Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
zapka cesarka nieprzyjemna może jest ale napewno to uratuje i polepszy stan twojej siostry i maleństwai i przybedzie wam nowy cudowny członek rodziny . Pogratuluj sistrze i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki figlarna:) jest coreczka, malenka, ale chyba zdrowa zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej szczęściara jak minął dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej szczęściaro pewnie juz nikogo nie ma ale topiero teraz mam dostęp do kompa bo moj szanowny małżonek zajmował moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
wiec wszystkim mjilutkich snow życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY JUZ NA NOGACH, PADAM CO PRAWDA, ALE SPALAM PRAWIE CALA NOC, TERaz maz dosypia siostra miala terin na 10 czerwca życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na porannej kawce! Zapka, wszystko bedzie dobrze, pogratuluj siostrze i ucałuj od nas maleństwo! Całym sercem jesteśmy z twoją siostrą i jej kruszynką! Co do cukrzycy ciążowej to coś wiem na ten temat, bo niestety przyplątało się to do mnie, w pierwszej ciąży nic-biegałam do ostatniego dnia, a z drugą niestety-od 3 miesiąca leżenie i dodatkowo cukrzyca, trzeba się mocno pilnować z cukrami, robić częste kontrole poziomu cukru we krwi, u mnie wyszłło to w 25 tygodniu przy teście glukozowym, dostałam ze szpitala całą listę czego nie wolno było mi jeść absolutnie i co mogłam w małych ilościach, dlatego w całej ciąży przytyłam tylko 5 kg, a teraz nie wiem jak jest bo oczywiście po porodzie nie dba się o siebe tylko o maleństwo. Na poczatku też byłam zielona i nie wiedziałam czym to grozi, a to wywołuje bardzo wiele wad płodu, ale najważniejsze jest pozytywne myślenie i przestrzeganie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i tych Dużych i tych Małych!!!!!!!! Zdjęcia dzieciaczków śliczne. Bezimienny \"Gucio\" wygląda kwitnąco w swoim opakowaniu ;) Lulka ciąża Ci służy! Bozinko dzięki za pamięć. Przykro mi, że musiałaś się stresować oczkami Tomusia, a le w okularkach wygląda zabójczo. A gdzie z nim byłaś u okulisty? Znajomi z rocznym bobasem byli u Sokołowej, podobno bardzo dobra, ale za wizytę płacili 80zł. Mój Mati często mruży oczka i zastanawiam się zy też nie iść go przebadać. Tylko nie wiem czy do mojej okulistki, czy do tej co polecają znajomi. Zapka zostałaś ciocią. GRATULACJE!!! Ja też się poryczałam na tym tekście o małej Alince. Bardzo to przykre i dołujące. Szczęściara a co u Twojej młodszej siostry. Ostatnio nie piszesz o żadnych rewelacjach ;) U nas wszystko ok. Nie pisałam bo brakowało mi czasu, ale codziennie wieczorkiem Was czytam. Ja dziś zaczęłam długi weekend, bo mamy w szkole cały tydzień wolny po odpracowaniu oczywiście. Mąż niestety cały tydzień w pracy, musi czuwać nad bezpieczeństwem innych. Odezwę sie jeszcze potem. Trzymajcie się i buziaki dla maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej wczoraj nie podzieliłam się z wami radosnymi dla mnbie wieściami; 1 ) bylismy z Amelą o okulistki na kontroli , i wyszło ,że ma zdrowe oczka i nastepna jak skończy 3 lata . Bardzo sie cieszę , bo jak sie urodziła to pediatra na porodowce zalecił iść z małą do okulisty na kontrole bo miała mała wagę urodzeniową - 2500 g , więć znależliśmy okuliste i poszliśmy . Okazało się ,że mała ma małe minusy i wtedy ogragnęła mnie rozpacz , bo winy szukałam w sobie , w koncu tez noszę okulary a raczej powinnam ale nielubie . 2 ) no i dziś jedziemy podpisać umowę na na nasza działeczkę pod budowę domu , nadzego wymarzonego gniazdka , piaskownicy Dla Melki i naszych przyszłych dzieci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
suzinka dzięki już nie możemy się doczekac wyprowadzki gdańska na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzieki za komplementy dla opakowania :) :) Zapka w którym miesiącu siostra urodziła? Wszystko bedzie w porzadku, zobaczysz [kwiat[ 🌻 🌻 my wlasnie sie zbieramy do wyjscia na ogrodek Acha, Suzinka bo caly czas zapominam Ci odpisac odnosnie dzialki-caly czas nic nie jest na 100% bo zalatwiamy kredyt ale ogolnie to jest przy tej zabytkowej kopalni srebra a wczoraj bylismy i gina i bezimienny wazy juz 860g takze niezly klocek z niego :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i spadam na ogrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że coraz więcej nas bedzie miało swoje domki-chyba założymy nowy temat budujących styczniówek ha ha ha a ja też korzystam ze słoneczka, bo przed biurem mamy mały trawniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lulka To jak juz na 100% załatwicie formalności to się pochwal;) A w którym to tygodniu już jesteście????? Chłopak rośnie jak na drożdżach. Już nie dużo Ci zostało, ale jeszcze troszkę. buziaczki dla Majki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej dziewczyny to już jestem krok do przodu do wymarzonego gniazdka, własnie wrociliśmy z podpisania umowy przedstępnej na zakup działki , teraz tylko do banku i trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna widze ze jestesmy na tym samym etapie :) Jakbyscie nie dostali gdzies kredytu to PKO bardzo ogranicza wymagania i idzie na rękę :) Suzinka to juz 24 tydzien.Zostalo mi jeszcze 14 :) To juz chyba z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
SUZINKA bierzecie w PKO? my w multibanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka nie wiem ktory to tydzien, stracilam rachube, pierwszy termin miala bodajze na 10.06, czyli jakies poltora miesiaca wczesniej urodzila, jeszcze z tydzien i mogloby byc z nia ciezko, wczoraj miala cisnienie 195*115 , dzis gorne kolo 150 :( Ola ma sie chyba dobrze, wywiezli ja w nocy do sokolowa podlaskiego jakies 30km od siedlec, bo u nas nie ma sprzetu dla takich wczesniakow :( Sama je i oddycha, ale lezy w inkubatorze: 1380 i 41cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Zapka to dobrze ,że malutka ma sie dobrze ,lepiej nie myśleć o by było gdyby.....Twoja siostra miała szczęście ,że szybko załatwili sprawe , z moja koleżanką czekali i w końcu ich coreczka umarła i musiała urodzic ją wiedząc , że usłyszy tylko cisze. No a teraz jak pisałam moim znajomym po 2 dnich synek umarł bo po terminie i mial zatrucie wodami , jak ona uskarżała się na źłe samopoczucie kazaliczekać bo 2 tygodnie po terminie mozna urodzic i co tragedia i płacz. Kto w tej sytuacji winny? Kto ukoi jej bol ? NIKT I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNKI Zapko bedzie wszystko ok, malutka jak na wczesniaka wazy calkiem sporo. qwiec trzymamy kciuki. A co do mojej siostry , to juz nikt sie nie wtranca ,ale w szkole idzie jej tragicznie i za to jej luby codziennie obdarowuje ja nowymi ciuszkami Nike, wiec co ja moge jeszcze dodac a i chwalila mi sie ostatko plastrami anty. Dzieciuch strasdzne z nich , ale ostatnio sie dowiedzialam , ze jej milosc stwierdzila ze mieszkamy w norze :) wiec jak ja moge go lubic. Wiec ma zakaz podjerzdzania pod nasz dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Melci wychodzą 5 ząbkow na raz i no teraz wcina pieroga , przed chwilą odwaliła numerdnia zdjęła sobie koszulkie , założuła do połowy głowy czapkie i pokazuje jakie ma ładną klateczkę , urwis mały ,nie lubi się ubierać i teraz będzie sie mi rozbierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
cześć ollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam ponownie na nowej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara nie przejmuj sie gadaniem jakiegoś młokosa. Domek masz śliczny. Też bym chciała kiedys taki domek, ale marnie to widzę. Ollka uśmiechnij się, jutro będzie lepiej. Lulka na 24 tydzień to wagowo duży chłopczyk. Dyskusja nad imieniem nadal trwa? A ta działeczka to w Bobrownikach jest czy w Reptach. W tamtej okolicy jest też farma strusi, ale pewnie wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×