Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Beguniu tiramisu robię dopiero jutro rano, mascarpone kupilam już dzisiaj w Bomi, ale chyba troche za dużo go kupilam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob wiecej...wpadne zjesc! :D :D :D : D a powaznei takie smaka mi narobilyscie mi tymi przepisami, ze az slinotoku dostalam... a dupsko coraz wieksze mi rosnie oj rosnie!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja pisze...jak jakis potluczeniec.... polukam litery, zmieniam szyk, chyba przez te slodycze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek kiszony
Ale nudy, nikt się nie denerwuje, sielanka. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,co sie porobiło na naszym topicu? Tutaj zawsze była taka sympatyczna atmosfera, nie psujmy tego... Smaka mi narobiłycie tymi przepisami :-) Ja mam jutro ostatni egzamin w sesji i za dwa tygodnie obrona , własnie wczoraj oprawiłam swoją pracę ,straszna nerwówka,nawet mi się okres spóznił, więc przez stres wszystko mi sie rozregulowało i chce przeczekac ten czas, zeby znowu mój cykl wrócił do normy... najlepsze zyczenia dla wszytkich którzy maja w czerwcu urodzinki :-) ja wczoraj tez własnie miałam :-)32 latka stuknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronju wszyskiego naj naj naj teraz obrony na 5+ a potem dzidziulka !!!! 🌼 🌼 ronju nadal jest u nas milo....i fajnie, przynajmniej ja tak twierdze!!! poza tym nawet w najlepszym malzenstwie sa jajkies potyczki czyz nie??? nie ma wiecznej sielanki... do kiszonki...nie wiem czy ogorek czy kapusta.... jesli chodzi o mnie ja jestem nad wyraz ugodowo i przyjaznei nastawiona wiec nie wiem skad ten sarkazm i cunizm?? u mnie dzis ogolny maj w sercu i sielanka, wiec nie kadze! przynajmniej z mojej strony a jesli chodzi o dziewczyny to mysle, ze ilez mozna sie dasac...tez juz bylo minelo...wiec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia :-),juz nie pamietam która z Was ,ale ktos tez się broni,czy przypadkiem nie Enex??? oj dziewczyny,juz bym chciała mieć wakacje, ale wiecie co?, juz byliśmy dwa razy nad jeziorkiem i dzieciaki się kąpały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam już trójkę dzieci. wlaśnie przyszedl drugi sąsiad-czyli trzech sześciolatków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to daily masz wesolo.... a ja mam dzis jedno..moj starszy z kolegami na pilce a mlodszy buszuje teraz mi gra na pianinie...nawet przyjemnie...ja z kawka co prawda na tarasiku juz nie jestem tylko przed kompem ale tak czy owak bardzo milo niczym na koncercie w zelazowej woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, u mnie kultowy film...oczywiscie dla dzieci PODRÓŻE PANA KLEKSA, ścieżka dźwiękowa też kultowa, chlopcy skacza i spiewaja wlaśnie DNA, DNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystkie dzieci już \"wyjechane\" jak mówila moja chrześniaczka. Właśnie odprawilam najstarszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ale teraz Wasza kolejka i z przyjemnością zaczekam na swoją. Bega Ciebie też to dotyczy może nawet jesteś \"pierwszejsza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko ja to już nawet sie w kolejce nie ustawiam, wezme co Bóg da i grzecznie podziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka (druga) jest w ciąży (7tc) i jest zalamana bo ma toksoplazmozę iGM ponad 80, dostala antybiotyk i prawdopodobnie bedzie go musiala brać do końca ciąży. Oby wszystko bylo dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moja drożdżówka musi sie zadowolić nektarynami bo niestety brzoskwinie były do niczego. Tylko nie wiem kiedy ją zrobię bo wciągnął mnie komp. Mój najmlodszy podobno śmiga na desce po zatoce gdańskiej jak zawodowiec, przed chwilą mi zadzwonila koleżanka ( mama Agatki) bo z nimi pojechal. Dobrze mu to zrobi bo ostatnio troszke się zaokrąglił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może go nawet dzisiaj widzialam, bo bylam na plaży na Stogach, niestety odnaleźli dwóch topielców, którzy zagineli chyba tydzień temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście trudna sprawa... a ma już dzieci? Najgorszy w ciąży jest ten paraliżujący strach... chyba nigdy mnie nie opuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma synka, który teraz w sierpniu kończy 6 lat. zaznaczam, że obydwie moje sąsiadki zarazilam potrzebą osiadania drugiego dziecko. Córeczka tej pierwszej, ktorą barzdo lubie ma już prawie 4 miesiące, druga sąsiadka jest teraz w ciązy a ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily zazdroszczę Ci morza i spacerów po plaży. My mamy blisko góry które też kocham, zwłaszcza zimą jak mozna jeździć na nartkach... ale morze i to takie prawie własne chcialoby sie mieć na codzień. Mamy w planach zakup jakiegoś nieduzego apartamenciku ale do tej pory myślałąm o Międzyzdrojach a teraz zastanawiamy sie nad Sopotem albo Juratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty bedziej Daily ale powinnaś iść do lekarza... kiedy ten Twoj wraca z urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem uczciwie BOJĘ SIĘ JAK CHOLERA!!! Wiem że coś jest nie tak, czuję to w kościach !!! Ale boje się!!! Boje się uslyszeć, że coś jest nie tak, że leczenie bedzie trwalo Bóg wie ile i tego wszystkiego co spowoduje że znowu będę o dczuwala zniechęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mnie namawia do zmiany gina. dziewczyny czy któraś z WAS chodzila do dr Preissa????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×