Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Myślę,że do takich całkowitych przygotowań skuszę się po poniedziałkowej wizycie, wtedy będę dokładnie wiedziała ile mam jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ,matko to tak szybko zleciało:) ewelinko ja Ciebie rozumiem z tym porzadkami,bo ja jak wróciłam z moim synem ze szpitala to musiałam na nowo sprzatac,bo moj M nie za bardzo przywiazuje wage do porzadku,dla niego zawsze czysto:P A u nas dzis jest festyn na osiedlu ,z okazji dnia dziecka, trwa on od15.30-24.00. fajnie bo koniki sa jakies tam gry i nasze dzieciaki z przedszkola ,zawsze pokaz daja tanca:) ja tez wszystkim Waszym dzieciom duzo usmiechu i zdrowia❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko mysle ze nie musisz jeszcze nic ,z piwnicy wyciagac... jak lekarz powie kiedy cc to moze przed dzien ,zreszta nawet jak z Igorkiem wrócisz ,to to jest chwila i wszystko rozpakowane :) dasz rade kochana:0 a z kim dzieci beda jak bedziesz w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-moj maz tez nie przywiazuje wagi do porzadku moni-tak jak u ciebie,u niego zawsze czysto he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamulka🖐️ jak sie czujesz ??:) a wiecie ja to zawsze mam nerwa ,bo w kazdej ciazy piersi mni nie rosna:-o,i to jest dramat dla mnie:P a chociaz raz bym chciała miec o dobry nr wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko-ty masz juz fajnie:) wiesz ze wszystko dobrze z dzidzia,no i niedlugo ja prztulisz:) jak pomysle ze u mnie jeszcze 8 miesiecy i to chodzenie w zimie,nawet nie mam takich wielkich rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-u mnie ok:D wiesz chyba ciesz sie ze ci piersi nie rosna,wiesz to bardzo boli one sa takie twarde i napiete,trudno spac na brzuchu ciekawe jak zareaguja na pieszczoty mego serduszka? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjj mamulka muszisz je jakos znieczulic:P zacisna zemby i heyyyyaaaa:P mamulka myslisz juz o imionach???? moze jak dziewczynka to Monia :P na czesc cioci z kaffe:P(oczywiscie zart:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monisia monisia:) monika to piekne imie,ale mam ine typy:P pozatym chyba za wczesnie o tym myslec chociaz podoba mi sie igor,wiktor a dla dziouchy grazyna(po mej mamusi) juz sie nie moge doczekac usg zeby zobaczyc czy wszystko dobrze z serduszkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka nie martw sie... na pewno bedzie dobrze,musisz myslec pozytywnie:)👄 Paty jak test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem moni ze pozytywnie:) ale jak tak sama w domu siedze to rozne glupie mysli przychodza do glowy-NIESTETY a jak jest moj mezus to wszystko jest inaczej mnie juz chyba pada na mozg z samotnosci,no i to sa skutki uboczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mamulka ,wraca twoj M ??? musisz sie czym zajac zeby nie myslec:) juz nie długo wakacje z dziecmi bedziesz i jakos czas zorganizowany bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi-bedzie pod koniec nast tygodnia ale tylko na pare dni no a nastepnym razem na stale,pod koniec lipca:) moni na szczescie od poniedz biore sie ostro za siebie bede miala duzo zajec poza domkiem,rano mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, tak mój mąż nie lubi bałaganu,ale sprzątać też nie. Najwyżej \"rynek\". Ja zawsze mówię,że u nas w domu to zamiast szfy to z pięć krzeseł i byłoby OK. Dzieci będą z tatusiem, rano do przedszkola, później odbierze je albo tata,albo nasza Pani Marysia, no nocka z tatusiem. Wiem jednak,że jakąś nockę pewno spędzą u babci,bo pępkowe trzeba będzie wypić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moni łóżeczko rozłoże może w poniedziałek,a z wózkiem zaczekam na dwa trzy dni przed szpitalem,bo tam też jest fotelik do samochodu,a on będzie potrebny. Moni, mnie piersi BARDZO urosły i zawsze tak było,ale przy rozmiarze brzucha i tak tego nie widać ,a w czasie karmienia wracają do swojego poprzedniego rozmiaru, no i po zakończeniu karmienia są jeszcze mniejsze niż przed ciążą,bo moje dzieciaki wysysają ze mnie wszystko! Tak więc nie martw się. Mamulko, ja też nadal martwię się o zdrowie dzidziusia i tak już pozostanie dopóki go nie zobaczę i nie sprawdzę,że wszystko ma na swoim miejscu. Moje dzieci chodzą do przedszkola integracyjnego i jak tak się napatrzę na te różne dzieciaki, to czasem łapię takiego doła!!!!! Ale co zrobić, na USG niby wszystko OK, teraz tylko czekać! I nie ma co się zadręczać, bo to nic nie da. Nawet jakbym wiedziała,że coś jest nie tak,t o i tak przecież ni usunęłabym ciąży a tylko zamartwiałabym się w czasie jej trwania. Trzeba myśłeć pozytywnie, wszystko będzie dobrze i tej wersji trzeba się trzymać,bo tylko ona pozwoli na czerpanie radości z bycia w stanie błogosławionym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ale byś mi się dzisiaj przydała!!!! Właśnie umyłam sobie łepetynkę i chciałabym sobie wyprostować włoski,ale jakoć ciemno to widzę. No wiesz ten festym w przedzkolu, jak już taka gruba jestem to choć włosy chciałabym mieć jakie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj M nie widzi bałaganu,i dla tego twierdzi że nie sprzata:-o ewelinko ja tam wierze ze jak na USG wyszło wszystko dobrze ,to na pewno jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko chetnie bym tobie po prostowała włosy:) mamulka 🖐️ ewelinko a ty juz po komuni?? ja juz nie pamietam kiedy miłałas isc?? ale to chyba teraz było 27.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez koncze🖐️,ide z moja Kinga po odrabiac lekcje do pózniej🖐️ .No i dzis jeszcze tez bedzie mi szwagierka włosy robiła,ojjj juz mam duze odrosty,no ale szefc bez butów chodzi:P wszystkim miłego dnia zycze🌻 roksanko,poka ,koko i reszta odezwijcie sie...Aga a jak u ciebie dawno nie pisałas.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻❤️❤️🌻 Czytam was Kochane kobietki-i marzę o czasie z,że znowu sobie z Wami popiszę:) Buziaczki dla wszystkich. Roksanko-odezwij sie i Ronja też:)I koko milczy.... Dajcie przynajmniej znak,ze wszystko u Was dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze DobrzeLili👄....:D Dziekuje za Pamiec Kochani..... Ewelinko❤️👄🌼Moni❤️👄🌼Mamulko❤️👄🌼 Enex❤️👄🌼Janeczko❤️👄🌼 u mnie wielkie zamieszanie...troche remontow...dzieci maja do polowy czerwca ferie... na monitoring nie poszlam:p jakos dziwnie sie czuje...boje sie kolejnych rozczarowan...bo przeciez jajo jest .....M mecze konkretnie:D i nic....... mam dosc czekania i rozczarowan....zaczynam dzialac...bez dzialania...bez liczenia...myslenia i stresu..moj kalendarz z notatkami gleboko w szufladzie..choc szczerze to tylko moj plan...ale i tak nie wierze ze mi sie uda nie stresowac kiedy przyjdzie @paskuda... czytam Was...❤️ nie moge sie juz bez Was obejsc.... ale pisac mi trudniej....bo to mnie strasznie wkrecaaaaaa..bardziej wtedy mysle itd:D wkoncu za chwilke bedzie 15 nie udany cykl....do tego najgorsze ze te ostatnie 4 byly monitorowane i stymulowane...tym bardziej mi ciezko bo za kazdym razem mowi mi ze wszystko SUPER....ze nie ma zadnych przeciwskazan....ze uda sie.... zobacze jeszcze teraz....moze cykl bez monitoringu okaze sie udany... Ineczko ❤️👄🌼 a co tam u Ciebie ...jak sie czujesz Kochana??? Begus❤️👄🌼 wiem jak sie czujesz....nawet nie wiesz jak Bardzo Dobrze Wiemmmmmm......ale musimy sie trzymac..i wierzyc..... ja wierze....choc ciezko mi czasem....kiedy widze mamusie z brzuszkami.... Daily❤️👄🌼ja mam bliska kolezanke ktora byla w ciazy tak jak ja ....tylko jak sie okazalo ja w pozamacicznej...i dzis czesto widze jej maluszka...jest slodki...ma juz prawie 9miesiecy....myslalam ze zdaze zajsc ponownie w ciaze zanim ona urodzi...strasznie sie balam tego momentu kiedy ona bedzie rodzila...nie udalo sie.... najgorsze jak wciaz sie pyta mnie...i co????jestes czy nie??? dzialasz??? a moze daj spokoj....itp....😠 nie jestem w stanie nawet napisac co wtedy czuje😭😭😭 Janeczko ❤️👄🌼Moje Tabletki Nazywaja sie Pergotime...ale jako skladnik maja dokladnie te nazwe co podalas....clo....cos tam:) Ewelinko lozeczko Extra:D ....sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wlasnie to dla Wszystkich buziaczki... 🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼AHL🌼Grubaola🌼 dla Wszstkich podczytujacych🌼 Paty ja mysle ze dziewczyny maja racje...masz duza szanse na dziewcznke:D Dana👄malutka naprawde Kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Roksanko, ciesze sie ze w koncu sie odezwalas. Bedzie dobrze zobaczysz. Smutno tu bez ciebie,wiec zagladaj do nas czesciej!!!!!!!! Ja uciekam,bo trzeba troche popracowac w domku, i bede sie zbierac po auto do myjni i na piknik,wiec zagladne wieczorkiem! Calusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Wszystkim naszym dzieciaczkom zyczę wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia dziecka🌼🌼🌼 No u mnie dzis w koncu sliczna pogoda:) zaraz idę z Moniką na lody,bo szkoda w domu siedzieć nie wiadomo jak długo taka pogoda się utrzyma.Zyczę miłego dzionka buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄 dziekuje w imieniu dzieciaczkow....dla Twojej pociechy tez 👄 Ewelilnko dziekuje❤️ ale masz werwe....podziwiam :):):) milego dnia Kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem znowu, zła jak cholera. Przeszłam się dobre 3km jak nie więcej, po to aby mi powiedzieli,że nie zdążyli mi auta wysprzątać i będzie na dopiero wieczór. Nic ja mogłabym poczekać,ale dlaczego cholera nie zadzwonili,że będzie później. Ja zasuwałam taki kawał,owszem dla zdrowia,żeby się przejść,ale drogi powrotnej to już nie planowałam!!!!!!!!!!!!!!! No i zrobiłam drobne zakupy na straganie i spożyczaku i musiałam to wszystko taszczyć!!!!!! Niech to szlag!!!!! Jest prawie 3, zrobiłam sobie małą kawkę i będę się zbierała na piknik do przedszkola,a tak mi się nie chce, no ale!!!!!!!!!!!!!! Nie darowałabym sobie gdybym nie zobaczyła moich skarbów, synek będzie motylkiem a córa będzie tańczyła Poloneza do muzyki \" Dumka na dwa serca\" No to się wyżaliłam. Zaglądnę później, to znaczy wieczokiem!!! Nasteczko, smacznych lodów!!!! Pewno że szkoda pogody!!!! Enex jak przeprowadzka??? Ineczko, jak się czujesz, unormowało się krwawienie??? Tulę Cię mocno! Trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!! Beguniu, zajrzyj do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... zagladam ewelinko, zgpdnie z zyczeniem...mowisz - masz!!!! ja tez powrocilam z w3ojazy, dzis mikusia klasa byla na kreglach....oli mial dzien sportu wiec pozbieralam towarzycho, zrobilam koktajl truskawkowy i odprezamy sie...co prawda balaganik mi sie wkradl, ale tak bardzo nie chce mi sie sprzatac...musze sie jakos zmobilizowac..... wiecie wczoraj zgodnie z zaleceniami pani gin mialam dzialac na dziewczynke, dzis tez i jutro tyle ze jutro to juz 50/50....wyobrazcie sobie, ze bylam tak padnieta, zniechecoona i w ogole, ze mialam wsyztsko w nosie...o dziwo to moj maz pamietal o dzialaniu, ale to ja mu wybilam ow pomysl z glowy....po raz pierwszy w zyciu olalam swiadomie!!! wazny dzien...i wcale nie ma zalu...a to wynika tylko i wylacznie z tego, ze nie mam juz wiary w powodzenie, bo gdtbym takowa posiadala to dzialalabym na 100%... moze dzis nadrobie zaleglosco :P ale wcale nie dlatego, ze tak nakazuja dni, bo te mam w dupie.... tak ot z potzreby.... kochane ide sobie poleniuchowac bede zagladala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Moni, jestem cały czas, mam Was na podglądzie i podczytuje cichaczem :P Ewelinko kochana, może trochę daj sobie luzu. A tym w myjni powinno byc cholernie głupio, ja przynajmniej tak bym się czuła gdyby dziewczyna z brzuszkiem zasuwała po autko, a ono nie gotowe. U mnie na razie 24dc i czekam...... Nic mi sie w Bielsku na razie nie szykuje, ale pamietam i mam nadzieję że nasze spotkanie w końcu dojdzie do skutku;) W pracy totalnie zakręcony dzień i to na maksa, niestety zdarzają mi się takie dni i to nawet przy piątku Zgroza! Dzisiaj mój Mikołaj ma urodzinki, imprezka o 18, a ja jeszcze muszę ogarnąc w domku Moje drogie, życzę Wam miłego dnia, może jeszcze zajrzę wieczorkiem o ile będę na siłach po imprezie 9-latków I że jeszcze coś z mojego domku zostanie Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×