiam takie ciemne dzieciaczki:)oczywiscie bladynkom tez nic nie brakuje:) no i masz majeczko rodzic w taki upał to nie fajnie,ale juz mozna szybciej wyjsc na dwór niz zimą;) wiec i zima ma swoje zalety i wiosna:)(aby dzieci tylko zdrowe były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja te ostatnie:) i oczywiscie kuchnia tez super,juz tez nie moge sie doczekac jak bedziemy zmieniac mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko ja toalete i łazienke mam bardzo podobna do tych pierwszych kafelek,tylko bardziej takie karmelowe i b sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, niby duży wybór, ale nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega i Inka doradziły gres polerowany i chyba zdecydujemy sie na taką podłoge, reszta jeszcze do przemyślenia. A czasu dużo nie zostało. Miesiąc najwyżej. Bo pod koniec czerwca odbieramy mieszkanie i wkracza fachowiec z robotą. Poza tym jeszcze podłogi. Na parkiet kasy nie mamy, będą panele. Koleżanka odradziła Barlinek, bo podobno bardzo się rysują i robią się szybko wgniecenia.Ech, chciałabym już usiąść i mieć z tym narazie spokój. Za dużo jak na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,maju kurcze wszystko mi sie podoba:) My własnie skonczylismy malować głowny pokój i mam dosyć,normalnie padam jeszcze zostały nam do [pomalowania drzwi,ale to na jutro zostawiamy M teraz do szkoły pojechał a ja leniuchuje a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka:) wiesz ogolnie dobrze,tyle ze mam zaparcia i wzdecia! i co jest dziwne-ze nie mam mdlosci ani wymiotow,a juz chyba powinnam miec w pierwszej ciazy mialam straszne,w drugiej na palcach jednej reki policzyc,a teraz nic-dziwne no a ty w czerwcu ze starankami ruszasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka jak dobrze pójdzie to tak,a co do wymiotów to ja w żadnej ciązy tego nie miałam nawet ani razu mnie nie zamdliło,więc może i u Ciebie tak bedzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nastko-pamietam jak bylam na poczatku ciazy z adasiem i stalam w kolejce w sklepie spozywczym,bylam z trzecia nagle mnie tak wzielo-musialam wyleciec ze sklepu i na pierwsze lepsze podworko,takie piekne chafty,doslownie wzorcowe:P no a teraz nic,no i dobrze:) nastko to zycze ci szybkiego zajscia w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko no takie hafty to napewno nic przyjemnego:P ale może u Ciebie to dobry znak że teraz ich nie masz bo może dziewusia sie tam szykuje co? niektorzy mówią że jak ciąże inaczej się przechodzi to może maleństwo być innej płci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko=> fajnie, że masz takie zdrwoe podejście co do płci maleństwa. Ja niestety nie do końca tak umiałam, musiałam sama siebie przekonywać, ale pragnienie córki było chyba za silne. Z tego powodu miałam zawsze poczucie winy. I niestety to momentami było strasznie męczocę. A Ty masz ten problem z głowy :D Bega=> wątpię aby druga faza cyklu była aż taka długa :P Daily=> a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora moje panie... ja juz odlatuje....dzien pelen wrazen i na koncu koncert mikusia, jak zwykle improwizacja..gral swoj wymyslony utwor ale tak skubany to zrobil, ze chyba nikt inny sie nie zorientowal....to mistrz kantowania.... mamulko co do ciazy i samopoczucia...ja mysle ze nie ma reguly? ja jak i ty w pierwszej koszmar....druga juz lepiej, takze? a ta sama plec ? u kolezanek i znajomych tez b.b. roznie moja sasiadka pierwsza ciaze znosila tak jakby w ogole w niej nie byla...gdyby nie brzuch to pewnie by nie wiedziala :D zartuje...ale powaznie zero czegokolwiek.. a druga...nawet zebow umyc nie moga, albo rak umyc bo jej mydlo smierdzialo itd...zdychala....a tez ma 2 chlopcow! wiec???? ale obys nie miala zadnych dolegliwosci, po cholere Ci one???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga sylwuniu...ale druga faza jak mowia madre ksiazki i madrzy ludzie trwa do 16 dni tak?? a u mnie dzis jest 16 dni po owu, takze spoko moja droga, dzien sie nie skonczyl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem zaraz powiesz, ze kazda kobieta ma stala druga faze a ja mialam 14 dni itd itd...ale ten duphaston namieszla pewnie i stad to zawirowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-dla mnie to w tej chwili nie ma wiekszego znaczenia,moze dlatego ze chcialam to trzecie dziecko:) teraz bardziej martwie sie nie plcia,a tym aby wszystkie badania byly ok..ach bega-masz racje co do tych dolegliwosci,chyba co kazda ciaza to inne objawy fajnie ze nie mam wymiotow i nudnosci,za to wzdecia i zaparcia:P zawsze cos musi byc hehe bega-nie korci ci powtorka testu? ja bym chyba nie wyrobila nie wiem czy duphaston tak moze poprzestawiac,z tego co czytalam to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko napewno wszystko z dzidzia dobrze jest zobaczysz,to jest przeciez oczywiste że płeć nie ma najmniejszego znaczenia bo zdrówko najwazniejsze,ja to nawet nie będe czekała do owulki poprostu zrobie to spontanicznie i tyle a co Bóg da to będzie oby tylko zdrówka nie skąpił:) bega a kiedy chcesz zatestować? czy w ogóle nie chcesz tylko czekasz co czas pokaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...chyba nie chce testowac bo uwazam, ze nie ma sensu!!!! czekam z stoickim spokojem....a moze owu mialam pozniej ? a moze a moze? tych niewiadomych jest bardzo duzo to po pierwsze a po drugie spoznienia zawsze sie zdazaja nawet w przykladnych cuyklach a po trzecie test wyszedl mi przeciez negatywny a po czwarte i moze najwazniejksze ja sie w ogole nie czuje w zaden sposob...ani @ ani ciazowo nijak ale na pewno nie czuje ciazy..nie mam intuicji takiej!!! jesli @ nie dostane do konca tygodnia to moze wtedy zrobie test? ale to pewnie nie bedzie konieczne....tak mysle!!!! daily????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×