Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

U mnie zas późno, bo po skończonym roczku, jeden miał 13miesięcy drugi 12,5. Ale każde dziecko inaczej, nawet w tej samej rodzinie. Pewno korzysta, że wszyscy noszą ją na rączkach i jej się to podoba:) Sylwiu, czy Tobie snilo się kiedyś niemowle jak jeszcze nie byłas w ciąży? Głupia jestem, ale wszędzie doszukuję się jakiś znaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam taki własnie sen, bardzo wyraźny, wręcz namacalny. Mam nadzieję ze to nie objaw zidiocenia :P Podświadomość płata mi figle, czy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> mi wiele razy śniło się niemowle, ale to chyba dlatego, że tak dużo o tym myślałam :) Ale wiesz, nigdy nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sylwiu, cieszę sie ze nie tylko ja mam takie sny. Dzisiaj tez snilo mi się dziecko, tylko trochę większe niż ostatnio i miałam je na rekach... Ja Wam mija dzień? Zaraz sprawdzam czy dziala nasze forum. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.....jak miło na starych śmieciach:)Sentymentalnie Trochę podnoszę-może ktoś będzie chciał dołączyc. Mamo Trójeczki-ogromne gratulacje🌻🌻🌻 Koniecznie zajrzyj czasami -bo teraz Ty jako b już doświadczona mama może będziesz dla kogoś wsparciem? A Pawełek niech rośnie zdrowo:) Sylwia,Janeczka-coś się mijamy ostatnio;) Paty-wszystkie imiona ładne:) Moni-czyżby przyszła wreducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 2524
Witam Jestem tutaj bo polecono mi Wasz topik - jak słyszałam jesteście doświadczone, macie dużą wiedzę więc pytam:) mam nadzieję że któraś z was mi odpowie a mianowicie pytanie 1. czy temperatura w pochwie podnosi się zaraz na poczatku ciąży tzn w pierwszych dniach czy nie zawsze, pytam bo u mnie jest 17dc jestem po staraniach a temp. mierzyłam dziś rano i wyszło 36.8 czyli mało:( na poczatku cyklu mam tak 36.7, 36.6, czy temp. rośnie w miare jak zbliża sie termin miesiączki czy jeśli doszło do zapłodnienia od razu nastepuje skok. no troche to pogmatwałam:) 2. Czy śluz zmienia się zaraz na poczatku ciąży czy może nie ma rzadnych zmian. Proszę o odpowiedz bo szukam i nic niby wszystko jest ale nie ma:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I fazie cyklu temp. są niższe (36.5-36,8 ). Tuż przed owulacją notuje się dodatkowy spadek temp. wywolany uwolnionymi przez pęcherzyk estrogenami. Po owulacji natomiast temp. pod wplywem progesteronu wzrasta o 0,5-0,7 stpnia. Na tym poziome (37,0-37,3) utrzymuje sie przez caly okres fazy lutealnej. szonym poziomie. jeżeli nie jesteś spada, u mnie np na okolo 12-8 h przed okresem do okolo 36,6 z 37,0-37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem na ile będę w stanie Ci pomóc, ale u mnie wygląda to tak, że po owulacji nastepuje skok temp. i mniej więcej na tym poziomie podwyższonym się utrzymuje. Przykładowo rosnie do 36,9 i potem waha sie od 36,9 do 37,1 do momentu wystąpienia @ i w jej dniu niestety spada. W przypadku ciązy utrzymuje się na podwyższonym poziomie. Jest teoria że jeżeli utrzyma się 18-20 dni po terminie owulacji możemy przyjąć że jest ciąza :) Czasami spada w momencie zagnieżdżenia się zarodka, ale potem znowu rośnie. Tu wklejam link do wykresów ciązowych http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=12&s_id=5&ss_id=8 W 17 dc.niestety cieżko coś stweirdzić :( Jeżeli chodzi o sluz to u mnie w ciąży był biały, i było go dość sporo, ale zwróciłam na to uwage dopiero po terminie @, bo myslałam, ze mam jakis stan zapalny. Nie jest to jednak żadna wskazówka bo jedne mają śluz, a inne nie. Tak samo jak z temp. sprawa jest indywidualna i u każdej z nas może inaczej to wygladac. Niestety nie ma reguły :( Pozdrawiam serdecznie, życze cierpliwości i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszych doświadczeń i książkowych doniesień wynika, że śluz ktory towarzyszy okresowi bezposrednio po zaplodnieniu i utrzymuje sie w okresie okolomiesiązckowym jest bialy, może mięć konsytencje gęstą, ale zazwyczaj kolor mleczny. ale to pewnie indywidualna sprawa każdej kobiety związana z pH w pochwie. Życze powodzenia http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie super :) zawsze słuzycie pomocą :) a jak fajnie na starych smieciach :) pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć GABI, co u Ciebie, odzywaj sie na naszym nowym forum, zapraszamy Cię bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj troche nakręcilam z tempką: Ma być; jeżeli jesteś w ciązy to od owulacji temperatura nie spada a utrzymuje się na podwyższonym poziomie. U kobiet, które mają dostać @ spada na okolo 24 h przed. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadlam na chwilę zobaczyć czy będę mogla pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam nie dawno z wakacji do domku i juz sie zameldowalam na nszym forum :) :) jak bym mogła zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie namawiam Cię abyś zrezygnowala z kafeterii, ale bylo by nam milo gdybyś satla sie aktywnym czlonkiem naszego nowego forum. roksanka zadala sobie dużo trudu żeby stworzyc to przyjazne nam miejsce. ZAPRASZAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja wiem :) ale nawet jak nic nie pisze to nie oznacza ze o was zapomnialam :) czytam codziennie,, :) tylko czasami nie mam weny tworczej do napisania,, heheheheh , ale topik jest rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już spać??? GABCIA to Ty???? Jeśli tak to fajnie. Buziaczki pa pa i wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2524
Witam:) daily i ja-neczka bardzo Wam dziękuję za wyczerpujacą odpowiedz i te wykresy też są super, :) Dziekuję jeszcze raz pozdrawiam i życze powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie stalo???? Nie można wejśc na nasze forum :(. Ona ciesze się, że chociaż troszeczke pomoglysmy. zapraszamy serdecznie na nasze forum :) I OCZYWIŚCIE POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALL
Czy córeczki zwykle rodzą sie mniejsze, czy to jest norma?Mam duże dziecko i boję sie porodu a co dopiero duże dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia od mamy t
A raczej *c :D nie mam tyle czasu, żeby się logować na Wasze nowe forum, ale zajrzałam co słychać i widzę dziurę w tabelce:D Trzymam kciuki za przyszłe mamusie. Gratuluję Wam:) Oczywiście dopinguję wszystkie starające się. Chcieć to móc;) ********Pawełek, synek mamy T ur. 01.07.2007 waga 3700, 57 cm Pozdrawiam Was serdecznie, w sobotę mieliśmy chrzciny, Paweł nawet się nie obudził jak go wodą lał ksiądz, w sumie to prawie ciągle śpi i je w półśnie:) Trochę się martwiłam, że mu się ulewa za dużo, poszliśmy do lekarza i pani doktor stwierdziła, że ma mu się co ulewać:D Tydzień temu, w piątek ważył 4200. Mały żarłok:D No, a za tydzień jedziemy na Mazury. Pozdrawiam serdecznie 🌼 Spadamy na działeczkę. Mama Tymona, Szymona, Martyny i Pawełka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×