Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aguska_a

rozmowa mojego ex..

Polecane posty

ostatnio dowiedzialam sie o rozmowie mojego ex z jakimis dziewczynami.. Dowiedzialam sie tylko ze mowil ze ze mna byl ale kolezanka ktora mi to powiedziala nie chciala powiedziec jak przebiegala reszta rozmowy.. Wykrecala sie i wogole.. Jak moja kolezanka pytala sie jej tez sie wykrecala.. Wiecie moze jak moge dowiedziec sie prawdy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sama juz nie wiem.. on mieszka jakies z 30 kim odemnie.. Jak ostatnio tam bylam to go spotkalam byl jakis dziwnie mily i wogole.. Nie zdazylismy zbytnio pogadac bo akurat mialam jzu jechac.. A dzien po tym byla wlasnie ta rozmowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wakacje rok minal.. Chociaz ostatnio odnioslam wrazenie xze proboje sie do mnie zblizyc przez kolezanki.. Wiec moze tqa rozmowa mialaby dla mnie jakies znaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×