Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

hejka to ja tez witam 🖐️ tyle czasu nie pisalam ze wlasciwie niewiadomo od czego zaczac majeczka zdrowa ,i jutro konczy 5 miesiecy sama niewiem jak to zlecialo.karmie piersia ale mala juz je zupki .obiadki.z butli wciaz nie umie pic wiec odziedziczyla to po zuzince.kolki minely ale zaczely rosnac zabki:P zuzinek wola na nocnik tylko wciaz z kupa mamy problem:) bardzo ladnie mowi i wogole jets pociszna bo ostatnio np.jest pania kucharka i gotuje sama tzmwklada wszystko do garnuszkow i miesza i robi niesamowite papki np.kiwi = soki. ja niezawszw mam czzas zeby przypilnowac to wieczorami w jadalni wyglada jak po wojnie:P czasami jets tez panem zbyszkiem tzn.tan pan robil u nas remot i birrze kredki i awzedzie maluje. tak wiec smiechu co nie maiara, mamuska fajnie ze wszystko w porzadku,a jezeli chodzi o prezenty to pewnei bedzie tego ogrom a i tak po parun dniach wyladuja w kacie;) my kupilismy zuzince toaletke ,kase.zestaw barbi i domek,kredki.kolorowanki no i slodycze. wiem ze dostanie od jednej babci zestaw lekarski i robot kuchenny dlla dzieci,posciel w shreka wogole to moja zuzia bardzo lubi pomagac mi w kuchni.odkad dostala prawdziwa kuchnie do zabawy. pozdrawiam was i przy czasie zajrze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) widze , że ostatnio tu cichutko .... może przy niedzieli któras tu zajrzy ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... tak tu cichutko , że nawet nie ma sie z kim podzielic nowinkami ;P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inesko [kwiat} widzę , że nie ma nas juz tyle ile kiedyś :) a ja mam nie potwierdzona , ale dla mnie juz w 100% pewna wiadomość- dwie kreseczki ;D poazdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj *****Iskierko Nadzieji 🌻 dziękuję ;* Co tam słychać u Was????????? Pozdrawiam i zycze udanego nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaHP moje gratulacje!!!! Super!!! u nas wszystko w porzadeczku. Oliwka rosnie jak na drozdzach. Bardzo duzo mowi,az czasami za duzo, ma super apetyt, no i co na jwazniejsze nie sika juz w pampka. Zakladamy tylko na dwor i na noc. W ogole fajna z niej dziewuszka :) pozdrawiam i zycze Wszystkiego dobrego w NR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Dziekuję ;) We wtorek wybieram się do gina :) wtedy bedę juz znala TC i TP :) dziewczyny wiecie weszłam na forum sierpniówek 2009 bo napewno na sierpien bede miala termin , ale to nie to samo co bylo u nas-takiego klimatu to napewno juz nie znajde ;) tam jakos wiecej dziewczyny mowią o poronieniach, stratach, porodach w 23TC... ;( to smutne i czasami nawet nie mam ochoty tam zagladac. zawsze wydawalo mi sie ze okres ciazy jest najwspanialszym cudem-i dla mnie tak wlasnie jest,ale odnosze wrazenie ze tegoroczne sierpniowki sa innego zdania. wiecie co u innych dziewczyn słychac?? miłego wieczorku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nic nie wiem co u nich, pozdrawiam i daj znac jak wrocisz od ginka :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym Roku:)) MAła HPW Gratulacje:))) NAm się w Wigilię włamali do mieszkania(parter), nie mamy w tym oknie jeszcze żaluzji zewnetrznych. Na szczęście nic nie zginęło bo szukali kasy i biżuterii(tak twierdzi policja)...nie zniszczyli też nic na szczęście. Byliśmy wtedy u teściów w Sączu i policja nas powiadomiła w Boże Narodzenie po 23. Wiec mieliśmy tochę nerwów. Dobrze że tu zaglądacie bo mi się tęskni za tym forum:))) Pozdrawiam wszystkie:)) A gangliony czasem znikają po zabiegach typu ultradźwięki, laser. Mogą też same się wchłonąć. Nie powinno się przeciążać tej ręki, ale przy dzieciach to tylko czysta teoria:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wciąż widnieję jako Karo 25 alem w tym roku kończę już 29 lat. Nie wiem jak to się dzieję, że czas tak ucieka....:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ zaglądam codziennie, ale nie bedę pisac dopóki sie nie poprawicie ;) Wczoraj była na wywiadówce u syna w szkole, czekałam pod sala i rozglądałm się po ścianach i nagle widzę znajoma twarz na tablo :D Karo chodziłysmy do tej samej szkoły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo współczuje Ci Ja też będę miała 29 (w maju) małaHPW ja też bywałam na innym forum - na majówkach 2008 Ale faktycznie, to nie to samo. Majówek 08 jest tyle, że az się pogubiłam. Jest tam fajna babka, co jest Pediatrą i każdy zawala ją ogromem pytań co do dzieci. Mój Adaś rośnie jak na drożdżach i niedługoi Bartka przerośnie :D Najśmieszniejsze jest to, że moga mieć ten sam rozmiar czapek - a przecież różnica pomiędzy nimi to 2 latka. Ja teraz mam kupe pracy, bo zaczęłam sprzedawać szczególnie szlafroki - dziecięce, damskie i męskie przez allegro. Więc pracy co nie miara. Chłopaki nie chcą już spac w dzień, więc mam mniej czasu dla siebie. Bartek nie siusia w pieluchy, ale na noc musi byc obowiązkowo założona. Teraz oboje są chorzy - mają oskrzela, więc marudzą. Zapraszam na bobasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec 29lat :) Jaga rozumiem ze chodzilas z karo do szkoly? no wlasnie Karo napisz co tam u Majeczki? Iskierka moja Oliwka tez juz nie siusia do pampka ale w nocy mus musi byc zalozona, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska 🖐️ A ja jak bym chciała mieć 29 ;) Chodziłyśmy z Karo do jednrj szkoły, ale nie w jednym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga No ładnie:) Ja tego tablo nigdy na oczy nie widziałam, po maturze nie byłam w tej szkole ani razu:) Ale wisieć na ścianie jako historia-to dopiero jest przytłaczajaco postarzające:)) Oczywiście śmieję się trochę z tego wieku, w środku w duchu mam 20:)) A co do Majuchy Nie siusia w pieluchy, korzysta z kibelka albo nocnika, ale na noc musi mieć wbrew jej woli założoną pieluchę bo inaczej katastrofa:D Ciągle coś gada, czasem bym ją uciszyła choć na chwilę, zwłaszcza jak coś oglądam w TV. We wszystkim chce mi pomagać bo w ogóle chodzi za mna jak cień. Sama się generalnie nie bawi jak ja jestem w domu. Śmieszna jest, ostatnio u teściów siedzimy sobie a Maja nagle pyta \"co to jest motto\"? Wszyscy spojrzeli po sobie z niedowierzaniem, myśleli że się przesłyszeli, ale nie. Oczywiście zaraz wyjaśniłam , że to nie inteligencja a cytat z \"Króla Lwa\" Majki ulubiony fragment:DDD śmieszna jest:) Oki włączamy jakiś film więc na razie się żegnam:)) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Jestem po USG :) Maleństwo ma 17mm :) Termin wg OM i USG wychodzi na 21.08 :) Co tam u Was dziewczyny ???? Miłego wieczorku 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - gratuluję 🌻 Widziałam Adasia i Bartusia na bobasach - śliczni są! I te czarne oczy Bartusia - boskie:) życzę bezproblemowych 9 miesiecy i bezbolesnego porodu! MałaHWP - gratuluję i Tobie:) Twoich 17 mm szczęścia:) Ja nie piszę już na tym temacie bo i nieczęsto bywam na kafe. Piszę mgr, kończę studia, pracuję... Starałam się o drugiego brzdąca przez około 9 miesięcy, ale póki co luzuje. Nie potrzebny mi jeszcze jeden stres i rozczarowania przed obroną. Mikołaj to już wielki chłopak. Mówi niewiele, chodzimy do logopedy, ale idzie ku dobremu. Czyta większość literek i nawet zaczyna je składać. W dzień korzysta z nocnika - na wyjścia i sen pampki. Ma około 98 cm i 14,5 kg. No i nie choruje mi (odpukać;P) wcale. Raz w życiu miał gorączkę i dwa razy wymiotował przez te 2,5 roku. Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna i obiecuję wpadać tu częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE *****iskierka nadziei🌻 moje gratulacje ❤️ daj znać jak będziesz juz wiedziała cos wiecej :) Ja narazie mecze sie z mdłościami- zupełnie inaczej przechodze ta ciaze niz dwie poprzednie ale to juz 9 tydzien wiec zaniedlugo mam nadzieje ze przejdzie mi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam Zrobiłam drugi test i jedna kreska. Już zdążyłam się zmartwić poprzednimi kreskami - bo całkowicie nie byłam na to przygotowana. No, ale być może po prostu pokazał błędny wynik. :) Chłopaczki moje rosną jak na drożdżach :) Cieszy mnie każdy dzień spędzony z nimi No jakoś narazie nie potrafię sobie wyobrazić trójki dzieci, bo ta moja dwójka zabiera mi tyle czasu. No, ale jakby już było, to by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu stuknela nam 26 stronica forum, niezle tempo,nie powiem :) musialo uplynąć 2 mce zeby jedna stronę zapełnic,nie zle:) Iskierko a jednak test sklamal, a jakim robilas test, jesli moge spytac? pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 26??? Hmm ja mam 96 :D :) Ale , żeczywiści to juz nie to co kiedyś , każda zajeta maluchami :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×