Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

eh...ja tez mam oponke po ciąży i czasami jest mi z tym źle....ale potem obie mysle, ze nie warto sie takimi rzeczami przejmowac, jest tyle problemów na świecie, ze moja oponka to pikuś :-) i tak kiedys umre chuda/gruba.... bez znaczenia dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam juz okresy kiedy jakies diety i cwiczenia stosowałam, ale szybo mi przechodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja przed ciaża ważyłam 53 kilo w Melką przytylam 13 wiec w dniu porodu 66 a teraz 70. więc nic nie zrzuciłam a dobrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zbliza sie lato a ja niema co na siebie wlazyc gubia mnie slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
kolezanka przytyla 34 kilo i szybko wrocila do siebie ale ona karmi nadal piersia ponoc pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nakupuj sobie ubran o numer wiekszych i problem z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiłam przez rok i faktycznie wróciłam do swojej wagi, ale teraz juz nie karmie od 3 miesiecy i mi sie przybrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no teraz nosze 40 chcialabym byc taka jak kiedyc bo moj maz to szczypior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ale dobra kwoka jak mowi babcia jest zawsze okrąglejsza od koguta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zazdroszcze mamom ktore dlugo karmia , kolezanka do 3 lat , to przesada ale rok to gratulacje i uklony z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah....jak sobie przypomne poczatki tego karmienia...ból cycków, nawał pokarmu to ciesze sie ze to juz za mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja babcia ma duzo powiedzonek na naszym ślubie wzięła Rafała na stronę i mowi " wnuku pamiętaj Agnieszka jest moją wnuczką ia kobiety znszego rody to kobieta poki żyjąca to potrzebująca " moja babcia jest rewelacyjana no i ciągle coś musi się w rodzinie coś ruszać z dziecmi bo moja babcia kocha i bez dzieci mowi ,że umrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja karmiłam miesiąć potem ściągałam no i Melka wolała sztuczne i całkowicie odrzuciła moj pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mojej kumpeli babcia powiedziała kiedys jak sie opalałysmy u niej na podwórku a niedaleko przechodzili jacys faceci cytuje \"wara mi stąd...ja te dziurki pilnuje\" myslałam ze posikam sie ze smiechu jak to usłuszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moi dziadkowie zawsze muwie ze jakby kot pilnowal jednej dziury to by zdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...ulatniam sie bo spac mi sie zachciewa.... Beata, przestan juz tyle jedynek wstawiac :-) Figlarna, do jutra!!! MIłEJ NOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
to chyba dobrze a jaki to poziom szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - dzięki a ty juz dostałaś to zielone światełko na czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zaszczepić się przeciw żółtaczce i w razie czego na różyczkę, jeśli nie chorowałam a tego nie wiem i podobno mogę się spokojnie od czerwca starać tak mi powiedział. w środę idę zrobić badania na różyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosków - to już niedługo będziesz robiła Magdusi różne \"wibracje\" - bo jak już zaczną rosnąć to rosną szybko - Tomek miał też podobne włoski do Magdusi - ale pierwszy raz obicinałam go dopiero na dwa latka a mała te włosy ma w każdą stronę, po każdym spaniu trochę się spoci i wyglądają jak nie myte tydzień, póki co żadnych spineczek czy gumeczek nie toleruje - a to na zdjęciu które wkleiłam wcześniej to miała chyba minutkę :-) Szczęsliwa - ja jestem dobrej myśli, że będziesz miała tą swoją wymarzoną parkę :-) widocznie, dopiero nadejdzie odpowiedni czas na to - powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja tez chciałabym mieć pareczke , Rafał woli dziewczynke po raz kolejny a ja synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super!! akurat w czerwcu już się zrelaksujesz bo dwa miechy wakacji, więc napewno będzie ok :-) juz trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×