Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

każdemu będzie dane to w co wierzy więc...myśl pozytywnie :D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja wlasnie oczekuje na okres a raczej na jego brak hihi:) powinnam teoretycznie dostac wczoraj a tu nic:) mam nadzieje, ze tak zostanie. Ostatnie cykle starania konczylismy za wczesnie. 1967 gratulacje!!!! :) moglabys zdradzic jakas recepte na ta dziewuszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do drugiego porodu to w moim przypadku byl 150 razy latwiejszy od pierwszego. Moj maz sie smieje, ze za latwo mi przyszlo bo mi sie trzeciego zachcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa mamo i jak staranka? wiadomo juz coś? ja chyba juz po koncowych badaniach cytologicznych chyba bedzie juz ok, co u Was, ktora z mam stara sie jeszcze o trzecie dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeska
Cześć dziewczynki :))) Jestem tu całkiem nowa i bardzo chciałabym sie do Was dołaczyć. Mam dwóch synków i bardzo marzę o córeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeska
czy naprawdę to możliwe,żeby zaplanować płeć dziecka??? Za kilka miesiecy chciałabym rozpocząć starania o dziecko. Bardzo chciałabym aby teraz wyszła dziewczynka :))) czy któraś z was moze wie, kiedy począć córeczke??? BYłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wpadlam sie tylko pochwalic ze jestem w ciazy1:) Staranka w 9dc test owulacyjny pozytywny w 12dc i 13 ale tylko o 12 o 14 juz bledszy o 17 juz negatywny. 13 bol brzucha kolo 14 wskazujacy na owulacje ale rownie dobrze mogla byc juz 12 w nocy co z tego wyjdzie nie wiem ale trzymajcie kciuki na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERA74
Też staramy się z mężem o trzecie dziecko,ale po dwuch próbach nic.Jeszcze nie tak dawno byłabym załamana gdyby się okazało że jestem w ciąży ,a teraz jest mi przykro że się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera74
Widzę żę większość pań tutaj chciałaby dziewczynkę .Jeśli chodzi o mnie to mam córkę 14 lat i syna 9 lat, też mam marzenie żeby to był chłopiec ,ale najważniejsze żeby zdrowe dzieciątko.No niestety do najmłodszych już nie należę,więc przedewszystkim myślę o tym żeby udało się zajść i żeby było zdrowe.W nowym roku życzę wam wszystkim spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 dzieki! Wpadam tu sobie od czasu do czasu bo to byl na prawde fajny topik i tylu dziewczynom udalo sie urodzic dzieciaczki upragnionej plci mam nadzieje, ze uda mi sie wykrasc troche tego szczescia dla siebie i urodze coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa ale super!!!! Gratuluję!!!! Myślę,że masz duże szanse na dziewczynkę :) Trzymam kciuki za zdrowe dzieciątko!!!! I życzę spełnienia marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajstra1
:) wszystkiego dobrego:) a dziewczyny tu były NAJFANIEJSZE:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERA74
DO DEESKA. Polecam tobie książkę Karola Wójcika ,,Chłopiec czy dziewczynka? Jest to krótka książeczka ale bardzo ciekawie napisana. Dużo porad,jest tam też chiński kalendarz,który sugeruje w którym miesiącu współżyć, żeby dziecko było wybranej płci.Nie wiem ile ludzi w to wierzy ,mnie mojej siostrze i mamie sprawdziło się w100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamunie 🌼 ja jestem mamą 10latka i 2.5latka od dwóch dni wiem również że bedzie 3 dzieciątko:) narazie jestem w totalnym szoku nie wiem jak dam rade jak to ogarnę wszystko brakuje mi siły dlatego czytam Wasz topik żeby optymizmu nabrac my nie planowaliśmy dzidzi jestesmy z mężem lekko skołowani zawiodły środki anty-trochę się czuję oszukana Kocham Tą małą istotkę pod sercem która spadła nam z nieba ale jeszcze cięzko mi uwierzyć w to ze zaraz bede Mamą po raz trzeci przepraszam ale musiałam sie wygadac Pozdrawiam gorąco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie ten wątek jest martwy, ale poczytaj. Ja wpadłam na tabletkach z 4 dzieckiem i dzięki temu topikowi uwierzyłam, że to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. A jak patrzę na mojego prawie 3 latka, to jestem tego pewna! Powodzenia. Uwierz - to przeznaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeska
Do VERA74 Za Twoją radą kupiłam niedawno ksiażkę K.Wójcika "Chłopiec czy dziewczynka" i jestem w trakcie czytania. Już wzięłam się za liczenie, mierzenie temp itd, także trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję,że do trzech razy sztuka i tym razem wyjdzie mi upragniona córeczka. To byłoby spełnienie marzeń moich i męża. Buziaczki dla was wszystkich :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jak zobaczylam ten watek to musialam tu zajrzec :) :) mam taki sentyment do niego :) Tu zaczynalam i poznalam wspaniale dziewczyny z ktorymi teraz jestem bardzo zzyta Pozdrawiam wszystkich goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten "nie padł" tylko ewoluował, ma nowe, drugie (a właściwie trzecie ;) ) lepsze życie na prywatnym forum :) za co oczywiście dziękujemy wszystkim bardzo zyczliwym pomarńczom :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja tez bardzo załuję , ze przeniosłyscie sie na zamknięte forum - bardzo lubiłam Was podczytywac, kilka razy się nawet udzieliłam ;-) Topik był taki ciekawy, ze czytało się jak dobrą książkę ...jak go znalazłam to kilka godzin spędziłam na kibicowaniu załozycielce topiku w urodzeniu córki ;-) ...Super kobitki tu się udzielały...szkoda naprawdę.. Teraz sama jestem w 3 ciąży (mam 2 synków) i oczywiscie liczę na córkę ;-) i trudno mi znalesc temat na którym spotykają się doswiadczone Mamy w ciąży....Patcoco i Marcelkowa Mamo - odezwijcie się czasem co u Was ? kiedy macie termin porodu i czy znacie płeć ? ;-) Moja trzecia ciąża spadła na mnie niespodziewanie ...do tego stopnia, ze nawet nie mam pojęcia kiedy było zapłodnienie ha, ha..plemnik widmo ;-)) ...ostatnia miesiączka była 3 marca, termin prawdopodobnie na 8 grudnia...ale lekarz na usg jeszcze nie widział zarodka...martwię się trochę dlaczego ? Bete miałam przeciez wysoką...ponad 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×