Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Witam! Anette - dawno się nie odzywałaś 🌻 Czytam Was regularnie ale nie mam o czym pisać - mały psoci, ząbków ma 3, czwarty idzie. Chodzi już dość ładnie trzymając się jedną rączką czegoś. Miałam wrzucić nowe zdjęcia na bloga, ale coś mi się wiesza. Nie chcę sie denerwować, bo mam @ i już i tak chodzę jak podminowana. Jutro jedziemy do Sandomierza, tak więc najprawdopodobniej nie będzie mnie kilka dni. Boję się o podróż, jak mały zniesie tak długi dystans autobusem. Póki co idę robić jakieś papu. Trzymajcie się, i jakbym się już nie odezwała to miłego weekendu i udanej majówki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadam tylko na chwileczkę, bo mam mnóstwo pracy przed weekendem i o 15.oo wizytę u lekarza. Moja ćorka ma od wczoraj gorączkę, nic innego jej nie dolega, bo jest wesoła i ładnie się bawi, no ale niech ją lekarz obejrzy. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego np. trzydniówka lub zęby. Jak nie, to długi weekend spędzimy w domu :(. Wypoczywajcie spokojnie i nie denerwujcie się :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dopiero mam chwilkę bo niedawno wróciliśmy z dworu ,Alanek wykąpany i tatuś go lula a ja zaraz śmigam myc głowę i będę gotowac zupkę na jutro.Dzisiaj była taka piękna pogoda 25 st więc wybraliśmy sie z małym do miasta na spacer ,przy okazji pobiegałam troszę po sklepach ,ale jutro idę do miasta na spokojnie ,Alanek zostaje z dziadkami.Wczoraj Alanek przespał całą nockę w łóżeczku nawet nie budząc sie na picie więc był to chyba pierwszy raz tak bez pobudek,zobaczymy dzisiaj.Tak wogóle to mam zamiar zmienic fryzurę bo mam juz dośc tych pasemek,wiecznie te odrosty po miesiącu zajeb.... juz widoczne a i długosc planuje zmienic więc wybieram sie tylko szkoda ze juz po długim weekendzie bo teraz sie nie wyrobie.Jeśli chodzi o podróze z Alankiem to początek jest ok ale potem juz sie kręci i nie chce siedziec we foteliku i dlatego mało jezdzimy autkiem wolimy teraz spacery Alanka bryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie tez dzieci spia, a ja wlasnie zabukowalam bilety do Londynu na 15 czerwca, mysle ze wszystko wypali i pojedziemy cala rodzinka. Edytko u Was obchodzi sie i urodzinki i imieniny? Napisz mi jeszcze raz gdzie jedziecie latem nad morze do jakiej miejscowosci i kiedy bo my tez sie zastanawiamy ... A tak pozatym upalnie u nas mialam dzisiaj dylemat w co ubrac malego na podworko, i w koncu szedl w rybaczkach i w krotkim rekawku ale mial jeszcze body pod spodem a jak siedzielismy na kocyku przy domku na trawie to tak grzalo ze zdjelismy sobie buty i skrpetki i fikal nozkami mial ciekawe doswiadczenie gola stopka po trawie smieszylo go to... narzie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wpadlam na momencik zeby sie z wami przywitac, Od dzisiaj mam przeszlo tydzien czasu wolnego,ale sie cieeeeeszę, no mowie wam:D Bede mogla spedzic wiecej czasu z corcią❤️ Bylismy dzisiaj na naukach zwiazanych z chrztem. mamusia77-fajnie ze lecisz do Londynu,a jedziesz konkretnie do rodzinki Ja tez mialam leciec w tym roku do Irlandii ale niestety wypadzik nie wypali,byc moze w przyszlym roku. U nas tez dzisiaj bylo upalnie.Dzis poraz pierwszy wyszlam z oliwka na spacerek bez czapki,ale to popoludniu kiedy to slonce nie bylo juz takie mocne.Ubralam ja w spodenki od dresiku,skarpetki,body i bluzeczke cienka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko tak do siostry meza ona tam wyszla za maz i mieszka juz od 9 lat, wlasnie spodziewa sie bobaska wyczekanego po zaplodnieniu in vitro i nigdzie sie nie rusza wiec my jedziemy do niej, corka juz tam byla kilka razy ale Dawid poraz pierwszy. Pozdrowionka i zycze milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu!!!!! Mialam cos napisac i zdjacia wyslac, ale padam na nos. W poniedzialek nadrobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ale znowu cisza,chyba wszyscy na weekendzie gdzies.Szkoda ze wolne dni zapowiadają sie zimne,u mnie dzisiaj tak zimno brrr...jak zwykle wiatrzysko,miałam dzis nie wychodzic z Alankiem na spacer ale jednak pojechaliśmy na godzinkę i mały fajnie sobie spał ale jak sie obudził szybko uciekłam do domu tak piżdziło.w Świnoujściu rózne imprezy sie zapowiadają np.święto śledzia ale jak będzie taka pogoda to nie wiem czy sie wybierzemy,no czas pokaże.brakuje mi tych wypadów na festyny bo w tamtym roku musiałam sobie odpuścic ale teraz jak zrobi sie ciepło to Alanek do wózia i korzystamy ze wszystkiego.Narazie uciekam i życzę miłego wypoczynku pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na chwilkę. Mąż dziś wraca ze świata i jedziemy do Krakowa a jutro rano do teściów do Sącza:) Życzę Wam spokojnego odpoczynku i ładnej pogody mimo kiepskiej prognozy:))) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ja jeszcze ww domku a jutro wyjazd coprawda ylk na 4 dni ale lepszy rydz niz nic:) nie mialam czasu zagladac do was bo do wczoraj byl taki upal ze praktycznie caly czas na dworze bylysmy a wieczorkiem to juz mi sie nie chcialo.niewiem xczy jechac nad morze czy do znajmych nad jezioro okolo 70 km bo jak slysze ta prognoze pogody to mi sie odechciewa. mamuska my jedziemy od 1 -15 sierpnia do swinoujscia tam gdzie bylismy na swieta bo warunki super i bardzo nam sie podobalo.my bylissmy w osrodku :trzy korony\" z tym ze jest to pensjonat z mieszkaniami ale sa one roznych wlasciecieli i ci do ktorych my jedziemy maja tylko dwa mieszkania no wtym terminie nie sa juz wolne ale pogrzeb w necie jezeli jestes oczywiscie zainteresowana.niestey nie pamietam strony ale poszukaj moze pod haslem apartamenty swinoujscie i potem trzy korony. anette dziekuje a zdjecia robilam w poznaiu na ujlicy glogowskiej ale numeru nie znam jezeli jestes zainteresowana to dokladny adres napisze po majowce tylko prosze op przypomnienie, wogole jezeli moge zareklamowac firme fotograficzna mojej siosrty tescia to na prawde polecam pelem profesjonalizm!!! zaklad to foto albert w poznaniu. pozdrawiam was i zycze udanej i pogodnej majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam milego dluugggiiieeegggooo weeekkeeennddduuuu!!!!! U nas pogoda bajeczna! Slonce i cieplo! Wczoraj 4 godziny bylismy nad woda i Ania super bawila sie na kocyku. Zrywala trawke, chciala sama stawac... Wieczorem padla jak kawka i spi do teraz, juz 11 godzine:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas tez piekna pogoda,z tymze troszke chlodniej niz ostatnio,ale w zupelnosci nam to nie przeszkadza.Wolny czas spedzamy caly czas na swiezym powietrzu.Jutro idziemy np.na otwarcie sezonu,bedzie tam ognisko,grilek, piweczko i.t.d Tak wiec mam nadzieje ze i wy spedzacie milo dluuuuugi wekend,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba wszyscy na majówce co? Ja równiez dzisiaj postanowiłam troszkę wyruszyc dalej niz koło domciu i pojechaliśmy do Międzyzdrojów na spacerek.POgoda dopisała i pokręciliśmy sie troszke po mieście i po promenadzie a tłumy ludzi takie że ciężko było sie przepchnąc na chodniku,pełno handlarzy i tych oszustów co grają w kubeczki a ci naiwni ,biedni ludzie dają sie wkręcac jak małe dzieci a potem robią wielkie oczy.Posiedzieliśmy troszkę na goferku i Alanek również wcinał a smakowało mu ze hej,najgorzej ze obtarłam sobie nogi i musieliśmy juz zjezdzac do domciu a Alanek był zachwycony wypadem i był bardzo grzeczny,zdziwił sie jednak jak zobaczył Shreka w salonie figur woskowych ale nie płakał. Jutro śmigam do fryzjera coś wykombinowac z włosami i na dniach sprzedaję meble wypoczynkowe 3+2+1 z naszego pokoju i zamierzam kupic coś fajniejszego ,bo te juz wyszły z mody a ja lubię zmiany i cieszę sie ze znalazłam odrazu kupca,ach jak to dobrze poprawic sobie humor nowym nabytkiem,zresztą ja wiecznie coś zmieniam i jeżdzę z meblami po chałupie a mój tylko wyzywa haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak majowka??? Mam w koncu auto! Toyote Yaris. Tu jest link tego koloru co wybralismy: http://www.uncrate.com/men/cars/coupes/toyota-yaris/ jest identyko jak na tym obrazku. Wzielismy paczki bezpieczenstwa do tego auto, bo nim bede jezdzila z Ania, wiec lepiej dmuchac na zimne :D . Poza tym jezdzilam dzis kupowac fotelik do auta i zalatwialam rozne sprawy. Odwiedzialam dentyste. No i lece gotowac obiad. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 2 maja,a przed nami dlugi weekend.Grzechem by bylo nie pojsc na majowke .Wczoraj postanowilismy spedzic dzień na swiezym powietrzu w gronie znajomych.Udalismy się na nasza miejską plazę.Co prawda,pogoda nie spisala sie na medal,ale najwazniejsze ze pierwsze godziny spedzone na lonie natury ,byly sloneczne.Bylo ognisko,grill,piwko,a i nawet drinki.Ja raczylam sie piwkiem .Oliwcia byla bardzo grzeczna.Nawet udalo mi się ją uspać.Razem z nią byly jej rowniesnice, m.in 10-czna Amelka,13-czna Gabrysia,7-czna Wiktoria, i 15-czny Mateusz.Dzieciaczki pobaraszkowaly nam na kocyku,objadaly się chrupeczkami,biszkopcikami i.t.d,a mamusie jak to mamusie glownym ich tematem byly DZIECI.Wymienilysmy swoje poglady,spostrzezenia i takie tam.... A mężczyżni zajeli sie grilem i trzymaniem puszek w ręku Dzień spędzilismy super.Myslę,że Oliwcia też jest zadowolona.Dzis czeka nas kolejny wypadzik,tym razem z Agnieszka Danielem i ich synkiem Marcelkiem(to moj ulubieniec) na działeczkę do Pyrzyc.Chlopy zamierzają udać sie na wędki,a my? na pewno czym się zajmiemy....z tym nie będzie problemu Pozdrawiam p.s podam wam linka do mojego nowego filmiku-zapraszam! http://ineska.wrzuta.pl/film/zRobcS3GZ0/majowka_oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszytskim mamusiom i ich dzieciaczkom. Przepraszam ze zaniedbuję kontakty z wami. Czasem was podczyuję ale nie mam czasu. Wracam z pracy, której jak dostąd nie zmieniłam :-( około18:00 spędzam czas z synkiem. Staram sie to robić całą sobą. Jak on idzie spać to robię kolację, sprzatam, gotuję na nastepny dzien i tak dzien za dniem mija, czas leci a ja i do was nie zaglądam ani na e-maile. Chce tez spędzić czas z mężem. Jak jest ładna podoga to idziemy na spacer. Jak mam dzien wolny to tez często nie mam chwili wytchnienia... Ale mysle o was ciepło. No i popisałam... Damian wstaje.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko- widac majowka udala sie. Dzisiaczki musiamy byc slodkie. Mi filmik nei otwiera sie:-(, moze pozniej sprobuje. Basiasz- czesc!!!! Juz martwilysmy sie o Ciebie! Ale masz racje spedzaj jaknajwiecej czasu z rodzinka! Oni sa najwazniejsi! Usciskaj Damianka!!!! Wycaluj!!!! A u nas taki upal byl w czoraj, ze Ania w samym pampresie w wozku lezala. Pozniej wieczorekim oziebilo sie i dzis ju znie ma byc tak goraco. Uffff... Spadam na sniadanko! Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I NASTAL KONIEC
rodzimy w lipcu 2006 -THE END!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba weekend dlugi jest:-), nie??? :-) Po niedzieli bedzie tu az gwarno, :-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka- czesc stara, :-).... STO LAT! Wszystkiego najlepszego!!!!!! Masz torta, jak tak- to rzucaj:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rzadko pisuję na forum, ale czytuję was czasem, kiedy chcę sprawdzić czy mój mały dobrze się rozwija. Wasze bobaski są takie słodkie. Super się rozwijają. Mój Mieś też rośnie jak malowanie. Jego jedzonko składa się mniej więcej z następujących elementów: mleczko z kaszkami o różnych smakach, zupki gerbera wszystkie smaki, deserki owocowe gerbera - różne smaki, mięsko: indyczek i kurczak gerbera w słoiczkach - REWELACJA polecam, zwłaszcza dla chłopców, wcinają, aż im się uszy trzęsą, a mój Miesio wcina dwa słoiczki na dzień, chlebek - kawałek kromki albo kawałek kajzerki do rączki. bułeczki jogurtowe (maślane) sprzedawane w supermarketach w foli po 10 sztuk - super!!! - dzieciaczek ma zabawę na pół godziny ciacha Miśkopty dla dzieci - pycha!!!, herbatniki petitki - zwykłe, budyń, kisiel - różne smaki, czekolada mleczna- uwielbia, ale mu nie daję, bo ząbki!!!, owoce: jabłuszko ucierane, banan, winogrono bez pestki i obrane ze skórki ogórek zielony obrany ze skórki, marchewka surowa do rączki warzywa gotowane, do rączki: marchewka, fasolka zielona, ziemniaczek, woda do picia albo lekka niesłodzona herbatka, soczki butelkowe, zwłaszcza marchwiowy, bo ładnie zabarwia skórę Mieś raczkuje jak dżdżownica, siedzi, ale sam nie wstaje, próbuje nieudacznie chodzić, ale tylko za rączki. Jest pogodny, cały czas buziak mu się śmieje Mieś ma pięć ząbków: najpierw wyrosły mu dwie dolne jedynki, potem, o dziwo dwie górne DWÓJKI, a teraz jedna górna jedynka. Dziwna kolejność. Ja myję już małemu ząbki: biorę trochę pasty dla dzieci na zwilżony wodą płatek kosmetyczny i myję małemu ząbki. Można też myć samą wodą. Czy wy myjecie? Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No i onczy sie weekend. U nas dzis pochmurno zimno i leje brrr... Mały zdrowy ale corka od piątku ma zapalenie migdalkow i miala taka temperaturke ze mielismy maly szpital ale juz jest lepiej zaczyna jesc i sie bawic wiec mysle ze sie wkrotce wykuruje... Flipsik milo cie powitac pisz czesciej to bedzie gwarno... Inesko super ten filmik widac ze mieliscie udana majowke... Magda super woz gratuluje tez sie nad nim zastanawialam masz wyjatkowy kolor .... Iskierko najlepsze zyczenia spoznione ale szczere🌼👄 No i nie wiem czy kogos nie pominelam....w odpowiedziach.... Edytko nie wiem czy juz wrocilas odezwij sie jezeli tak .... A u nas niby dlugi weekend ale pracowalismy co drugi dzien wiec niegdzie nie wyjezdzalismy tylko na jednodniowe wypady... wieczorem wrzuce zdjecia na bobasy,,, pogoda tez byla w kratke... Najwiekszy wypad mielismy w czwartek pojechalismy w gory i tak troche nad wiselka pospacerowalismy w Ustroniu i na Równicy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pustki a u nas potworna pogoda wiec sie nudzimy a was nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie panie:) wlasnie zabieram sie za prasowanie haha ale mi sie rymlo!!!! jak tam wrazenia po finale tanca?lepszy tyniec niz ten spedalony iwan.to moje osobiste zdanie. mamuska i co z wakacjami latem?sptkamy sie w koncu.? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadłam się przywitać.Idę dziś do pracy a Maja zostaje z opiekunką- poraz pierwszy:(((( boję się i już bym chciała mieć ten dzień za sobą. Opiekunka ma przyjsc zaraz, żebyśmy obie były z Majką zanim zostawię je same...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Witamy po dlugim weekendzie... a tu dalej pustki... U nas zrobilo sie dzis ladnie wiec moze jakis spacerek ... Edytko ja nie wiem co z tym morzem , raczej nie jezdzimy w strony świnoujscia ale kto wie, narazie morze nie jest pewne, teraz 15 czerwca lecimy do Londynu cala rodzinka apozniej sie zobaczy... pytalas kiedys gdzie mieszkam to ja mieszkam w malej miejscowości kolo Rybnika , blisko granicy czeskiej... no i znacznie czesciej jezdze w gory niz nad morze.... nic narazie zmykam zobaczyc co maly robi a wy cos piszcie... a dodalam kilka zdjec nowych na bobasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×