Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lusi_24

Mam 25 lat,zaczynają robić mi sie zmarszczki-kremy

Polecane posty

lusi_24 :):) Nie ma sprawy:) Ten co maciąg reklamuje to soraya, jednak ja też używam lirene city mat, a dla osób które potrzebują jedynie nawilżenia polecam wersję nawilżającą:) A najwazniejsze składniki które powinny zawierać kosmetyki najlepsze dla nas to : 1. kwasy AHA. 2. Przeciwutleniacze..takie jak beta-karoten, witaminy A, C, E. 3. Kwas askorbinowy (naukowa nazwa witaminki C). 4. Ceramidy czyli kwasy tłuszczowe. 5. Koenzym Q10. 6. Kolagen i elastyna. 7. Kwas glikolowy. 8. Wszystko co nawilża czyli gliceryna, mocznik. 9. Liposomy. 10. Pantenol...prowitamina B5. 11. Retinol...naukowa nazwa witaminy A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ma suchą,która po jakiś 4 godzin,zaczyna sie świecić dlatago spródowałam tem mat.I jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie soraya,coś mi sie pokićkało do opakaowanie podobne Dzięki za składniki pójde z nimi do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniablack
Mam 25 lat i faktycznie!! jak zmarszczek nie mialam tak zaczelam u sieie zauważac mimiczne i rozszerzone pory i....okropność!! Ja się starzeję!!!mam teraz w szafce massse produktów przeciwzmarszczkowych i wciąz wertuję net w poszukiwaniu nowych info..to straszne . Ide do apteki kupić wlasnie jakis drogi krem nawilżająco odżywczy bo tych przeciwzmarszczkowych mam w bród ale .. jestem załamana, kurcze ale ten czas szybko minąl.I mam wyrzuty sumienia ze nie kremowlaam się wczesniej moze juz za pozno???????????????????na poprawe wygladu mojej skory? i besztam sie za solarium w wieku 23 lat chodzilam dosc regularnie , moze przez to mi sie tak porobilo? ale glupiutka bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss...
a kto doradzi krem dla 29 latki ? Wlasciwie to nie wiem jaka mam cere ona jest i tlusta i sucha ale przewaznie sie swieci do tego mam łojotok skory oraz zmarszczki mimiczne . Czy moge uzywac kremu jak dla 25 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate chocolate
wiem że mnie prawdopodobnie wyśmiejecie ale mam 25 lat i używam na dzień nawilżającego Pani Walewska... :D i mogę powiedzieć tylko jedno kto powie że to zła marka albo dla babć dostani9e w nos :) Mam problem z mimicznymi pod oczami koło nosa i na czole, a ten krem to cudo, nie zapycha nie obciąża, w składzie nie ma nic co by było nieodpowiednie dla cery 25 latki, polecam, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew76
Mi pomógł Siquens Prevention na noc . Skończyła się ranna opuchlizna. Mam cerę mieszaną i od dłuższego czasu jest w równowadze. Zmarszczek jako takich pewnie to nie likwiduje, ale skóra ogólnie wygląda lepiej. Teraz szukam czegoś na dzień. Ogólnie ważne jest dobre nawilżenie. Ostatnio używam też toniku z kwasem salicylowym (z mazidła.com) i widzę, że trochę mi się zmniejszyły zmarszczki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew76
sss...: mieszna, ew. tłusta, Poszukaj czegoś co dobrze nawilża, to trochę ci się wyreguluje. Ja lobię Pharmaceris intensywnie (albo głęboko? nie pamiętam) nawilżający (były dwa, jeden z filtrami drug bez i ja wolę ten bez). Niestety np. na lato był dla mnie za ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfsd
dla mnie jest wazne, zeby uzywac roznych kremow, czyli co tubke zmieniac, albo nawet miec kilka i co dzien inny. cera sie przyzwyczaja, jak sie caly czas tego samego uzywa (tak samo np z szamponami do wlosow), poza tym w kazdym kremie sa inne skladniki odzywcze. poza tym krem do twarzy stosuje sie juz od ok 22-23r z, zwlaszcza, jak sie lubi przesuszac skore na sloncu. jak to moja kosmetyczka powiedziaala - jak sie nie ma kasy na krem, to uzywac nivea, ale wazne zeby robic to codziennie. ja uzywam pharmaceris, mm, koncze dermike(slaby) i chce sobie dokupic olay samoopalacz(uzywlaam od mojej mamy i jest super). dobry jest jeszcze avenue (czy jakos tak - francuski, pomaranczowe pudelko). nie polecam vichy i la roche posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgklfgjkjhhjdfdfh
mam 30 lat i nie mam ani jednej zmarszczki ale: nie opalam sie, nigdy nie bylam na solarium, nie uzywam zadnych kremow tylko sporadycznie NIvea lub Bambino, nie farbuje wlosow, jestem wegetarianką i tyle... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy przy takiej
Mam 36 lat i od lat stosuje Dermosan tlusty (do kupienia w aptece ) .Mieszkam za granica i kiedys dalam jeden krem kolezance z pracy 48 lat , kobieta odmlodniala o 10 lat ,mowi ze wszyscy znajomi prawia jej komplementy ,teraz sie tylko pyta kiedy jade do Polski i przywioze jej zapas Dermosanu .Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korektor pod oczy
Znacie może jakiś dobry do suchej skory? Bo mój mi strasznie wysusz. Masakra jest po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korektor pod oczy
Znacie może jakiś dobry do suchej skory? Bo mój mi strasznie wysusza. Masakra jest po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam kremy z retinolem. Po pierwsze- im bliżej lata, tym bardziej Twoja skóra będzie narażona na promieniowanie UV a retinol tylko ją na nie uwrażliwi. Po drugie to krem dla bardziej dojrzałej skóry. Ja bym Ci radziła zainwestować w kremy, które przede wszystkim chronią przed słoneczkiem i wolnymi rodnikami oraz intensywnie nawilżają. Używałam jakiś czas tego "znienawidzonego" kremu Lagrend i uważam, że jest ok. Oprócz tego miałam kremy z koenzymem Q10. Też w porządku. Pamiętaj, że jeśli już teraz zaczniesz używac silnych kremów przyzwyczaisz do tego skórę i w przyszłości będziesz potrzebować coraz mocniejszych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, już jakiś czas temu zauważyłam pierwsze zmarszczki mimiczne więc zaczęłam się rozglądać za naturalnymi kosmetykami bez zadnej chemii. Znalazłam takie serum http://f.kafeteria.pl/temat/f2/mam-25-latzaczynaja-robic-mi-sie-zmarszczki-kremy-p_3417340, używam od miesiąca i nie wiem jak działa na głębokie zmarszczki ale po moich pierwszych zmarszczkach nie ma juz prawie sladu. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości i kosmetyk jest godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tez mam skore wrażliwa i bardzo sucha i najlepszy krem do tej pory jaki zaakceptowała moja skora to krem "diadermina" . Moge go kłaść na skore bez obaw ze na drugi dzien powstaną wypryski ... W zasadzie nakładam go szpachlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ofertę kosmetyków, olejków organicznych i suplementów diety o naturalnym składzie, którą znajdziesz pod adresem www.forever-young.pl. Ja kupiłam tam serum ze 100 procentowym kwasem hialuronowym i po kilku dniach stasowania zauważyłam już pierwsze efekty! Polecam, bo wypróbowałam i uważam, że naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawilżaj też skrórę od wewnątrz (pij dużo wody, jedz owoce i zieleninę). Jeśli chodzi o pielęgnację to teraz jest dobra pora na robienie kuracji kwasami, można zacząć od delikatnych toników z kwasami PHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetty
Zajrzyj sobie tu www.touch.com.pl. Używam z doskonalymi efektami kosmetyk tej firmy. Majż w sprzedaży zestawy serum na różnego rodzaju problemy skórne wraz z urzadzeniem Acthyderm Touch - to taki rodzaj aparatu do nakładania kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W wieku 25 lat nie nalezy stosowac kremow przeciwzmarszczkowych. Mozna nawadniac organizm od wewnatrz i jesc duzo warzyw i owocow. Naturalne maseczki np z kawy dzialaja antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Mam 38 lat i nie mam zmarszczek ale stosuje codziennie zel nawilzajacy z kropelka oleju rycynowego i to wystarcza. 25 lat to bardzo mlody wiek i przedwczesne zmarszczki dadza sie tym sposobem zliwkidowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze delikatne zmarszczki pojawiły się w wieku 24, ale kosmetyczka poleciła mi regularne złuszczanie naskórka kwasami od Nanili (wiosną i jesienią) , do tego dobre serum i krem i na razie mam spokój  🙂  zabiegi z użyciem kwasów fajnie też działają na rozszerzone pory i nadmierne przetłuszczanie się skóry - ale to tak przy okazji 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji moim zdaniem sprawdzi się jakiś lekki krem przeciwzmarszczkowy, żeby ujędrnić i poprawić wygląd skóry, tak by była bardziej napięta, elastyczna i nawilżona. Może np. sprawdzić się w tej sytuacji linia Orient Time od AVA Laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×