Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Hej A u nas pogody fatalnej czesc dalsza.... JA na dniach otwieram sklep wiec mnostwo roboty... Iskierko gratuluje !!!!! A wszystkim starajacym sie powodzenia zycze....!!!! Ja na razie pozostaje przy dwojce i nic wiecej nie planuje moze kiedys ..... Zmykam papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuska tylko sie nie przepracowuj :P pogoda do d@##$ wyszly kolejne dwa zeby zuzi wiecie teraz na szczepieniu doktorka powiedziala ze wyszla szczepionka p-ciwko ospie wietrznej.slyszalyscie cos na ten temat? zapisalam zuzue na besen i od srdy zaczynamy.teraz jest juz w grupie zaawansowanych ...jak to powaznie brzmi:) dzis ide do gin na badanie i zastrzyk na owulacje. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edytko ok nie ma sprawy, nie bede sie przepracowywac a jesli chodzi o Poznan to bylam w Poznaniu jak ty bylas nad jeziorem wiec nie dzwonilam jak kiedys bede to dam znac, powodzenia na basenie ja chodze raczej od czasu do czasu z dzieciakami na basen bo starszej by bylo smutno ze chodze tylko z malym ... Teraz zaczal sie rok szkolny i mamy zawalony dzien bo mala do przedszkola, 2 razy w tygodniu na tance, religia bo idzie do wczesnej komuni w maju, no i lyzwy i od czasu do czasu basen, wiec sporo tego ... papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko:))))))) GRATULACJE:))) ALe się cieszę:))) Kurcze, tyle dzidziusiów, że muszę walczyć z pokusą:P:D chcę wytrzymać jeszcze jakieś 2 lata:) No to mamy pierwszą lipcówkę z drugą ciążą:)) oby więcej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska szkoda{beksa] nieiwem czy pamietacie ale przed wakacjami wspominalam o moim kursie ubezp.a wiec narazie nici z nowego zajecia przynajmniej do konca roku. bo tak mam umowe o prace i niewiem czy zostanie mi przedluzona.mam pytanie moze ktoras orjentuje sie :czy szef moze mnie zwolnic jak jestem na uropie wychowawczym tzn czy moze nie przedluzyc mi urlopu wychow?jak juz wspomnialam umowe mam do konca grudnia? a my wyszlysmy na dwor a po pol godzinie zuza zasnela wiec wrocilam do domu miallam zamiar sprzatac bo w sobote impra ale na zamiarach sie skonczylo:P karo z domku czy z pracy klikasz? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko z tego co wiem to jezeli masz umowe na czas okreslony to umowa sie konczy i juz ale nie wiem czy jestem dobrze zorientowana jak spytam mojego specjaliste to ci odpowiem najpozniej jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadlam pogratulowac ISKIERCE! G R A T U L U J E!!!!!!!!!! Pozdrawia wszyskie mamusie i dzidziusie! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wpadłam na majówkowy topik i jakoś obco się tam czuje. Może dlatego, że w pewnym sensie znam Was tutaj i jakoś nie mogę się przełamać, żeby pisać na innym. W pamięci mam fotki prawie każdej z Was :D 🌼 Dzisiaj mój Bartuś ma 14 miesięcy. Tatuś dzisiaj wyjechał na 4 tygodnie 😭 😭 😭 😭 Musiał zostawić \"Taką dużą\" rodzinę w domu. Od jutra zaczynam 6 tydzień i zastanawiam się, kiedy wybrać się do lekarza. Bardzo brzuszek mi urósł, a cyculi nie mogę udźwigać. Mam zmienne smaki, raz śledzia bym jadła, a raz deserek. Wiadomo, że każda ciąża jest inna. Bo pamiętam jak z Bartusiem było na początku, to nie mogłam patrzeć na mięso. A teraz pochłaniam wszelkie ilości. :D Folik biorę jakieś pół roku. Falvit 2 miesiące. Także odpowiednio się przygotowałam. Proszę Boga, żeby dzidzia była zdrowa. Mam urlop jeszcze 2 dni 😭. Potem może pójdę trochę na chorobowe, ale raczej na początku nie będę rozgłaszać o ciąży. Muszę jakoś wytrzymać do 10 tygodnia, bo pierwszą ciążę straciłam właśnie w 10 tygodniu i dlatego jakoś tak boję się tego tygodnia. Z Bartusiem było tak samo. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko ty nas nie opuszczaj zycze powodzenia i duuuzego apetytu:P a jak maz zareagowal na wiadomosc? mi w tym miesiacu niestety nic nie wyjdzie, z powiekszania rodziny.nawet zastrzyki nie pomogly na owulacje.jutro musze porobic badania na hormony. posprzatalam lazienke i nic mi sie nie chce a powinnam jechac do ikei bo podobaja mi ise cholernie zaslony a jest mi przykro i nie ma jak zakupy na poprawe humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie... ja tylko na chwilkę, bo nie było mnie tu przez dobre 2 tygodnie. Przeczytałam Was pobieżnie i dowiedziałam się o radosnej nowinie. ISKIERKO GRATULACJĘ i trzymam juz kciuki. Uważaj kochana na siebie i na Malutką Fasoleczkę. Aż mam tęsknotę za czasami, gdy Krzyś był w brzuszku ;) Przez chwilę znów mnie nie będzie, bo mam pewne problemy osobiste ;( (kiedyś Wam o tym napisze), ale niebawem wrócę. Nie zapomnijcie o mnie ;) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko podobno najlepszy sposób na robienie dzieci, to myślenie o tym co się robi, ale udawanie, że się o tym nie myśli. Bo im bardziej myślisz tym bardziej nic z tego nie wychodzi. :D Mąż cieszy się. Bardzo chce mieć drugą dzidzię. :D Ja mam tylko nadzieję, że urodzi się i urodzi się zdrowe. A co, to naprawdę wszystko mi jedno, czy siostra czy brat dla Bartusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc u mnie z rana! Edytko- To co Iskierka napisala- to jest prawda. Jak skupialismy sie na zajsciu w ciaze, to nic nie wycodzilo. A jak odpuszczalismy i dawalismy spokoj- to w ciazy bylam!!!! Iskierko- widac, ze dbasz o siebie i o dzidzie. Wszystkie bedziemy trzymaly kciuki za Was!!!! Kazda ciaza jest inna. W 1 ciazy malo przytylam a z Ania w ciazy szybko bylo brzuszek widac. Wiem co to znaczy byc w ciazy i miec za soba poronienie... Najlepiej jest odciagac od siebie te najgorsze mysli, wspomnienia. Nastawienie optymistyczne bardzo pomaga!!!! Kalla- trzymaj sie kochana. Niech te problemy szybko skoncza sie!!! Basiasz- a co u Ciebie? Tak czesto pisalas a teraz cisza?????? Mamusia77- a co u Ciebie? Jak radzisz z obowiazkami? Sklep juz otwarty??? Mamo Olafka, Zuzka i reszta- co u WAS???? POZDRAWIAM!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR I ...DOBRANOC,,BO CHYBA JESTEM SAMA:( dziewczyny wiem ze macie racje ale inaczej mowic a inaczej robic .no ale zobaczymy . wiecie co tak sobi mysle ze wiele z nas nie malo przeszlo zanim na swiat przyszly dzieciaczki wiec ciesze sie i jestem bogu wdzieczna za to ze ja mam. buziaki bo maz wyzywa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my juz po basenie,zuza w siodmym niebie.plywala w rekawkach . dziewczyny a wy gdzie sie podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko pozwolilam sobie zmalpowac suwaczek:P jak tam samopoczucie i mala fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Czas najwyższy żeby nasz topik znalazł się na pierwszej stronie bo niedługo go nie znajdziemy. Ja tu zaglądam codziennie ale nie miałam ostatnio humoru i dlatego nic nie pisałam. W pracy trochę mnie wkurzają, mąż mnie wkurza i wózek się rozwalił a na dodatek jedziemy dziś do teściów:(:(( Rozwalił nam się nasz wózek -grat parasolka. W życiu nie zrobiłam gorszego zakupu. Miał być w sumie tylko na wyjazdy weekendowe ale opiekunka z nim codziennie wychodziła na spacery no i raz się złamało jakieś łączenie a wczoraj złamała się rączka. Takie dziadostwo że brak słów. Chciałam wczoraj jechać po nowy, już byłyśmy gotowe z Mają a mężulek nie chciał bo korki, bo to tamto siamto. Wkurzyłam się strasznie bo ja jestem trochę \' w gorącej wodzie kąpana\" lubię robić wszystko teraz- natychmiast. No i włączyła mi się złośliwość do końca wieczoru.\" Puściłam focha\":D:D A co u Was? Iskierko jak się czujesz? ale Ci fajnie. Edytka Za Ciebie też trzymam kciuki i nie puszczę dopóki nie zobaczysz 2 kresek na teście:D Wkleiłabyś nowe zdjęcia swojej ślicznotki:) Ineska a z Tobą co się dzieje? Bywacie jeszcze na noworodku, bo Was nie mogłam tam znaleźć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja tez nie mam humoru na pisanie... Ania ma wade wzroku i potrzebuje okulary +6 i +2. czyli \"duze\" szkla. Nie zezuje teraz, ale kiedys 2-3 miechy temu zauwazylam przy kapaniu i czekalam na kolejke u okulisty. Wyszlo ze to \"nie zezujace\" leniwe oko. Ania nie dowidzi, widzi tylko ksztalty:-( na lewe oko. Prawe nadrabia wszystko. Okulary pomoga w skorygowaniu choroby.. W szkole sajgon... chca dolozyc mi 1 semesrrt bo program zmienil sie jak bylam na dziekance. Walcze o to zeby isc strym programem. Do szkoly mam we czwartki. Pawel z Ania siedzi a ja jezdze na wyklady. Lece jesc, pozniej odezwe sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo juz myslalam ze xlander ci szlak trafil ;)cale szczescie,ze nie:) mnie tu na forum malo,bo zabiegana jestem ostatnio.Praca dom prac dom i tak w kolko :( Na noworodku juz nie jestesmy, przenioslysmy sie w lepsze ciekawsze i bardziej chronione przytulne miejsce :) a chcesz dolaczyc do naszej grupki? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Musialam sie odezwac i was troche podczytac... u mnie urwanie glowy bo w poniedzialek mam otwarcie sklepu wiec wszystko trzeba zapiac na ostatni guzik... jeszcze tesciowa zalapala grype a miala sie opiekowac Dawidkiem wiec teraz trudno mi to wszystko pogodzic moja mama jeszcze pracuje i jest wolna dopiero o 17 wiec mamu tu niezly cyrk.. Karo sliczne fotki!!!! Magda mysle ze w tym wieku wzrok jest do naprawienia i wszystko bedzie ok kwiatek dla Ani!! pozdrowionka dla wszystkich dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Magdasz 🌼 dla Anusi, ale skoro do skorygowania to dobrze, że teraz wyszło. Ineska X lander się nie zepsuł, to super wózio, tylko ta parasolka - masakra... no pewnie że chciałabym dołączyć skoro tu Was nie ma... nawet nie wiem co u Was słychać i nie można poczytać na bieżąco...: mamusia To dziś wielki dzień? otwarcie sklepu?:) szkoda że tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc po weekendzie! Ciekawe jak Mamusia na otwarciu sklepu??? Zycze powodzenia!!! Karo- mozna podleczyc oczka, ale trzbe nosic okulary a jak to bedzie u Ani- to zobaczymy. Im blizej zbliza sie dzien odbioru- to tym bardziej mam obawy czy to nie bedzie tak jak z czapakami ze bedzie od razu zdejmowala... Mielismy wczoraj gosci, Ania grzecznie bawila sie w domu, pozniej na podworku. Kazdy smial sie z Ani jak na zjezdzlanie sama wlazila i zjezdzala, hihihiihi... Takie miny strzela przy tym, ze pasc mozna ze smiechu, hahaha... spadam sprzatac domek, Anai spi- wiec jest okazja... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dzisiaj u gina. Mam kartę ciąży. Ciąża na 100%. Wiek ciąży to 5 tydzień i 5 dzień. Badania krwi i moczu ok. Mam zwolnienie L-4 do 27 września. ❤️ Termin na 15 maja. 👄 A ja mam urodziny 4 maja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
====>grzesznica magdalena-sorrki ale nie moge podac zadnych informacji odnosnie nowego forum.Te miejsce jest ściśle tajne......:) Iskierko -raz jeszcze,moje gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuska jak tam otwarcie? karo wielkie dzieki😘 iskierko a ajk zachcianki ciazowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! No to Iskierko dziecko bedzie na lato... pora spacerow... fajnie! Edytko- pewnie mamusia zajeta tym otwarciem. Ja tez jestem ciekawa jak bylo i jak jest... U nas upaly, dzis ma byc 30C. Ania juz wstala i bawi sie lala w lozeczku. Zaraz idziemy na sniadanko. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×