Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Kasia możesz zucać....okno otworzyłam i nadstawiam\\___/ tylko szybko bo strasznie zimno brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czekam.....jeszcze troche i zamarznę:O Własnie mój Kamil przyszedł ze szkoły....musze się Wam pochwalic że sam chodzi ze szkoły i na dodatek mamie chlebek kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Kreska szykujcie się..;)...rzucam pączuszkami...;) Aga dzielnego masz synka i jaki pomocnik..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki O matko, jaka ja niewyspana jestem :( Z IząU rozmawiałam ostatnio, pierwszą sprawę ma dopiero w listopadzie. Kasiu, ja na pączka też reflektuję, naszło mnie ostatnio na słodycze, depresja przedporodowa daje sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, co do tej zjeżdżalni to ja ją chętnie od Ciebie ODKUPIĘ, się nawet nie wygłupiaj. Z ogromną ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja nie mam pączka buuuuu :( A krwi mi dzisiaj pani utoczyła sporo, muszę czymś nadrobić niedobór energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znów suniecie do przodu!:) i aga wydostała sie z odkurzacza;) musialam załozyć Rafalowi profil na naszej klasie,bo kupe jego znajomych przeze mnie sie dotąd kontaktowalo-a ja co?sekretarka? teraz to juz nie wiem czy dobrze zrobiłam,bo jakies malolaty go tu zapraszaja do znajomych...dobrze,ze znam haslo do profilu to bede wszystko kontrolować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska 🖐️ Wypiłam właśnie kawę ale oczy nadal mi sie zamykają i zastanawiam sie czy mogę jeszcze? Zważywszy na to ze piję 1-2 w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen witaj....przy tej pogodzie chyba każdej oczy sie kleją.Ja dzisiaj spałam razem z Oliwia do 9....Kamila wyprawiłam do szkoły i jeszcze do niej się wslizgnęłam;) Kasia musisz rzuty potrenować bo dopiero teraz doleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a ja musze zdjecie męża dodać bo zaczął się ostatnio \"denerwować\" że ja taka dzieciata \"niezamężna\" i flirty całymi dniami z byłymi \"kochankami\" i zero jego bytności w moim profilu :) A nazwisko to co ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen buraczki dzis wcinaj!to na krew dobre! no jak tam nasze maleństwo?wyczuwa chyba pogodę paskudną i sie nogami zapiera w ciepełku jak najdłużej zostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajżałam dziewczyny :) U mnie wzglednie spokojnie .Aga do Ciebie napisałam na gg .. nie wiem czy masz jeszcze ten sam numer . Kasiu poczta chyba nas zawiodła :( , któryś z maili nie doszedł ... Ostatnio też chwilke rozmawiałam na gg z Shenen :) . Mam sporo kłopotów z necikiem w pracy ale mam nadzieje że tym razem mnie nie zawiedzie ... Ostatnio byłam dosyć mocno chora,chyba od chłopców sie zaraziłam . Oni szybciutko doszli do siebie a ja od trzech tygodni jestem na lekach . Ale na pewno przejdzie ... :) Bartus od tego roku w przedszkolu chodzi na taniec towarzystki :) ... ostatnio pokazywał mi i Dorianowi co sie nauczył . Myślałam że padne jak najpierw uslyszałam .. \"tylko sie nie śmiejcie jak tańczę \" .. Nie wiem skad mu sie to wzęło :) Dorian troszeczke pogorszył sie z nauka i muszę wiecej czasu mu poświecić . Niestety 4 klasa to nie przelewki i skończyła sie zabawa w nauke ... No i dodatkowo też to dla niego jest ciezki okres z wiadomych wzgledów . A tak po za tym to radzę sobie .... Moze poklikam sobie chcwilke z Wami jak bedziecie :) ... chyba że znowu necik mi wywali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, oj jak Ci dobrze! Ja dziś pobudkę przed 6 jak zwykle, o 8 do pań wampirzyc a noc prawie bezsenna, nie mogę już spać. Noce męczą mnie okrutnie a jak już zasnęłam to Maja się budziła -ma znów potężny katar i nosek jej przytykało. Maja zasnęła a ja znowu nie mogłam spać i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen moze kup sobie taka kawe rozpuszczalną z cykoria jest bardzo delikatna(np ricore) Ania ja tez czesto odwiedzam profil Marcina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem .. tylko właśnie tak jak Shenen w rozmowie z Tobą wywala mi necik .. ale będę zagladała .. Kasiu informacje Ci na maila wysłałam .. a potem ciut wiecej napisze .. ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, mi też tak gg ostatnio wywalało, Tomek zainstalował mi jakiś program \"anty reklamowy\", nie pamiętam oczywiście co ale trwało to pół minuty i już jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Shenen .. a ja zaraz do praktykantów bedę musiała lecieć .. nawet w wakacje w tym roku ich mieliśmy .. Oj nie ma ostatnio nawet w pracy spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jestem,jestem od samego rana.....a Ciebie chyba wcięło na Naszej Klasie.Masz rację kontrola to podstawa:) Ja naprzykład wczoraj troche poprztykałam się z mężem.Dzwonił ostatnio do mojej kolezanki......ma u niej szafe robić.Miał do niej pojechac pomierzyć wnękę w której ma być ta szafa....noi dzwoni i mówi,,Anetko już do ciebie jadę,,ale się wkurzyłam jak to usłyszałam....jakby nie mógł powiedzieć,, Aneta juz jadę,, powiedziałam że nie zycze sobie żeby tak mówił do obcych kobiet. Tłumaczył sie że poprostu chciał być miły itd.....i nie ma w tym żadnych podtekstów. Może to głupie co napisałam....ale tak dziwnie się poczułam jak to usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen tu wszystkim wywala .. i niestety to ewidentna wina neciku .. w domu nie mam takich problemów .. ale za to bardzo rzadko zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć iza u. synuś czytam odkryl nową pasję:)niech tańczy,a może go kiedys w tv na jakimś turnieju zobaczymy?:) moja Gabi chodzi na jazz nowoczesny.bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty zdrowiej szybko i się nie wygłupiaj. Ja zaczynam sie poważnie zastanawiać czy Mai nie przetrzymać przez pierwszy mc życia Magdy w domu, ile ona tych paskudztw do domu naciągnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×