Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Iza fajnie ze wpadłas na topik bo dziewczyny sie naprawde martwiły o Ciebie Shenen a mi znów bardzo smakuja wszystkie kawy tego typu własnie z cykoria i o wiele zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, a może szefostwo specjalnie coś zainstalowało żeby Was z sieci wywalało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to ty zazdrosnica jesteś,kobitko!:p miałam raniutko bigos robic,a to juz południe...zmiana planów musi byc.bedzie rybka z sałatka ziemniaczaną...a bigos jak nastawie wieczorem,to na jutro bedzie pycha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny mamy tempo z tym pisanim:) w niecałą godzinę strone zrobiłyśmy. Iza!!! witaj kochana🌼chyba telepatycznie Cie tutaj sciągnęłyśmy.Zreszta dosć często Ciebie tutaj wspominamy:) Nie dostałam od Ciebie na gg żadnej wiadomości mój numer 3674692 Ja tez się boje tej czwartej klasy.....podejżewam że dziecku cięzko sie przestawić z nauką...dochodzi sporo przedmiotów....no własnie powiedz mi jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi sie net buntuje ;) Shenen to nie jest zły pomysł .. pamietam jak ja sie bałam jak Bartek sie urodził a Dorian wrócił z przedszkola ze świnką . Ale z drugiej strony bedzie Ci cieżko z dwójka maluchów Nie sądzę Shenen .. szefowa nam sie ostatnio uzależniła :P :D Anka .. Bartrek też zadowolony ... a ja sie cieszę bo jednego drewniaka w domu juz mam ;) Dorian jest anty do tańca nastawiony :) Aga .. to było nieświadomie ... a w ogole masz stary numer gg czy Ci sie zmienil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga numer mam Twój stary .. atualny .. nie wiem dlaczego nie doszło :O Z przedmiotów dochodzi przyroda , historia . Ale nauka jest juz inna .. jest jej wiecej .. .zagadnienia są trudniejsze no i nie ma juz tej \" ukochanej\" jednej pani . Ogólnie jest cieżko ... Czasmi jest bardzo duzo zadane .. 50 milionów ksiażek ;) .. i w ogole . Do każdego przedmiotu są po 2-3 ćwiczenia .. cieżko sie z tym wszystkim połapać ... Ale Kamil da na pewno radę .. nie martw sie :) Anka .. podstawowka ma 6 klas .. a potem gimnazjum .. Idę sobie kawke zrobic .. praktykanci posprzątali , robotka prawie zrobiona mam luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza numer mam stary i nie wiem dlaczego nic od Ciebie nie mam. W sumie nawet nie mam twojego numeru gg niewiem dlaczego bo go nie wywalałam.Jak możesz to podaj mi go....to może kiedys pogadamy. Anka u nas jest 6 klas podstawówki i 3 gimnazjum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja dzis tez prosty obiadek,kupiłam mielone cielęco-wieprzowe i bedzie spagetti,a ze wszyscy lubimy to moze byc,no i9 jak mało roboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oj widze że sporo tego dochodzi.....noi te ćwiczeniówki.W sumie Kamil nieźle sobie w szkole radzi....ale troche z opowiadaniem mamy problemu....a przeciez na tym później cała nauka się opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska a ja dzisiaj serwuje na obiad gulasz z kaszą....w sumie tez mało roboty.Wiecie śmiać mi sie chce bo każda wymysliła na obiad cos szybkiego....chyba nie jest to wina kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba doczekam do tej 12 żeby połknąć tabletkę i położę się na godzinkę, nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Kasia poleciała sobie dokupić tych pączków.....w sumie z Kreska troche ja obiadłyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tu system szkolny jest inny.4 lata podstawówki i potem 4 gimnazjum,ale juz profilowane,ukierunkowane i taki tez dobor przedmiotów.myslę,ze lepiej jest to wymyslone tutaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen jasne odpoczywaj,ale pamietaj ze my tu codziennie jestesmy jak bedziesz miała chce na kawke czy herbatke w towarzystwie:) a kiedy masz wizyte najblizszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga . .. ja lece do Ceibie na obiad .. szykuj dodatkową porcje :D ... uwielbiam kaszę z gulaszem . Tylko duży talerz poproszę :D Zaraz Ci odezwę sie do Ciebie na gg ... skopiuje to co napisałam kilka dni temu .. Shenene a ty odpoczywaj jak najwiecej ... juz niedłuo będziesz miała czas bez chwili wytchnienia ... Oj jakby tak można było wypocząc na zapas ... Dziewczyny a Spinka odzywała sie ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen odpoczywaj ile tylko sie da....bo jak się Madzia urodzi to napewno nie da Ci pospac za duzo....zreszta może będzie to istny aniołeczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to Ty sie odezwałaś na gg???? jesli tak to mam Cie w kontaktach:) Spinka bardzo dawno sie nie odzywała więc nie wiemy co u niej. Wiecie właśnie dzwonił mój mąż z przeprosinami.Powiedział mi kilka miłych rzeczy....których nie powtórzę:Pi obiecał poprawę;) Ale u mnie leje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no widzisz i niepotrzebnie sie złościłaś ide sosik wstawic,bo przyrosne do fotela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, właśnie Tomek dzwonił ze miał telefon z przedszkola, Maja bardzo płacze, boli ją ucho :( Szlag by to trafił! Pani ma spróbować ja uśpić, jeśli sie nie da Tomek ja przywiezie. Poddać sie i zrezygnować z przedszkola?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen kurcze,trudna sytuacja.sama nie wiem,co bym zrobila.ciezko ci bedzie,miec niedługo dwoje dzieci,ale takie jak dzis sytuacje tez nie wykluczysz,a to chyba jeszcze gorsze.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!! Jestem, jestem..po żadne pączki nie poszłam, tylko czekałam na szefa, bo zadzwoniłże mnie odwiedzi..;)...więc musiałam się przygotować..;) Bardzo się cieszę,że udało mi się ściągnąć do nas Izę... Kreska fotryna się rozleciała nie z mojej winy...do Ciebie jest trochę daleko, a po drodze wieje wiatr...;) Shenen zrobię zdjęciia tej zjeżdżalni i Ci wyślę na meila, to ją sobie obejrzysz...;)...dla Ciebie i dla Madzi też są pączuszki..;)...łap...mi też ta kawa z cykorią nie smakuje..;)...może Maja przeziębiła sobie uszy?...ale pisałaś,że miała duży katar, może uszko ją boli od kataru?... IzaU szkoda,że Cię rozłożyła choroba...:(..ale mam nadzieję,że szybko z tego wyjdziesz..🌻...mam nadzieję,że przy naszym najbliższym spotkaniu Bartuś pokaże swoje umiejętności taneczne, a moja Ala plastyczne ;)....wiesz Dorian może ma za dużo na głowie?....a przecież Dorian chodził na jaiś kurs tańca..już nie chodzi?....a co z fotografowaniem?....ja sobie też zrobiłam kawkę...wypijemy razem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×