Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Dziewczyny nasz stary topik gdzieś zaginął, więc zakładam nowy.Przeczytałam ze mi jako najstarszej należy się:) Więc zapraszam do pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ słyszałam ze zajefajne babki z Was:D wiec czy moge sie przyłaczyc do ciekawego towarzycha? a powaznie Ana ciesze sie ze \"przeciełas wstege\" i znow mamy NASZ topik🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska-Witaj🖐️ Dopiero teraz mogłam zajrzeć bo Julka w tym tygodniu wcale nie śpi w dzień i cały dzień \"siedzi mi na ogonie\" i nie mam czasu żeby siedzieć przy kompie i do Was zaglądać.Obiecuje ze chociaż wieczorami będe zagladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie melduje na posterunku ,,,czy chcecie czy nie :p :D A tak na powaznie,to szkoda,ze tak sie stalo z tym starym,,,ale chociaz tutaj bede od poczatku ;) :p Kreska,,niestety nie mam zadnych Twoich fotek,,wiec wysylaj 😠 :) Ana,,ciesze sie,ze zalozylas ten topik,,moze jeszcze jak dotra do tego balaganu to wroca tamten,,ale poki co,fajnie,ze ten chociaz juz jest,, :)A co do tej listy,,to skad mam ja wziasc?? Ana,,ponoc Ty masz takowa,,,czy moglabys mi podeslac?? Z gory dziekuje,,:) Dymek,,skarbenku trzymaj sie! Jakos to bedzie,,nie zawsze niestety swieci nam slonce,,:( Ale wierze,ze jakos sie wszystko pouklada,, 😘🌻 A ja dzis zaszalalam :D Jak bylismy w Polsce mezu kupil sobie nowe dvd,choc te co mielismy bylo dobre,ale stwierdzil,ze czegos mu tam nie czyta i chcial takie co czyta wszystko,,wiec stwierdzilam,ze jesli teraz jedno dvd stoi nieuzywane to kupimy mu dla towarzystwa telewizorek ;) I postawimy u nas w sypialni,,,i tak zrobilismy,,:D Pojechalismy po telewizor,przemeblowalismy sypialnie i mamy teraz pieknie :D Teraz sobie moge lezec w lozeczku i ogladac filmiki :D bo tak zawsze oglladalismy na dole,lozko sie tam nie rozklada i zawsze potem musielismy isc na gore do sypialni spac,,,teraz juz bede miec taka wygode,ze z lozka chyba do poludnia nie wyjde :D Tyle o mnie,,,meza mam dzis w domu wiec musze go wykorzystac ;) bo za niedlugo zas mi na nocki ucieknie ;) Zajrze jutro jak zwykle,,a Wam zycze kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja za to w tym tygodniu wisze na necie wieczorami codziennie,bo Marcin ma drugie zmiany,wiec jak połoze Oskara i troche chatke ogarne to mi sie nudzi. Moze Julia juz nie bedzie w ciagu dnia sypiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia no wiem co to znaczy bo tez mam telewizor w sypialni:D,fakt ze stary gruchot no ale gra.Zreszta w stołowym tez nie nowszy.Obydwa mamy jeszcze z naszych pokoi przedmałzenskich:Pale do poki sie nie rozpadna to musza byc masz racje zaopiekuj sie mezem jesli masz okazje;-),moj wroci za godzine i pewnie tylko w locie zje,bo jutro na rano i przed 4 musi wstac:( fotki oczywiscie wysle.W sumie dzis przezucałam z aparatu to moze cos powysyłam:P czy u Was tez tak wieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska-mam nadzieje ze będzie spała w ciągu dnia a to teraz to tylko takie chwilowe;) Alexia-zaraz wyślę Ci ta listę:) A na dziś kończe i idę już spać :) DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana24,wlasnie dostalam ta liste 🌻 dziekuje 😘 Dobrej nocki wszystkim!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysłałam troche fotek małego i licze na rewanz bo ja Wam zapełniam skrzynki a sama nie mam co poogldac:( no z wyjatkami oczywiscie😘 uciekam kochane zagrzac mezusiowi kolacje miłych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3417223 Ana24,,zajrzyj na ten link,,przykro mi Tobie to mowic,,,ale ktos zrobil topik o Twoich zdjeciach w bobasach,,:O ktos obejrzal je ,,,i nieladnie skomentowal,, :O Przepraszam,ze ci to mowie,,ale pomyslalam,ze jesli nie natknelas sie na ten topik,to moze tam zajrzysz,,,bo w sumie Ciebie dotyczy,, :O Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no,nareszcie was wygrzebałam w tym kafeteryjnym bałaganie!!! co to sie wczoraj dzialo!!!!!juz tak trułam na jakims forum odnosnie tego zamieszania,ze moderator mi jakiś odpisał,zebym powiedziała jak zmusić administracje do zajęcia stanowiska na ten temat-to to zrobi!niezły młyn. ana24 chodzi pewno o to zdjęcie,na którym karmisz-i mysle,ze ktos naprawdę GRUBO przesadzil z krytyką.to przeciez nie dziecko jest w neglizu!!!więc jacy pedofile???? ja nie wrzucam zdjęć,na których Julka jest rozebrana,ty tez nie. naprawdę,niektórzy nie mają zupełnie chyba zajęcia,skoro takich rzeczy sie czepiają. mam problem znów ze skrzynką na o2-jak nie urok to ... tak czy siak-jestem.:) jesli któraś skopiowała ten link o ,,domowych ,,sposobach leczenia,to poproszę. na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciekawa jestem,jak to sie stalo,ze niektore ZAGINIONE tematy wróciły,a nasz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreska otworzylam wreszcie poczte.widzę ze twój synuś nawet babskie gazety poczytuje:D a w wannie pływa butelka plastikowa?pytam,bo Julia teraz najlepiej bawi sie takimi rzeczami jak różne sznurki,metki,reklamówki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cesć ;] No i na swoim:D Anka, chodzi Ci o strone z syropami z cebuli itp? Wzuć w wyszukiwarke Marek Piekarczyk :) Idę odgruzowywać pobojowisko w kuchni, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki shenen:)-o to mi własnie chodzilo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiecie mam takiego lenia ze szok:Pjeszcze nawet garow nie umylm a tu trzeba cały dom posprzatac:( Ania moj synek czyta wszystko co mu w raczki wpadnie,ale na szczescie nie drze kartek bo ksiazek byłoby zal,tak w wannie plywa butelka po soku,sam ja wrzucil do wanny i tak juz mu towarzyszy podczas kapieli:D Ana a Ty sie przypadkiem nie drecz tymi wpisami,bo sa poprostu niesmaczne i czasem mam wrazenie ze na czesci kafeterii dzieci siedza,albo ludzie niemogacy poradzic sobie z własna głupota,szczegolnie na takich prowokujacych innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Trochę mnie zatkało jak zobaczyłam to coś się na kafeterii wypisuje o moich fotkach na bobasach.Jestem w takim szoku że nawet nie wiem co mam tam tym głupim babom odpisać,normalnie jakieś pierdolnięte ,kto tam jest goły? Julka ubrana ja też w piżamę tylko ramiączko odsłonięte do karmienia.Z czego one robią sensację? czy te baby nie mają nic do roboty? Poczekam do wieczora co jeszcze tam powypisują i napisze komentarz bo teraz jestem wściekła i niezle bym im nagadała😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na nowym topiku.....oczywiscie z lampka martini w reku bo przeciez trzeba opic i ten stary i ten nowy. Takze zdrowko!! nasze!! Ana, ja bym sie na twoim na tamtym topiku nawet nie udzielala, ja twierdze ze g....o trzeba omijac bo smierdzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki a nawet i wyrazy pozjadalam...mialo byc Anna na twoim miejscu............, tak to jest jak osoba raczej nie pijaca drinka sobie wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka podrzuc troszke tego trunku:D Ana ja tez uwazam ze powinnas odpuscic i nie reagowac na tamten topik,bo imtylko chodzi własnie o to aby kogos sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie montuja mi sky :D:D:D Wreszcie os wiecej mozna poogladac niz 5 kanalow podstawowych :D:D Zajrze wieczorkiem,,albo jak maly popoludniu pojdzie spac,,;) Kreska,,,dziekuje za fotki,Oskarek rosnie jak na drozdzach,,,sliczny chlopczyk, Ana,,ty sie nie przejmuj tymi \"pindami\" nudzi im sie,nie maja co robic,,i przepraszam ,ze ci o tym powiedzialam,ale ty moglabys nie zauwazyc tego topika,a chyba lepiej wiedziec jak ktos sie bawi czyims kosztem,,:( Glupie te niektore laski jak but!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia-dzięki ze mi o tym powiedziałas bo bym o niczym nie wiedziała bo ja raczej nigdzie nie zagladam tylko na nasz topik :) Kreska-dziekuje za foteczki🌻fajny jest Oskarek coraz wiekszy i ładniejszy:) Reszcie dziewczyn też dziękuje za fotki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana,,ciesze sie,ze nie masz mi za zle,,martwilam sie troszke,ze mozesz byc zla,ze \"donosze\" ale ja osobiscie wolalabym wiedziec jesli ktos za moimi plecami robi takie rzeczy,,, Ok,,koniec tematu,wg mnie glupie te laski i tyle,,czasem sie zastanawiam,kto na tym temacie ciaza,porod i macierzynstwo siedzi,,czy dorosle kobiety czy jakies dzieciaki spuszczone z oka rodzicow,bo te niektore wypowiedzi i topiki to naprawde wolaja o pomste do nieba,,,😠😡 Ok,,porzadki prawie skonczone,ale jeszcze lazienka zostala do zrobienia,ale narazie maly spi na gorze i nie chce sie trzaskac,,wiec pije kawusie i mam chwile relaxy :D:D Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie blondynka!!!!! Dopiero teraz do mnie dotarlo kto to a.n.k.a. Wczoraj ana24 przyslala mi liste z Waszymi danymi i tak czytam i czytam teraz sobie na spokojnie wszystko i widze po dzieciach,ze te dzieci to przeciez Mutter,a Mutter to a.n.k.a. Normalnie brak slow! ale mutter zmieniala nika podczas mojego wyjazdu do Polski i dlatego nie zajazylam,i caly czas kombinowalam kto to a.n.k.a. ale glupio mi bylo sie zapytac,,,dopiero teraz na tej liscie widze,ze to mutter :D:D:D Wybaczcie blondynce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to na tej liscie nie ma Asi :( czyli Mamy Wojtusia i Julki,i dalej nie mam do niej maila :( Asia!! Wyslij mi chociaz pustego maila to bede miec Twojego i po klopocie :) Prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam powiedziec ze was znalazłam :D Jak bede miala wiecej czasu to popisze bo akurat teraz mam urwanie głowy :o Przepraszam 🌼 Buziaki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pracuję nad listą,zaraz wszystko będzie uzupełnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×