Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ok....mamy nowy topik....mam nadzieje, że wszystkie sie zameldujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) ale szczęściara jak wróci i zobaczy, że mamy dopiero 4 stronkę to chyba rozniesie to cafe hi hi hi tyle starań, wspomnień wszystkiego, oj szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez szkoda...ale co zrobić....najważniejsze zebyśmy dalej do siebie pisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
hej hej ja także urosziłam w styczniu 2006 r. a dokładnie 31 stycznia . Mam juz sporą, chodzącą i strasznie samodzielną małą Amelkę Weronikę. Mały dynamit , ale jest taka pocieszna., że nie wyobrażam sobie już życia bez mojej iskierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
podaje moje namiary> gg 6279239 dorsz_21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - moze nie bedzie tak źle.....widzisz...nowe mamy sie odzywają!!! SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, jak położe małą spać to wróce i będe działać bo narazie to mi marudzi bo chyba juz śpiąca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, już myslałam że znów Was nie znajdę bo najpierw jak szukałam to mi sie pokazał bardzo stary \"Styczen 2006\" . Ale jestem, może wkleje link do tej strony na poprzednim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię dziecka...............data ur................stronka.... sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl zobaczymy co z tego wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię dziecka...............data ur................stronka.... sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majciamat.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia jeszcze raz nick ..............imię dziecka...............data ur................stronka.... sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majciamat.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuska. jak samopoczucie? spoko?mam nadzieje dobrze sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się dobrze, choć dzisiaj jak wyszłam na spacer z małą to jakoś dziwny ten świat dla mnie był, zaniosłam zwolnienie do pracy, panie nie wiedziały chyba co mi powiedzieć bo zdążyłam tydzień temu im pochwalić się a już po kilknu dniach znalazłam się w szpitalu, ale jestem optymistycznie nastawiona, mam jeszcze tydzień wolnego, więc odpocznę sobie i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majc iamat.bobasy.pl lidus........Oliwia...............11.01.06.......www.bob asy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06....................................... ok.....ja też sie wpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06...........www.majc iamat.bobasy.pl lidus........Oliwia...............11.01.06.............www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka..........12.01.06............ www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79.......Maja................03.01.06......www.majc iamat.bobasy.pl lidus........Oliwia...............11.01.06.......www.bob asy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06............ ........................ ziomka........Marcinek.............25.01.06 Szkoda mi tych wszystkich wpisów o naszym oczekiwaniu, porodzie i pierwszych chwilach z naszymi maleństwami nie da sie tego odzyskać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tabelke sie nie zabieram bo coś mi nie wychodzi Jestem dzisiaj sama w domu...no....mała śpi w pokoju obok, ale Tomka nie ma bo pojechał do swoich rodziców a mi sie nie chciało (wiecie - pakowanie, jazda itp.) więc zostałam i upajam sie swiętym spokojem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×