Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Hej dziewczyny teraz my zaliczamy choróbska :( zaczął mój mąż, potem Agatka, Robik, a teraz ja i Martynka :( wydałam majątek na lekarstwa wszelkich typów. Masakra 😭 Skończył mi się już macierzyński, jestem na zaległym urlopie. W styczniu wracam do pracy. Nie mam pojęcia jak ja to wszystko ogarnę, bo studiuję i uczę się po nocach. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinkkaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp....
ojejku ale tu cicho!!!!!!!!!!!! kiedyś dziewczyny tyle pisały a teraz cisza nastała!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo dziewczyny nie mialam jak wejsc bo komp mi sie zepsul a tam mialam w ulubionych zapisane nasze "forum", ale Magda mi dzisiaj wyslala linka wiec wpadlam sie przywitac ale widze ze pustki straszneeee szkoda u nas narazie git Oliwia w zerowce bardzo zadowolona pani ja chwali ze mabitna z niej sztuka i w zyciu sobie poradzi młody daje w tylek bo spidermen z niego straszny czasami mi juz nerwy puszczaja przez to siedzenie w domu bo zwariowac mozna , jemu tez sie juz nudzi i niewie co ze soba zrobic a on wogole nie bawi sie zabawkami niczym go zainteresowac niemozna ani nauczyc :( no ale jeszcze z 2 lata i bedzie git hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Nikola-witaj. U nas całe ferie przechorowane, trzy wizyty u pediatry i na koniec ferii diagnoza-przewlekłe zapalenie oskrzeli:/ No cóż, jak przez 2tyg. mówiłam, że Karolina ma przerażająy kaszel, to nasz syropki wciskali, a póxniej taki klops. Tak więc już tydzień siedzimy w domu, a następny to już mąż z nią spędzi, bo ja muszę wracać do pracy. Ale odpoczęłam i sie zrelaksowałam:) Anka chodzi do przedszkola i co najważniejsze lubi to przedszkole. Nikola, akiedy Twoj młody rusza do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku u nas tez pierwszy tydz feri Oliwia chorowala a w drugi pogoda do bani i nieduzo na nartach pojezdzila a teraz znowu cos z nerkami ma wczoraj bylam u lekarza mocz zle wyszedl OB podzyzszone i antyb ma mam nadzieje ze w poniedzialek mocz juz bedzie lepszy :( a mlody niewiem kiedy pojdzie do przedszkola w kwietniu konczy 2 latka ale w porownaniu z Oliwia to jest troche do tyłu cos tam zaczyna mowic ale szalu nie ma do tego szaleniec straszny wiec on musial by miec w predszkolu jedna pania ale tylko dla siebie hehe wiec od wrzesnia napewno nie , moze po nowym roku ale zobaczymy jaki bedzie zreszta niewiem jak z praca jak Oliwia pojdzie do szkoly mlody do przedszkola to niewiem jak to pogodzic logistycznie bo Oliwia bedzie wczesniej przychodzic a ktos ja musi odebrac zawieżc przywiezc z nia zostac a kompletnie nie ma kto i niewiem wogole co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×