Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona-pospiralna

po wyjęciu spirali...

Polecane posty

Gość ona-pospiralna

czy jest tu ktoś kto miał dość spirali i ją wyjął ze względu na: plamienia podczas całego cyklu, ból przy stosunku, nawracające infekcje i inne różnego rodzaju dolegliwości? Ja ją wyjęłam dwa tyg. temu, a siedziała we mnie dwa lata (miedziana). Od momentu wyjęcia krwawię i to dość obficie i cholera nie wiem ile to jeszcze będzie trwało??? Od pierwszego dnia cyklu biorę tabletki anty, a wyjęłam ją w 4 dniu. Ileż można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-spiralna
ja miałam i nie wyjęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem......
spirala to największe dziadostwo na ziemi:o nie wyobrażam sobie co musi miec w głowie kobieta która decyduje się na jej załozenie:o pracuję na stażu w szpitalu naurologicznym i osttanio przyszła do nas kobieta z niedowłąem ręki. miała spcuchnietą i siną...oczywiście neurolog na dyżurze skieroał ją do innego lekarza ale nie w tym rzecz..rzeczy w tym że okaząło się że to od spirali:o po co se instalować takie dziadostwo?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
a w jaki sposób spirala wpłynęła na tą siną rękę? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem za ustawą
nierozumiem>>> ty jesteś popierdolona, jak spirala może spowodować niedowład ręki? Rozumiem tabsy mogą prowadzić do róznych tego typu spraw ale spirala? Pojebana jesteś. Ja używam spiral od 13 lat, wkładam jedną po drugiej 5,5,5, NOVA-T i nigdy mi sie nic nie działo. Owszem miałam długie misiączki 6-7 dni, ale wszystko było zawsze ok. Natępna hipokrytka co to by ratowała wszystkie dzieci świata, a idx dewoto do najbliżeszego domu dziecka i wex do swojego domu ok 10 dzieci, albo zrób im paczki bo pewnie nawet ciepłych sewterków te dzieci nie mają. A najlepiej spierdalaj hipokrytko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem za ustawą
poza tym nie wiem jak się dostałaś na ten staż ty idiotko, chyba dupy chirurgowi dałaś, bo taka ciemnota to tylko a Kazachstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się boję
nie straszcie mnie z tabletek chę przejść na spiralę, naprawdę jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem......
masz jakieś problemy emocjonale że jesteś tak agresywna? pisze tylko co widziałam. byłam na nocym dyżurze w poradni neurologicznej 4 miesiące temu. W tym samym czasie trafił do nas facet zanikami śiwadomosci, dziewczyna z bólami kregosłupa oraz własnie ta kobieta. lekarz po badaniu(waszym jezykiem po "opukiwaniu" odpowidnich miejsc) nie stwierdził zmian neurologicznych wiec zapytał o hormony. kobieta stwierdziła "ja mam ze tak powiem zainstalowaną na stałe spirale od 5 lat". Wtedy on stwierdził że środki hormanalne zwłaszcza takie mogą powodować zakrzepiće stąd zatrzyanie dopływu krwi do ręki oraz niedowład. Nie jestem hipokrytką:o po prostu nie rozumiem jak można wkłądać sobie coś na stałe zwłaszcza jeśli jets to tak niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuśienku drogi
dziewuszki, nie wyzywajcie sie , bo nie o to tu chodzi. jednej kobiecie spirala bardzo " przypasuje" innej nie. ja osobiście nie odczuwam ŻADNYCH dolegliwości związanych z posiadaniem spirali, okres u mnie trwa maksymalnie 4-5 dni i nie jest specjalnie obfity, no moze w 1 i 2 dniu krwawienia, cytologia 1 grupa, żadnych infekcji. wcale nie uwazam, że spirala jest niebezpieczna. a panią, która stwierdziła, ze kobiety, które zakładaja spiralę mają coś z głową zapewniam,że z moją głową jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem......
nie napisałam że maja coś z głową tylko zapytałam co musza mieć w głowie. ale ok:) masz rację że jednej spirala pasuje a innej nie...mnie trochę coś takiego przeraża stąd moja opinia do której podobnie jak wy mam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doucz się sieroto stażowa
że tylko jedna spirala ma hormony i jest to Mirena. Reszta nie. I to hormony według słów lekaża spowodowały problemy z krążeniem. Równie dobrze mogła mieć to po plastrach albo pigułkach. SPIRALA tu nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doucz się sieroto stażowa
jezu ale byka walnęłam. LekaRZA. Przepraszam, normalnie nie robię błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
właśnie. hormony mogą w skrajnych przypadkach powodować zakrzepice, ale spirala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Oj bys sie pomylila. Poczytaj o roznych rodzajach spiral. Mirena ma zamieszczony pojemnik z hormonem. Miedziana nie ma hormonu. Miedzy dziala neutralizujac bakterie ale czesto wystepuja obfitsze krwawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Kobiety, dlaczego Wy się tak okaleczacie ??

To jakaś totalna epidemia (pandemia ??) pomroczności jasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużadziewczynka

A ja stosuje naturalna antykoncepcje za pomocą komputera cyklu myway. Nie mam problemu z tym czy hormony spowodują jakieś szkody w moim organizmie i czy nie przyczynią się do rozwijania się jakiego nowotworu. Komputer precyzyjnie wyznacza moje dni płodne i wiem, że w tym czasie współżycie bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą. To co w nim najlepsze to nieinwazyjność i pełne bezpieczeństwo stosowania. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładajcie mireny dwa lata zmarnowane torbiel w piersi, stany lękowe, depresja, 10 kg więcej. Przemyślcie kilka krąży nim ten syf założycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×