Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

my po spacerku, maly znow zasnal, bo ranem tylko godzinke pospal, mi plecy siadaja, ide walnac cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny pokoik ma Twój Nikoś, zdjęcia super, Mati radzi sobie tak samo nieźle, ale z butelką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mój Olek tez zgrzyta zębami:) Lidus mamy takie same kapcie ;) tzn dzieci mają heheheh dzisiaj zaliczyłam spacer stulecia i zaraz zasnęęęęęęęęęę...a olek marudziiiiiiiii....wiecie co...on jak chce na siebie zwrócic uwagę to prowokuje wymioty..jak nie przyjde do zwymiotuej...nie wiem co z tym robic;(:(:(:( A musze sie wybrac do h&m i tez kupic mu czapkę na wiosnę;) ide sobie zrobic kawęęęę LIdus...sliczna Oliwia w tych sukieneczkach a Nikoś jak zawsze uroczyyyyyyyyyyyy chłopak:) olek sie rozpłakał wiec leceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidus powodzenia i mam nadziejer , ze ten remont sie nie skonczy tak jak moj . Wyszlo na to ze ja wszystko malowalam bo moj ksiaze byl zmeczony zawsze popracvy , a teraz jak patrze na sciany ktore malowalam ja a ktore on to stanowczo mi lepiej to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synio troszke pospal i wrzask, wlasnie zauwazylam dwie nowe 3 które się przebijały strasznie długo, ale już ciut się przeBILY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosbej, Antek tez wkłada sobie palec do gardła, gdy nie zwracam na niego uwagi. Teraz siedzi, klaszcze i smieje się oglądając ulubiony program - \"Jaka to melodia\". Antkowi też jeszcze nie schodzi skórka i trochę się martwię, ale szczerze powiem - nie wiem czym to smarować. Już nie gorączkuje i nic się nie rozwinęło, nie wiem co to było - jeden cały dzień ponad 39 C, a później nic - na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam dodać stopkę, ciekawe czy się uda (bo w tych sprawach, to ciemna jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze stopką się udało. Tylko co tu yak pusto? Czas poobiedniej drzemki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ło matko :-) ile czytania, niestety poczytałam tylko pobieznie bo nie dam rady wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakaś przybita jestem i jeszcze ten ból pleców. A mój Tomek, to stwierdził,że ma doła (co zdarza mu się może 2x w roku), więc może to kwestia przedwiośnia te nasze nastroje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka - kochany ten twój synuś - a najlepsze zdjęcie ma na chuśtawce hihihi mały mężczyzna..... a jak dzisiaj z tą biegunką? Szczęściara - wcale taka duża nie jesteś na tym zdjęciu :-) tylko Niko maleńki Liduś - no przyszła modelka z Olisi!! Lulka - baw się dobrze na wychodnym!!! ja tez chcę!!!! Sz. mamo - przynajmniej nie musiałaś ze łzami w oczach iść do pracy, dobrze, że ona jest ze wszystkiego zadowolona, bo moja mała większość czasu marudzi albo płacze, a jak dzisiaj przyszła kuzynka i miała koło niej siedzieć - bo ja robiłam kawkę, to tak się darła, że musiałam ją trzymać na rękach - muszę moją do ciebie na szkołę przysłać hihihihi co pedagog to pedagog zmykam na razie prasować pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale naprodukowałyscie , jest co czytać:D:D fotki super ,lubie oglądać dzieciaczki, są takie pocieszne:D:D a ja nie chce zapeszac bo z moja Kingą to róznie ale dzis super z jedzeniem było, rano najpierw wrąbała mi po swoim śniadanku kromke mojego chleba z serem smażonym i na wieczór to samo chciała, a ze non stop przypominamy jej jak sie gryzie to jak za wielki kawalek gryzła to sama podchodziła i pokazywała jak sie gryzie heheheheheheheh, wogole to od kilku dni zaczyna duzo jesć, nie mowi \"am am\" tylko \"mmmmmmmmmm\" bo jak zachwalałam jej kiedys jakie dobre to tak mówiłam i teraz nic nie mozna jesc bo ona juz jest obok , stoi z otwartą buzią i woła \"mmmmmmmm\" hehehheheeh non stop cos je, a prażynki ziemniaczane wręcz uwielbia! a ja dzis poszlam bo w końcu dojrzałam do decyzji do stomatologa, a ze wiadomo ile kosztują prywatne wizyty poszłam do rejonu , liczyłam na to ze roznice dopłace tylko za np. znieczulenie, lepsza plombe bo na \"moje oko\" miałam ok 9 zębów do leczenia więc jednak moje oko było do niczego bo sa tylko 3, a poza tym to jakbym pierdalneła babie głupiej to szok, potraktowała mnie jak gówniare, bo- ona nie ma czasu aby robic powoli wiec mam wytrzymywac ból!! a to ból był nie od leczenia tylko oglądania i głupia musiała mi dotykac na siłe chore miejsca, potem na moje zapytanie o znieczulenie stwierdziła ze ona na to czasu nie ma bo jej za siedzenie nie płacą, a wogole to dzis ma byc rozpoznanie takie bo mam lekki \"zajad\' w kąciku i moze potem z tego byc opryszczka wiec mam przyjsc kiedy indziej ! a najbardziej rozwaliła mnie tekstem ze jak ma mi leczyc jak nie umiem buzi otworzyc! k........a mac całe zycie mam kłopot z tym ze mam małe usta i trudny dostęp i to moja wina, tak mi naciągła dzis buzie zaglądając m.in do osemek ze mam teraz napękniete kąciki mocniej!szok, jednak wiedząc ze to tylko 3 zeby ide prywatnie , mam tu blisko i znieczulenie komputerowe bezbolesne , trudno zapłace ale teraz wiem ze państwowa służba zdrowia to nadaje sie do robienia wyciusku protez emerytów! bo dobre lekarki jak moja dotychczasowa dentystka młoda delikatna i super babka siedzi teraz za granica i ma tak o niebo lepiej niz tu! szok! nadal nie moge przyjść do siebie o to trakttowanie! a na koniec jak zapytałam z mam córki do sprawdzenia i młodsza ma chyba cos do leczenia ale sie boi i czy cos na znieczulenie dostanie to ta z wyższością w głosie -to na Bukowską do instytutu do studentów niech sie z nią bawią ja na to nie mam czasu! kurcze do nadaje sie gdzies do gazety!czy tylko ja mam takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, alescie zaszalły z tym pisanie, zaległosci tyle za szok, ........ co do depresji to u mnei tez, ale juz kiedys probowalam i deprim i persen i belergot, to jest jedno wielkie g.... skoro mi sie nic nie chce to nic nie robie, musi przejs i koniec, wychodze na spacery , korzystam z pogody , w koncu przejdzie? nie nikos jak zwykle uroczy, i tez mamy tego hipcia, ale narazie sie kurzy mala modelka (jak mamusia lidka) ma przesliczne ubranka, a zdjecie zapki z sudocremem mnie rozlozyło, wszystkie zdjecia superanckie macie, tylko ja co snie mam czasu na wklejanie:(((( jutro dla mnei wazny dzien,ide w sprawie nowej pracki zlozyc podanie, poszukuja sekretary i bardzo pragne tej pracy bo w przeciwienstwie do ostatniej (od 9-17 w Plus gsm) ta praca jest od 7-15 wiec od 15:30 jestem cała dla mojego dziecka! trzymajcie za mnie kciuki zeby moje podanie powaliło szefostwo na nogi i mnie zapragneli, juz sobie ciuszki naszykowalam, francuza na paluszkach tez zrobilam (chociaz maluje paznokcie artystycznie swoim klientkom - to jutro ostra dyscyplina w tej kewstii) . jade na 15 wiec od tej godziny naucze sie palic i expresowo 2 paczki wypale:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚLAŁAM, ZE PRZEZ NOC PRZESKOCZYCIE CHOĆ O JEDNĄ STRONKĘ :) JUZ CHYBA DOBRZE, BIEGUNKINI MA, NOC W MIARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przygotowalam sobie podanie po angielsku, wlasciwie pracodawcy chca zawsze kilku slow polecajacych po angielsku.... ale chyba sie go naucze na pamiec zeby sie nie potknąć, jezu jak sie boję, jeszcze nigdy mi nie zalezalo tak na pracy,chociaz do tej pory w jednej pracowalam ale tamta praca wypalala psychike, kto pracuje z ludzmi i ma do czynienia z ich pieniędzmi wie o co chodzi, bylo ciezko bo szef pil do mnei a ja musialam to przkazac pracownikom, ale moze taki kop byl wlasnie dobry na poczatek kariery zawodowej,...... ojoj odezwe sie dopiero wieczorem i powiem jak wszystko poszło :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×