Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dzieki Zapka, a co do bigunki to wspolczuje, Bartosz mial przez cały tydzien, woda sie z niego lała lekarka przepisała nifuroksazyd a za pół. godz. smecte rozpuszczona saszetke w kieliszku z 3/4 wody i szczykawka do buzi bo mały nie chciał pic i przy biegunce kazała podawac duzo płynów do picia zeby sie nie odwodnił (ważne jest zeby tych leków nie podawac arzem tylko zrobic przerwe w podawaniu) Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podajecie vibowit bo nic nie napisałyscie i prosiłam jeszcze o nazwe tej masci do smarowania przy sciaganiu skórki bo któras mi napisała ale nie pamietam a nie mam wgladu bo usuneli i pare przywrocili a nasz to juz chyba nie powroci topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wcześniej dawaliśmy vibovit, ale teraz jakoś nie, bo jak był chory kazała dawać c Bejka nie pamiętam, ale chyba któraś pisała, że linomagiem, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zapka 🌼 kurcze chyba my dzis mamy tylko dyzur na kaffe ;) U ans w pracy dzis spokoj najgozej wczoraj było mamy 7 dziewczyn a ok. 30 facetów i własnie się umawiamy czym by ich poczestowac w dzien kobiet bo przyjda z kwiatami i slodyczami a ja na dodatek mam wtedy imieninki musze jakiegos torta postawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie puchy dziś niesamowite, u nas szaro za oknem, mówili, że po południu słonko wyjdzie, to może krótki spacer, jak się nie pogorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Zapka - współczuję tych chorób synusia, mój jak miał buegunkę to lekarka zalecała to samo co Bartoszkowi Bejki, tylko zamiast smecty mielismi enteral czy enterol (w dzialaniu takie samo). Ale jutro idzcie do lekarza lepiej jesli pojawila sie krew. U nas zgrzytania zębami nie ma (odpukać ;) ). Dziewczyny - znacie jakies sposoby na wiosenną depresję? Mnie zawsze o tej porze roku dopada taka zwałka, że nic mi się nie chce i nic nie cieszy. Chciałabym szybko sie z tym uporać, bo szkoda czasu jak taka piękna wiosna idzie. Czy któraś z Was zarzywałam kiedyś jakiś persen albo deprim i czy to działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam kalms przed egzaminem, ale nie skutkowalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśćiara25
Czesc dziewczynki\ Zapko , no nie wiem u nikosia byla krewka raz jak polkna wlosa i przy kupce chyba cos sie nataro i temu pokazala sie krewka ,ale potem juz bylo ok. Mysle ze powinnas pojsc do lekarza , a ile ta bieguna juz sie utrzymuje. Nikos tez zgrzyta zabkami , ale ja tego nie moge sluchac. Polu ja tez mam jakas depresje , nic mi sie niechce nawet do hurtowni opo towar jechac , jestem taka jakas sflaczala, i chiba tez pojde do aptejki po jakis deprim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz nie zdaze do lekarki, dzwonilam, kazala stosowac dietke i jutro sie zglosic ja tez jestem osowiala, a dzis jeszcze dostalam @ i potwornie boli mnie kregosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśćiara25
bEJKO jak Nikosiowi podaje vibovit w kropelkach, 3 kropelki wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie @ tez mi sie zbliża. Kalms też kiedys na studiach brałam ale to na uspokojenie (też nie działało), a teraz to przydałby mi sie jakis rozweselający porządny kopniak w tyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis znalazlam, sposub na nikosia aby pil mleko , a wiec wsypalam mu kakao i wiecie co po prawie 2 miesiecznej przerwie w piciu mleka , dzis wypilo okolo180, no jestem z niego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj jescze bylo jako tako , bo byla ladna pogoda , ale dzisiaj jak za oknem n mgla to jescze laze w pizamie, nic mi sie nie chce. Polu moze relanium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ide pod prysznic. potem sie ubiore i bede myslala pozytywnie, jade chyba do miasta, pozalatwiam troche sprawe. Wczoraj moj mezus posprzatal mi auto wiec chociaz w nim mam milo i przytulnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle tak dalej pare minut mnie nie bylo i pare nowych wpisow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez sie rusze zamiast marudzić bo u nas za oknem słońce. Moze w końcu poprzesadzam kwiatki, albo wsadzę konwalie przed domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikos wtal , ja wyprostowalm wolsy i juz jakos mi lepiej moze jeszcze dzis trzasne sobie maly make up. Bo nie nawidze sie malowac i na codzien stonie nawe od pudrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za odpowiedzi ;) Szczesciara a te kropelki bez recepty?? moze tez sprobuje a Bartoszek od dawna pija kakao ale tak po trochu za duzo nie chce. Pozdrowionka A jeszcze mam pytanko bo gdzies mi mignelo o tej fajowej czapce w paski z H&M dla chlopcow ma ktoras fotke ?? poprosze taka A jaki rozmiar kupujecie czapek ?? ja musze zmierzyc obwod glowki bo cos mi sie zdaje ze urosla oj urosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a vibovit jez bez recepty , ale mi sie bardzo podoba te rozwiazanie, bo pachnie jak normalny vibovit tylko jest skoncentrowany w kroplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara dzieki serdeczne , ja widziałam te fotki Wasze z Krakowa -fajne ... ale nie zajarzyłam pozniej ze to ta czapeczka ile taka kosztuje ten H&M to mam najblizej we Wrocku albo w Lodzi chyba Lidus Ty pracusiu ;) pracuj ;) a fotki jakos dawaj bo Oliwka slicznie pozuje w nowych ciuszkach 🌼 i jaka ma fajowa szczoteczke do mycia zabkow Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz przed chwilka zajechal do domu i powiedzial , ze laze po domu jak flaki z olejem. ale ja wllasnie dzis tak sie czuje i z mila checia bym sie zdrzemnela, a poki co zapraszam na 2 kawusie. Bo zaraz chyba lasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka ta czapa kosztuje chyba 19,90 bo ostatnio kupowalam, ale rozmiary sa takie wg przedzialow wiekowcyh - my mamy 12-18 m-cy (ale jest duza). My jednak olalismy spacerek i ululałam małego w domu bo taki był juz padnięty, a ja też się dzisiaj do ludzi nie nadaję ;) W przeciwieństwie do Szczeciary bardzo lubie sie malować, ale dziś nawet tego mi sie nie chce :O Przesilenie wiosenne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polu moje 2 mlodsze siostry nie wyjda z domu jak sie nie namaluja, ale za to jak szkaradnie wygladaja bez makijazu. A jak na codzien sie nie maluje ale jak juz to zrobie to wyscy pytaja co takiego zrobilam , ze inaczej wygladam. Kiedys fakt mialam hopla na puncie malowana fiola , i kosmetykow jak w malej drogerii, i oczywiscie mama z siostrami bardzo czesto mi przpominaja tamte czasy . Nawet ostatnio mama spytala mojego krystiana czy by chcial zdebym sie malowala am on ana to po co jak ona ladnie wyglada bez makijazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×