Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Koko 🖐️ test chyba zrobię w środę może wtorek jak już nie wytrzymam. Tylko nigdzie nie ma bobo-testu strumieniowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko , a ile minęło od owulacji , bo jeśli 14 dni ,to każdy test już wykarze ,a jaki masz sluz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli liczyć dzień owulacji jako pierwszy to dzisiaj minęło 14 a jeżeli od następnego to jutro, a śluz mam bialy, czasami są w nim grudki, ale to chyba po luteinie :( Nie wiem czy luteina opóznia @ czy nie. Ineczka powinna wiedzieć i Bega. Koko, wiem, że test pokaże ale sie boję go robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana co do luteiny to ci nie pomoge , wiem że boisz sie zrobić test , bo boisz sie rozczarowania , ale ja juz teraz to chyba wolę wcześniej wiedzieć ,bo tak to tylko sie niepotrzebnie łudzę .Ale jak nie masz odczuć @ to jest duża szansa ,może zrób jutro ...jak myslisz ? ciekawę czy ktoś jeczsze tu będzie zagladał ,bo ja na tamto forum przejść nie moge , bo nie mogę się zalogować nie pamietam hasła do mojego imeila :( ,no cóż mogę tylko liczyc na wasze odwiedziny na tym forum 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, zaloguj się kochana, na maila przychodzi tylko potwierdzenie zalogowania się na forum. Hasło na forum dasz sobie jakie chcesz i wcale nie musi to byc hasło identyczne jak na maila. Cyba tak da się zrobic, spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko,testuj! i to nie tylko dlatego, że miś ciekaw wyniku (a ciekaw ;) ) tylko z powodu luteiny! z tego co wiem, to luteinę pzrepisuje się też w celu wywołania miesiączki... więc w zależności od wyniku... jeśli dwie kreski, to bierzesz dalej, jeśli jedna przerywasz i czekasz na @... ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam janeczko ,ale wyskakuje mi ,że hasło jest nieprawidłowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...i ja jestem z sentymenty...chyba bedzie mi sie trudno przeniesc niestety..ja taka stala bestia jestem.. :D janeczko luteina u mnie wlasnie taki sam obraz sluzu tworzy...pytalas sie o mnie i luteine..biore 4 cykl z tym ze luteine 2 bo potem bralam duphaston teraz biore i luteine dopochwowo raz dziennie na noc i 3xdziennie duphaston...wiec atak dwustronny... mam zmieniony sluz i bola mnie jak cholera cycuchy..poza tym nic... po samej luteinie okres dostalam w normie, nie zdazylam odstawic i przlazkla...po duphastonie po 5 dniach od odstawienia... teraz gin kazala mi czekac do 22 @ mam planowo dostc 17 a luteine i duphaston mam brac przez 10 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, spróbuj jeszcze raz, hasło wymyśl sobie nowe i spróbuj się zalogować. Misiu, ja też ciekawa i to bardzo, ale luteina ma podtrzymać ewentualną ciąże, własciwie to za bardzo nie rozumiem tego jej działania, bo i wywołuje @ i podtrzymuje, dla mnie to się kłóci jedno z drugim :( Ten nowy lekarz mówił żeby nie odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko na gorze po prawej stronie masz \"rejestracja\" musisz tam wejsc i wypelnic tabelke.... dopiero potem bedziesz mogla wejsc na \"zaloguj sie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega, ale jak jestem i odstawię to czy gwałtowny spadek nie spowoduje jakis komplikacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) daily ja chodziłam do profesora Preisa:) w dwóch ciazach i bardzo polecam:) teraz dalej czytam bo tyle naklikałyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć MONI, czy wiesz gdzie aktualnie przyjmuje pan profesor, bo mam sprzeczne wieści, koleżanka mówila że na Przymorzu a ja z pracy wiem, że na HEŁMIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możesz zdradzic ile placilas za wizytę, bo teraz chyba placi sie od 150 - 200. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze sie na Chelmie
ot taka mala niedorzecznosc :D troche niezgodna z zasadmi ortografii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Daili, tyle u was kosztuje wizyta? U nas około 100zł, max 150zł. No ale to Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozulko kochana,ja juz nie kumam gdzie mam pisac:-o:( ale daily juz pisze przyjmuje na Zaspie,przed szpitalem,tz jak wjezdzasz pod ten wiadukt jadac od ETC, to tam pierwsza w prawo ,odrazu zobaczysz bloki i znowu pierwsza w prawa i tam jest pdwórko ,i wejscie od podwórka,zaraz poszukam wizytówki i napisze adres i tel kontaktowy,a wizyta teraz u niego 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę dozgonnie wdzięczna :D, ale cena zwala z nóg!!! Nie mam wyjścia, muszę iść do kogoś kto zna sie na rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali odezwij sie bo ja nie wiem gdzie mam pisac??? juz zgupiałam:( lili czesc:)i reszczie dziewczyn tez czesc🖐️ 👄 dali odp,mam podac adres?? majeczko u niego wizyta 200zł bo jest profesorem i ja byłam z niego b zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestes dali juz pisze czekaj ,a jak mam tez z wami pisac?? ja cała głupia jestem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni napisz tutaj, czekalam wlaśnie na Ciebie bo tak przez mgle pamiętalam, że o nim wspominalaś. BINGO, dobrze że wiesz cos o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że możesz napisać adres i telwfon bez danych imiennych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D och daliy ty to mnie rozumiesz:) juz pisze -Gdansk Zaspa ul.burzynskiego 6e/1-a. rerejstracja w godz,9-11i 16-18.a nr tel masz?? nie kumam jak sie rejestrowac na wasze forum jutro to zrobie ,bo dzis juz mało mam czasu,aha juz plamie czyli jutro @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
607-602-603 rejestracja:) polecam daily bedziesz zadowolona:) ale czemu ci przykro?? wejde jutro do was na forum:D,bede i tu i tu :) chyba tak mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×