Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

W końcu jestem w domu i mogę normalnie pisać:) Jestem po chrzcinach Bartusia i urodzinach Mikołaja. Mikołaj dostał od dziadków taką kolejkę z lego, od nas pudełko lego więc teraz w sumie nie wychodzi ze swojego pokoju;P Bartek zniósł chrzest dzielnie, w sensie śpiąco;) Mikołaj będzie miał operacje wycięcia migdała 20 października. Ognik - z dwójką maluchów na razie jest luz;) Bartuś nie ma jeszcze 3 miesięcy, więc to takie malusie dzieciątko. Mikołaj wiele mi z nim pomaga, podaje pieluszki, pomaga prowadzić wózek itp. Nie widze też żeby się Mikołaj cofal w rozwoju, nie jest też zazdrosny. Ale w sumie jak Barek zacznie się poruszać to dopiero się zacznie;] Ale mój brat ma synów z mniejszą róznicą wieku ( niecałe 3 lata) no i na początku nie było ciekawie. W sumei dalej nie jest, młodszy raczkuje już a starszy niestey specjalnie robi mu krzywdę, tzn pociągnie, popchnie ale tak by nikt nie widział. No i u brata przerabiali moczenie sie starszego i tekst "przebierasz braciszka to i mnie przebierz". Masakra;/ Ineska - i jak wyszedł tort? my w zeszłym roku robiliśmy zwykłego tylko że w kształcie motyla a w tym był taki: http://pinkcake.blox.pl/resource/1209.jpg tylko że o kształcie tortu;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ineska - przepis jest dość prosty. Robisz galaretki z mniejszą ilością wody niz w przepisie. I jak galaretka tężeje to miksujesz z serkiem homogenizowanym lub jogurtem. Galaretki oczywiscie w rózych kolorach. Robi się jak widzisz banalnie a wychodzi pyszne i lekkie:) u mnie w domu spokój taki, Mikołaj pojechał do dziadków (rodziców M) się powakacjować jeszcze trochę a ja siedzę sama z Bartoszem. Kolki mu już ustępują, w ostatnim tygodniu miał całą jedną więc luz:] Mam stertę prasowania ale udaję że jej nie widzę;) Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka niespodzianka :) Zajrzałam tu przez przypadek i widze znajome nicki. Może znowu popiszemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wet nie byłam pewna czy pamietam hasło ;) Ale tego się chyba nie zapomina. Strasznie załuję tego co stalo sie z naszym topikiem. Tyle czasu spedziłysmy razem, ale no cóż .... Ognik gratulacje, nawet nie wiedziałam, ze masz drugiego synka. SUPER! Witaj żielone Szkiełko :) Tobie miałam okazję pogratulować :) Do Oliwki zaglądałam na bloga, ale juz go nie ma :( Ciekawe co u innych lipcowwych smyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... to forum jeszcze tętni życiem ;) Świetnie... weszłam tu dzis tak z sentymentem i proszę... znajome nicki Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Pamietam:)) Też chciałam Was wszystkie serdecznie pozdrowić, do dziś o Was myślę:):):) Pochwalę się, że oczekuję drugiego dzidziusia, dopiero 12 tydzień, ale nie siedzę już na żadnym forum. Jakoś z Wami było super, tu byłam zadomowiona i gdzie indziej już nie potrafię:) Jeszcze raz WSZYSTKIE POZDRAWIAM i nasze pięcioletnie dzieciaczki:)) Ale zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej sprawdzałam hasło, ale wszystko działa..wiec moge pisać... Jakoś wcześniej ciągle nie miałam czasu..musimy ożywić troszkę nasz topic... U mnie dzieci zdrow rosną jak na drożdżach, właśnie minoł mikołaj i fura zabawek znowu w domu... Moj 5 latek Dawidek chętnie chodzi do przedszkola, i wiecie co zapisałam go na szachy w przedszkolu jest zachwycony choć musi dużo ćwiczyć...ale grunt że mu się podoba.. Moj najmniejszy Kamilek, zostaje z babciami..choć bywa z tym różnie i dlatego zmieniłam od pół roku prace.. teraz sprzedaje odzież dziecięcą przez internet..zrezygnowałam z tradycyjnej sprzedaży...wiec mam elastyczny dzien pracy... Wdaje mi się ze tn najmłodszy najszybciej się rozwija, wszystko szybko załapał, gada jak najety i jest bardzo samodzielny ale to wpływ rodzeństwa. No i najstarsza córka ma prawie 11 lat i powiem wam male dzieci mały kłopot duże większe...w sumie nie moge narzekać ale chyba wchodzi w głupi wiek...heheh napisze o tym innym razem jak i moż wy się rozpiszecie... Np co myśłicie o wcześniejszym pójściu naszych 5 latków do szkoły...??? Pozdrawiam Mam nadzieje ze sie rozpiszecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może jest tu któraś jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×