Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Coś to pisanie mi nie idzie. Chyba muszę wymienić klawiaturę Dzięki dziewczyny za gratulacje Sylwia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa my już od jakiegoś czasu planujemy sie spotkać a ostatnio Ewelinka mi to proponowala: \" ewelina76 Ineczko pisz do nas częściej, Chciałabym się z Tobą spotkac w tej Ikei, jeżeli nadal masz ochotę, wolałabym jeszcze przed rozwiązaniem,bo potem to ciężko będzie, przemyśl,może będziesz chciała. Całuski.\" zacznij dokładniej nas śledzić, bo coś sie pogubilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie gdyby to był syn , KTOSIU, bo przecież nie wiadomo jak płeć została poczęta,ale....za mało masz wiedzy aby zabierać w tej kwestii głos, nie chcesz słuchać tylko wyrażasz opinie nie znajoąc sedna sprawy KTOSIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracajcie uwagi
hahahahahaha:D i co? nie wstyd ci pomaranczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to dobrze, odpoczniesz, nabierzesz kolorku, ja dopiero urlop w sierpniu... to długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kolorku... mam obawy, bo byłam kilka razy w solarium , czy to mogło zaszkodzić dziecku. No i nie wiem czy się opalać czy lepiej unikać słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja już jakoś sobie wytłumaczyłam tą sytuacje, wiem, ze są gorsze sytuacje... widocznie tak musialo być... Jak zaszlam teraz w ciąże to w duchu sobie mówiłam, ze teraz będzie wszystko dobrze, że moja kruszynka jest silna i nie dam jej nic zrobić. Dziewczyny mnie tu pytały ajk się czuję a ja balam się narzekać.... Ale Ty Pati nie przejmuj sie mną i Ciebie na pewno będzie wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura tak dobrze to skonstruowała że początkowy czas jest w miarę bezpieczny. Ale teraz lepiej już się nie opalaj w solarium. Co do słońca, to niektóre kobiety mają plamy po opalaniu na słońcu. Ale jakiś półcień i na pewno ładnie się opalisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, wiem,że to ciężkie i jak nie chcesz to nie odpowiadaj , ale czy spróbujesz jeszcze ? Pierwsze moje myśli po poronieniu były że nie, ale kiedys rozmowa z mądrym czlowiekiem bardzo mi pomogła i dzięki niej podjęłam decyzję. Bardzo dobrą z perspektywy czasu, ale okres ciązy po poronieniu przepełniony był strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko a Ty jak działałaś w tym miesiacu??? Jest szansa na...??? Pati Janeczka ma rację z tym opalaniem. Dziewczyny duzo osób nasz czyta i nic nie widzę w tym dziwnego, czasami ktoś naprawde miło i serdecznie włącza się w dyskusję, ale czasami jakaś \"mąciwoda\" próbuje zamieszać, przekrecać nasze słowa, czy tak jak przed chwilą.... Czasami zastanawiam się dlaczego tak jest??? Czy w ten sposób się próbują dowartościować? Jedno jest pewne - nie ma co brać sobie tego do serca, przed chwilą przytoczylam slowa Eweliny bo się trochę wkurzyłam ale teraz tego żabyję bo ja nie muszę chyba nikomu udowadniać szczerości swoich intencji... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie pójdę do solarium nie zjem serów pleśniowych,które uwielbiam i wiele innych rzeczy.... A właściwie to ile godzin przeżywają plemniki męskie, bo zapomniałam czy 24 czy 48godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka nie przejmuj się
to dla Ciebie 🌻🌻🌻 :) I jak poszly testy Twojemu synkowi?? Sa juz wyniki?? Tu pisze ta pomaranczka, ktora wtracila sie kiedys w rozmowe o testach Twojego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko moja gin mi powiedziała wczoraj, ze zabrani mi nawet myśleć o odpuszczeniu tematu .... i że najlepszym lekarstwem będzie nastepna ciąża. Muszę odpuścić te dwa miesiące.... Nie mogę się poddać bo już zawsze bym chyba myślałabym o tym że moze jednak mialam szansę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko ❤️ podobne słowa kiedyś usłyszałam i to jest prawda, kolejna ciąza jest lekarstwem. Szansa jest, czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów to nie ma jeszcze wynikow... z próbnych mial w sumie 90 pkt oby nie bylo mniej tym razem. Jestem raczej o niego spokojna, wkurzają mnie tylko te sposoby rekrutacji bo jeśli chce wybrać konkretne liceum i do niego się dostać to powinien wpisać kilka klas tego wlaśnie liceum a on tylko chce iść do klasy ekonomicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Inko nie odpuszczaj marzenia się spełniają jesli z nich nie rezygnujemy i uparcie dążymy do celu.... a co z tymi plemnikami możesz mi przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położę się już Jutro zajrzę poszukam odpowiedzi Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati łobuzie, męskie żyją maksymalnie 24 godziny, nie wiem jaki to musiałby byc gigant żeby przeżył 3 dni, oczywiście gigant męski :P bo żeński da sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty z jakimi plemnikami? Z tego co piszesz, ze ostatnie przytulanki byly w 9 dc to wg naszej metody możesz spać spokojnie. Czy o to Ci chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Śpijcie dobrze i śnijcie coś słodkiego ...Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> właśnie chciałam Ci to napisać ale nie wiedziałam czy jest odpowiednia chwila. Gdybyś zrezygnowała to kiedyś w przyszłości byś bardzo tego żałowała, to zawsze by za Tobą chodziło. Ktoś zasiał w Tobie to pragnienie i ja wierzę, że to marzenie się spełni ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Paty gratulacje:D🌻 wspaniała wiadomosc:)!!!!! ewelinko to Ciebie załatwili:-o janeczka na którym dc skonczyłas??? Ja wczoraj na festynie ,było super:) dzieciaki sie wybawiły:) poka odezwij sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochane!!!! Jakoś przetrwałam wczorajszy dzień,ale był on długi, męczący i......pełen wrażeń!!!! Na festynie było bardzo fajnie, a beczałam jak bóbr jak synek tańczył i śpiewał, tak z całego serduszka patrzył na swojego tatusia, wiem,że obecność właśńie taty była dla niego najważniejsza. Cudnie. Córa też popisywała się umiejętnościami i oczywiście łęzki nie zabrakło. Ja to już taki płaczek jestem!!!!!!!!! No,co do auta, to łaskawie zadzwonili dopiero o 20:40,że jest JUŻ gotowe, super, bardzo wcześnie!!! No i muszę dzisiaj tam się udać,,ale dzisiaj to już z dzieciakami, więc zadzwonię po taxi,bo ze spacaru już się wyleczyłam. W sumie to i tak zanosi sie na deszcz, a takie plany były na popołudnie. INECZKO, nic się nie przejmuj. SPotkamy się jak będziesz gotowa! ❤️ 🌻 👄 🌻 ❤️ 👄 Poczekam, wytrwale na Ciebie!!!! A jak Beta? Pati, serdecznie gratuluję, może rozpocznie się dobra passa dla naszego topiku, Mamulka rozpoczęła,więc może teraz reszta się zmobilizuje???? Bega, masz dzisiaj działać, bo się wybiorę do tej Warszawy!!!!!!!!! Janeczka i Koko też się nie obijać,bo same robaczki nie przyjdą! Idę wziąć szybki prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałeczki kochane:),Dzis u mnie tez pogoda super,a ja jestem wsciekła!! samochód nam sie popsuł coś od paliwa zleciało i teraz nam wycieka i to przed samą komunią normalnie jak na złość.Teraz jada do miasta sobie jakąś kreacje kupić znając zycie pewnie nic nie wybiore no ale może...:) Ineczko kochana to dla Ciebie🌼 Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i czolem!!!! pati gratulacje...szczesciara z Ciebie!!!!🌼 nastko..jak pech to pech , zawsze tak jest ze wszystko na raz!!! ineczko jak cudnie, ze w lepszej jestes kondycji!!! super, ze sie nie poddajesz tak bardzo sie ciesze!!!!! ewlinko...bede dzialala na bank, ale wcale nie dlatego, ze musze :) wczoraj tez dzialalismy z potrzeby naszych pragnien ze sie tak wyraze i wcale mi nei w glowie bylo planowanie.... spontana i juz a ze szczesliwie sie zlozylo w te dni to ok.... w poniedzialek ide do gin...wiec jesli to przeklete jajo tyam bedzie albo torbiel to znaczy, ze znow dupa blada...w sumie w poniedzialek bede wiedzia czy mam sie ludzic czy znow klapa...bardzo mnie to uskrzydla bo przynajmniej nie bede przezywala kolejnych rozczarowan..... i tak juz na nic nie licze smutno mi tylko momentami.... kochane u mnie dzis okropna pogoda, pada i tak byle jak...mialam tyle planow i wszystkie prysly chyba skonczy sie na ty, ze zaprosimy znajomych na kolacyjke i wodeczke... kochane lece wyudac obiad dzis kuchnia serwuje lasagne ze szpinakiem i winko dla doroslych :) ja juz sie opd rana razce winkiem... sciskam was i do potem paaa aha ENEX!!!!!!!!!!!!!!! gdzi eTy jestes?????? jak sie czujesz juz sie martwie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że nikogo nie ma ., chociaż może..... Własnie chciałam zapytać czy w ciąży można latać...samolotem. Zaplanowaliśmy wycieczkę do Costa del Sol lub do Grecji na którąś wyspę, być może później długo nie pojedziemy nigdzie a właściwie nie polecimy, bo wiadomo...dzidziuś malutki. czy może mi ta wyprawa w lipcu zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, GRATULACJE !!! Super, że planujesz wyjazd na Costa del Sol. mam sentyment do poludniowej Hiszpanii bo wlasnie tam byliśmy 8 lat temu w podróży poslubnej. Zazdroszcze chetnie bym tam wrócila, ale wyznajemy zasade, że dwa razy nie wraca sie w to samo miejsce. To jedno z moich cudowniejszych wspomnień. Przygotuj sie na ostre balety bo wieczory aż kipia od flamenco. Troche ten rejon przypomina mi Grecję, biale domki, piękne lazurowe morze tylko plaże fajniejsze bo piaszczyste :D :D :D. co do podrózowania w blogoslawionym stanie to chyba będzie to zależalo od twojego ogólnego samopoczucia, ale chyba nie powinno byc przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×