Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Hej. Napisałam mega długi post:(i go skasowałam jakimś cudem😭 Juz nie pisze:( Ja tylko chiałam zapytac-Nikola,czy Ty jeszcze tu zaglądasz,czy pozostawiłas mnie samą???? Krażek spisuje sie na medal.Polecamz czystym sumienie.Jutro go wymieniam na nowy,bo ja akurat nie robię przerw na okres. I kupuje go taniej,bo za 48zł.pewnie cena będzie spadała,kiedy nie będzie on juz taka nowościa. U nas deje deszcz-strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa koleżanka
kafelku to czemu ty też się żalisz tutaj, pisząc o swoich dzieciach, a nie piszesz o problemach tego świata? To normalne że człowiek dostrzega przede wszystkim te sprawy które go bezpośrednio dotyczą, jesteśmy z natury egoistami i nikt tego nie zmieni, Kafelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC straszny leniuszek ze mnie ostatnio nic mi sie pisac nie chce, zreszta niechce byc monotematyczna bo ostatnio w glowie mam tylko swoj dom heheh a nie bede was zanudzac jak go bede urzadzac hihi kafelku jesli chodzi o jedzienie to ja tez sie dziwialam ze moje dziecko wydawalo mi sie ze malo je a tyla strasznie miala 6miesiecy i 9,5 kg wazyla dopiero jak zaczela chodzic to przestala tak tyc i teraz jest chudym kurczakiem skora i kosci heheh kafelku(nigdy nie przyzwyczaje sie do tego nowego nicka ehhe) fajnie ze masz awansowal mam nadzieje ze wieksza kasa tez za tym idzie hehehe ja dzisiaj w pracy myslalam ze bedzie jakas pogoda i poleze pozniej na lezaku a tutaj klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej. Nie zrozumiałas. Ja nie mówię o tym,ze nalezy ciągle umartwiac sie problemami całego swiata.Ja ziwie sie tym laskom,co zakładaja(!!!!!)te \"problematyczne\"topiki.Jest ich poprostu od zatrzesienia.Ja tego nie robie,bo wydaje mi sie,że wystarczy trochę logiki,żeby stwierdzić,czy kiedy mocz jest mętny-to jest sie w ciazy hehehehehe:D:D-to kolejny temat:D:D:D Ja pisze na naszym topiku o sprawach które mnie bola,nurtują i nie omijam tych trudnych.Ale staram sie nie zasypywac ludzi pytaniami w stylu-\"czy karmiąc piersią moge zjeśc pączka?\" Nikola. Nie robie przerw przez endometrioze.Mam nadziej,że ja w ten sposób \"zasusze\"hehehehe. Pochwale sie...Karolina nauczyła sie jeździć na dwóch kołach:):):):classic_cool: Teraz musimy jej kupić większy rower.Myslę o 16\',tylko trzeba sprawdzić,czy może 20\'bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) ja mam dzisiaj przymusowe wolne, bo mi się Agatka rozchorowała :( w nocy miała ponad 40 st. gorączki :( byliśmy przerażeni, chcieliśmy jechać na pogotowie, ale przypomniało mi się, że mam pyralginę. Po niej spadła jej gorączka do 38 st. Rano zaraz do lekarza - no i angina oczywiście :O teraz tylko patrzeć jak Martyna się zarazi i znów szpital w domu :O było 3 miesiące spokoju i znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Anik-jak te starsze choruja to jeszcze pół biedy,ale jak maluszki...:(:(:( Bo maluszkowi nie przetłumaczysz,a starszakowi juz można duzo powiedziec.Przynajmniej u nas tak jest.Niech Agatka wraca szybko do zdrowi🌻 Moja Karolina ma kaszel-nie wiadomej przyczyny.Boimy sie,bo jak ten kaszel jej sie bedzie utrzymywał,to nie wytna jej 3migdałka.A bylismy u pediatry i ta mówi,że jest ok.Czyte płuca i oskrzela,gardło i nos w porzadku.Więc ja nie wiem co jest grane:( U nas dziś ładnie i nyłysmy 3,5h na podwórku.Ania jak wróciła to juz chciała tylko spac hehehe:D Ale zdjała zupe i dopiero ją uspałam:) Nikola. Gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelku jestem ale mialam troche pracy wiec pisac iemialam kiedy :) weekend minal za szybko jak dla mnie :( i w dodatku pogoda do bani a dzisiaj jak siedze w pracy to slonce swieci mozna sie wsciec hihi ja mam katar straszny i gardlo mnie znowu boli , a oliwia tez ma katar chyba zarazilysmy sie od mojej mamy ja juz niemoge wysiedziec w pracy , jade zaraz na budowe zobaczyc co tam slychac, przywiozl dzisiaj maz plytki musze zawiezc je do mojej przyjaciolki ktora wszystko mi rysuje bo w poniedzialek facet zaczyna robic lazienke :) ale sie ciesze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola. Fajnie Ci...z tym urządzaniem domu...oczywiście hehehe.Bo z katarem to juz nie tak fajnie:P Tez bym cos pourzadzała.Najlepiej swoje M4:D Dziś rozmawiałam z mężem na temat wydatków i jednak nie stać nas na takie M3 nawet,bo ceny są w tej chwili kosmiczne.I kredyty tez:( Nie stac mnie płacić kredyt 1400zł na 30lat:( Zreszta nawet nie chce.Nie wiem co będzie za tydzien,a co dopiero za 30lat???:O:O:O Więc zaczekamy sobie,aż ceny przestaną być tak szalone,ja zacznę pracowac(mam wielkie chęci-mogą od jutra hehehehe). Karolina dostała sie do państwowego przedszkola od wrzesnia.Oczywiście troszkę nakłamaliśmy w ankiecie:P przedszkolnej.A teraz musze sobie załatwiac zaśw.że chadzam do pracy codziennie :D:D:D,no i,że mieszkamy w tej dzielnicy-gdzie staraliśmy się o przedszkole.:O Takie tam małe kłamstewka :P:P:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelku a jak ty chcesz nasciemniac ze mieszkasz tam skoro niemieszkasz??? zadnego adresu zameldowania tam nie masz??? hihi listy czy cokolwiek bede wysylac tam do skrzynki co???? ehhe niezly kombinator z Ciebie nie ma co ehhehe ja jade zaraz po pracy zobaczyc jak wyglada moj dom bo robia wlasnie puc , wybralam kolor na elewacje ktory mial byc blady pastelowy a chyba wyszedl ciemniejszy chyba sie zalamie bo mi sie nie podoba , tata mnie pociesza ze za 5 lat zblednie ehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nikola. Jakie listy przychodza z przedszkola????Kurcze,nam to nic nie wysyłają:PWszystko dostajemy do ręki:P:P:P Taką ściemę to tu wszyscy robia.Hocki-klocki hehehehe.Nawet jedna z dyrektorek namawiała mnie,żebym nie pisała w jakiej dzielnicy mieszkam,bo zawsze to łatwiej dostanie sie dziecko,ktore mieszka w dzielnicy-w ktorej znajduje sie przedszkole:) Nikoal-co to jest \"puc\"-kurcze bo nie wiem:O A co do farby...hehehehehe-Twoj Tata ma racje :P:P:P Kupiliśmy wczoraj w decathlonie Karolinie nowy rower 16\'.Taki różwowo-żólty.Ale jest super.Tylko błotniki trzeba było dokupić.Śmiga jak szalona na dwóch kołach na tej 16\'.Kask jej kupiłam,bo to juz wysoki rower-to strach:) Uczycie dzieciaki jeździć na dwoch kołach.Czy juz ktores z naszych topikowych dzieci posiadło tą wiedze???:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAFELKU zartowalam z tymi listami hihi .........ale w sumie nic nie wiadomo :) puc to jest to co sie kladzie na elewacje jak sie ociepla dom , taka faktura z kolorem co do rowera to my tez kupilismy w decathlonie tylko taki szafirowo czerwony chociaz bardzo podobal nam sie rozowy ale stwierdzilam ze jak kiedys urodzil by nam sie syn to obciach by byl jak by na rozowym rowerze jezdzil hihi Oliwia tez ma 16 ale na 4 kolkach ,ona tak naprawde dopiero zaczyna swoja przygode z rowerem bo w tamtym roku miala taki kijowy rowerek , ale kask akurat juz ma z tamtego roku , ja jej dokupilam w decathlonie taki koszyczek na pierdolki bo ona uwielbia miec przy sobie tysiace duperelek :) dobranoc wskakuje do lozka ogladac tv papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tłok u nas jak zwykle:P Nikola. To nauka jeszcze przed Wami.Moja juz smiga na pewniaka.ładnie zwalnia przed zakrętami,radzi sobie świetnie.Tylko straszny z niej diabeł-jak nie chodzi do przedszkola:( Tak mi daje popalić,że mam ochote trzasnąc drzwiami i wyjść.jest mega niedobra Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze jak kafelek nie napisze to u nas cisza :( kafelku wczoraj bylam w decathlonie i widzialam rowerek karolki bardzo ladny ale ty masz 2 dziewczyny to wam pasuje a ja niewiedomo czy bede miala druga coreczke ehhe wiec rower mamy uniwersalny :) my wczoraj w piekna pogode zrobilismy sobie wycieczke do krakowa..............bo musielismy kupic plytki do kuchni i na schody do piwnicy bo dzisiaj mial przyjsc fliziarz..............ale wyladowal na porodowce i zejdzie mu jeszcze z 2 dni hehehehe a ja juz niemoge sie doczekac jak skoncze w srode prace i.............wolne mozliwe ze w piatek nie pojde do pracy ale bylo by superowo :) dzisiaj kupilam sobie bluze ciepla zebym nie zmarzla wieczorkiem na bacowce , Oliwi tez kupilismy bluzy i adidasy wiec przygotowani jestesmy juz na dlugiiiii weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obecnych i nieobecnych:P My jutro dopiero jedziemy do moich rodziców,bo niestety mąz pracuje:(Spodziewałam się tego,bo dopiero co się przeniósł,no i jest tam \"nowy\":D Ale najgorsze jest to,że Karolina i Ania sa zakatarzone i pewnie nam zabieg przełożą😭 Jeżeli o tydzien,to tam zostanę.Gorzej,jak o miesiąc,albo dłużej😭 Już spac przez to nie mogę,bo denerwuję sie tym,ze od lutego była zdrowa i tu nagle ten katar:(:(:( Jak na złość:( Maz załatwił sobie urlop(nie było łatwo:O),cały ambaras z wyjazdem i ...katar:(Szlag by to wszystko trafił Niby staram się podleczyć,ale marne widze tego skutki:( Zobaczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak po dlugim weekendzie?????????? mi minal calkiem symaptycznie odpoczelam sobie troszke chociaz pogoda byla srednia raz cieplo raz zimno najgorzej wczoraj bo padalo ciagle ale przynajmniej sie wyspalam , wieczorkami chodzilismy na imprezki do knajpy ktora jest na tym osrodku w ktorym mamy bacowke , potanczylismy z mezem dosmialismy sie bo pelno znajomych przyjechalo z krakowa , nasze dziecko od rana do wieczora bylo u jakiejs kolezanki w bacowce a jak wieczorem wracala to placz byl; jak niewiem bo ona ciagle sie chciala bawic :) dziewczyny piszcie cokolwiek bo smutno bez was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJjjjjjjj co z wami dziewczyny????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Karolina juz po zabiegu usunięcia trzeciego migdałka.Wszystko ok.miała robione na znieczuleniu miejscowym.Dała rade hehehe;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelku to super ze juz po , moje dziecko znowu ma katar w dodatku ropny mam juz dosc , musze zbadac jeszcze tego migdala bo to przegiecie z tymi chorobami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nikola-ciekawe,jak teraz u nas będzie??:O Teraz juz widzę,że jej sie lepiej oddycha i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaa
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny macie kare za lenistwo hehehe kafelku ty jestes u mamy??? moje dziecko znowu mialo antybiotyk , ma jeszcze troche katar , dobrze ze moja mama jest taka kochana i siedzi z nia w domu , teraz mam klopot jak ona choruje bo moj dziadek troche choruje na serce i akurat jest w szpitalu wiec niemam z kim ja zostawiac , tak mysle ze jak ona w przyszlym roku bedzie tak dalej chorowac to chyba przestane pracowac i zajde w ciaze hehehe bo szkoda dziecka :( dziaisiaj ide z nia do okulisty sprawdzic oczka bo tesciowej sie wydaje ze jej cos oczko ucieka wiec wole sprawdzic bo do 6 roku mozna zeza wyleczyc 9oby go nie miala ) ogolnie to marza mi sie wakacje ostatnio nie mamy czasu na nic ledwo z pracy wyjde na budowe trzeba jechac i wieczorem w domu i tak mija dzien za dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nikola. Własnie w nocy wróciłam od rodziców. Przykro mi,ze Twoja mała chora:( Ja odpukac od 01.02 mam spokój:)Tylko ten katarek,co miała przed zabiegiem. Pytałam wczoraj lekarki na kontroli,czy mam się teraz spodziewac poprawy w zwiazku z infekcjami-to powiedziała,że stanowczo TAK. No ale same wiecie-nigdy nic nie wiadomo. Od 01.06 Karolina wraca do przedszkola. U nas teraz panuje ospa w przedszkolach i na naszym osiedlu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze kompletnie sobie odpuscilyscie juz nasze forum :( :( znowu zapowiada sie dlugi weekend z koszmarna pogoda , my dzisiaj jedziemy juz na domki jutro mielismy isc na procesje zeby oliwka sypala kwiatki w strjou goralskim ale chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale checa nadal cisza :( kafelku przynajmniej ty napisz co tam u Ciebie??? ja marze o jakims urlopie jestesmy z mezem wykonczenie, praca-budowa-praca-budowa mozna zwariowac , ale gore juz mam praktycznie gotowa trzeba polozyc podlogi tylko , teraz maluja dół w czerwcu maja byc schody ..................i pomalu bedziemy mogli sie przeprowadzic :))) w taka ladna pogode wogole niechce mi sie pracowac, jakos mi sie teskni do czasow jak siedzialam z mala w domu ehhehe ....aaaa...........maz mnie ciagle zamecza ze chce baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Napisze:P Ja w tym roku nie jadę nigdzie na wakacje:(Nie mamy kaski:(:(:( Może na kilka dni nad morze wyskoczymy-ale to też nie jest pewne. Najpewniej wylądujemy albo u moich rodziców,albo u mojej cicoic,która mieszka na wsi w pod Zamościem. W połowie czerwca idę z Anulką do szpitala-pobyt jednodniowy. Mają jej robić testy uczuleniowe na gluten.Wprawdzie to testy z krwi,ale cóz...lekarz nic innego nie zaproponował i mam wrażenie,że i on zaczyna tracić grunt pod nogami-nie wie,co małej jest i dlaczego nie przybiera na wadze,mimo,iż dietetyczki wystawiły opinię że z pozywienia pobiera 89%energii,a maks to 100%-więc jest ok.A ma przeciez bardzo dużą niedowagę.Nawet żelazo jest ok.Wprawdzie na dolnej normie-ale ok.Mieści się w granicach.mamy jej dawać watróbkę,groszek,daktyle,rodzynki-żeby podgoniła to żelazo. Jak na tak zabiedzone dziecko to morfologia super.A mała wazy aktualnie 9200g. W czerwcu mamy endokrynologa-przycisnę ich tam,może oni coś wymyśla i pomoga nam,bo ja juz chyba zaczynam sie wypalac i tracę siły,żeby ciągle latac po lekarzach:( Gastroenterolog sam powiedział,że jest źle-ale on nie wie dlaczego tak jest:O:O:O A skąd ja mam to wiedzieć????????? Ja obstawiam nietolerancję pokarmowa-ale nie wiem na co:( On mówi,ze mogę mieć rację,ale mała nie ma biegunek i to jest dziwne:/ Karolina ma rogi do sufitu-taki diabeł.Idzie od 02.06 do przedszkola. Może znowu ją tam podszkolą i bedzie dobrze hehehehe.Bo ja normalnie chyba ją do psychologa poślę,bo nie daję rady:(ma takie pomysły...masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, stęskniłam się za Wami bardzo, bardzo. Dwa dni temu wróciłam do pracy. Pozdrowionka dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×