Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczynki kochane, weszłam po dłuzszej nieobecnosci a tu takie smutne wieści...:-(, Inko tak bardzo mi przykro, mam nadzieję ze wkrótce Twój ból zelżeje i nadejdą radosne chwile,myslę ze nic nie dzieje się bez przyczyny, aczkolwiek w takich chwilach trudno nam to zrozumiec i dostrzec sens tragedii, trzymaj się kochana, jestesmy z Tobą....... u mie nic nowego, ale mnóstwo nauki, osatnie egzaminy, obrona 22 czerwca...będę zagląda w miarę mozliwości... Enex...serdeczne gratulacje !!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:D jestem padnieta,zrobilam sobie spacer z powrotem,przy okazji kupilam nowy stanik,bo juz mnie cisna tamte wiec-ciaza prawidlowa wewnatrzmaciczna! wg ginki to 5 tydzien tzn.wg usg,dziwne a 6 tydzien ma byc w nastepny czwartek moze to usg ma prawo sie mylic,bo to tak jakby ciaza byla za mala do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mala do wieku od ostatniej @ wg@ wskazuje 5 tygodni i 4 dni,wiec juz sama nie wiem co myslec nast wizyta za 3tyg z badaniami mam zdjecie kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka=> cieszę, się że wszystko ok. Pokaż zdjęcia!!! Może na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-najpierw wyslij mi zdjecia karolinki! badz dobra kolezanka-ona jest taka sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, super wiesci! Z tym wiekiem ciążowym to różnie. U mnie też było podobnie. Może to zwiastun dziewczynki, bo u mnie tak było z dziewczynkami :) Prześlij fotkę z USG i swoje, te co dziewczynom. Senkju z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, to w czerwcu dostaniesz już kartę ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana maju:) tak,dostane w czerwcu karte ciazy wlasciwie pytalam czy moge byc wczesniej na wizycie tj.11 czerwca,bo chce zeby maz zobaczyl serduszko i mowila ze bedzie juz widac!!!! maju-to rzeczywiscie jakby do zaplodnienia doszlo pozniej,moze to na corke???he he chociaz ona mowila ze nie mam sie martwic ze to tak czasem wychodzi,to sa pierwsze pomiary dostalam tez skierowanie aby sie zapisac do szpitala na badanie przeziernosci w 13 tyg podobno sa duze kolejki,wiec mam sie jutro zapisac maju-to jest na razie taka czarna plamka,ale patrze na nia i ta swiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam juz mezusiowi zdjecie bedzie do mnie dzwonil wieczorem,bo on jeszcze w pracy tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym się dowiedziec, czy badania które wykonuje sie w ciązy takie jak np. okreslenie grupy krwi, na przeciwciała różyczki czy przeciwciała anty hiv Czy ginekolog daje skierowanie na te badanie i są one bezpłatne czy też wykonuje sie je we własnym zakresie? Bardzo proszę o dopowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko w tym wieku ciążowym 1 mm nie w ta strone co trzeba i już są nieścislości, to normalne na tym etepie. Nic Ci sie nie poprzesuwalo z owu czy zagnieeżdżeniem. Jest poprostu zbyt wcześnie aby wielkośc pęcherzyka okreslić prawidlowo. Mój gin twierdzi, że ma to sens dopierow końcówce 7 a najlepiej w 8 tygodniu. INECZKO bardzo za Toba tęsknie caly dzień o Tobie myslę, bylam na majowym i mszy, modlilam sie w TWOJEJ intencji. Wczoraj w ramach buntu i rozpaczy zjadlam litr lodów gruszkowych i pól nocy nie spalam bo bolalo mnie na przemian gardlo i brzuch. Ale jak wchlonelam te lody to dodatkowo mialam depreche, że je zjadlam. Wczorajszy dzień wogóle byl do dupy...😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że znowu narozrabialaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily-dziekuje:) ona tez powiedziala ze to sa wstepne pomiary a potem beda te skupulatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex-sorki,ale z tego wszystkiego zapomniałam złożyć ci oficjalne gratulacje.Trzymaj się i dbaj o siebie i maleństwo. Czerna-jeśli chodzi o antyciała to lekarz cię skieruje,nie wiem jak to jest natomiast z tą różyczką bo ja ją prze4chodziłam więc nie musiałam tego robić.Jeśli chodzi o grupę krwi to nie wiem jak jest w tej chwili ale gdy ja przy poprzedniej ciąży robiłam to musiałam w szpitalku płacić,ale może dlategop że wtedy chodziłam prywatnie,jeśli chodzisz na NFZ to może nie będziesz musiała płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-wlasnie obejrzalam:) bardzo mlodo wygladasz sylwio:D a karolinka przesliczna jak ja lubie takie czarne oczy u dzieci! maja tez ma sliczna coreczke-no obydwie tylko mala mnie bardziej kreci:P z racji racji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka to cudowna wiadomośc dzis przynajmniej od Ciebie:) Cieszę się Twoim szczęściem:)naprawde. Ja tez po raz .........proszę o fotki daga-d@tlen.pl Sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju serdecznie pozdrawiam:)czekam na historię z częstochową:) A wiesz Sylwia-że dzis w nocy śniła mi się Twoja córa...:) Zaskakujace to było dla mnie doświadczenie-i naprawdę nie wiem co miało oznaczać. Tak naprawdę to nie pamiętam jak ona wygląda...a wiedziałam,ze to była ONA:) Jak to w snach;) Dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Aguni nie pomachałam Jak tam Twój rozbójnik w gipsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lili lili:D wiesz ja caly czas pamietam te slowa ktore mi napisalas jak sie wahalam z ciaza wiesz,one mialy wtedy dla mnie ogromne znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×