Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lusi_24

Mam 25 lat,zaczynają robić mi sie zmarszczki-kremy

Polecane posty

Jestem tatalnie załamana,Pojawiły sie na czole-mimiczne,pod oczami,I wokół ust,Nie są strasznie widoczne ale są,Powiedzcie,jakie kremy stosujecie,co polecacie.jestem zielona w tym temacie,Bo nigdy nie używałam ,A jak widać musze,Dodam że mam strasznie wrażliwą skóre,Byłabym wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna niema zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesska
witamine E w plynie, gliceryne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś witaminy doustnie + dobry krem odżywczy i nawilżający. Na krem przeciwzmarszczkowy chyba zawczesnie, bo skóra się \"rozleniwi\". Ja do 30 używałam przeważnie bambino dla dzieci, czasami krem odżywczy lub nawilżający. Jestem przed 40 i skórę mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka
.... ze za wczesnie na krem przeciw zmarszczka to mit, nigdy na taki krem nie jest za wczesnie w brew pozorom, niedawno o tym czytalam moj dermatolog to potwierdzil a reasumujac skora wsiaknie odpowiednia dla siebie ilosc potrzebnych w tym kremie skladnikow a reszta pozostanie nie wchlonieta a to ze skora sie rozleniwi to wogole jakis mit mitow...ale najlepiej polecam udac sie do dermatologa lub chociaz do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czy jest jakiś limit wuieku od którego można używać kremu przeciw zmarszczkowego.A wam w jakim wieku pojawiły sie zmarszczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
Ja mam 22 lata i widzę pierwsze zmarszczki wokół oczu! Ale to zmarszczki mimiczne, wiec sie nie przejmuję, tylko cieszę, że jestem taka wesoła!:) Nie przejmujcie sie kobietki zmarszczkami w tym wieku, zazwyczaj to wyolbrzymiony problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka
...nie ma takiego limitu...taki krem nie zaszkodzi bo skora przyswaja tylko te skladniki ktore jej sa potrzebne do uzupelnienia...takie kremy sa bezpieczne i mozna je uzywac jak kazde inne...poprostu jak ktos mlody kupi sobie krem na zmarszczki a jego skora bedzie gladka jak dupa niemowlaka to straci tylko pieniadze bo skora nie wchlonie tych przeciwzmarszczkowych skladnikow ale mu nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skore raczej wrazliwa, sklonna do podraznien i przesuszen, na takie znacznie szybciej powstaja zmarszczki niz na tlustej :-( zauwazylam u siebie cos podobnego do autorki topiku i postanowilam wziac sie za siebie-raz na zawsze skonczylam z byle jakim demakijazem, co prawda nei zadazalo mi sie nie zmyc makijazu na noc ale czasem gdy wracalam do domu po 18 godzinach to po prostu mylam twarz mydlem, nakladalam jakis zwykly krem typu Bambino czy Nivea i to wszystko. Teraz chocbym zasypiala na stojaco-plyn do demakijazu oczu, ktorym nie trzeba trzec tylko rozpuszcza makijaz (uzywam Miraculum Perla & Jedwab), mleczko do demakijazu (bardzo lubie Soraya kolagen i elastyna), krem-czasem nawilzajacy czasem odzywczy w zaleznosci jakie skora ma potrzeby (polecam krem nawilzajacy Neutrogena comfort balm i moj ulubiony odzywczy Soraya kolagen i elastyna-tlusty ale szybko sie wchlania i zima nawet pod makijaz bez problemu go daje. Do tego wszytskiego 2 razy w tygodniu zamiast kremu na noc nakladam maseczke, ktorej sie nie zmywa-najbardziej lubie Dax Cosmetics miod i slodkie migdaly w zoltej saszetce. Na koniec raz na zawsze porzucilam solarium, w lecie na twarz nakladam porzadne filtry, pol roku temu przestalam palic i nie pozwalam innym mnie truc (jak ja sie mam meczyc bez papierosow to niech oni mnie nie postarzaja :-P ) Powiem zupelnie szczerze, ze po pol roku systematycznego dbania o siebie widze roznice-mam delikatna, bardzo gladka, jasna i promienna skore, makijazem tylko to podkreslam i nie musze ukrywac zaczerwienien, podraznien czy cieni po oczami-po prostu ich nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
A ja kiedyś byłam na szkoleniu kosmetycznym i kosmetyczka mówiła, ze krem musi być dobrany do wieku! Gdy młoda kobieta prędko zacznie uzywać preparatów przeciwzmarszczkowych, to z czasem jej skóra sie przyzwyczai, będzie sie słabiej samodzielnie regenerować i z czasem będzie potrzebować coraz mocniejszych substancji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka
WIESZ JA TYLKO POWIELAM TO CZEGO SIE DOWIEDZIALAM, I CO LEKARZ DERMATOLOG POTWIERDZIL ...NIERAZ OD KAZDEJ REGOLY SA ODCHYLENIA ...NIESTETY:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdecydowanie bardziej ufam lekarzom-dermatolog czy specjalista medycyny kosmetycznej jest dla mnei zdecydowaniem wiekszym autorytetem niz panienka, ktora skonczyla 2-letnia szkole kosmetyczna i najczesciej nie ma pojecia o skladnikach zawartych w kosmetykach. Mam takie wlasne-mysle ze dosc zdrowe podejscie do kosmetykow-jesli skora dobrze na nie reaguje i dobrze wyglada to widocznie tego jej trzeba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka
ZRESZTA SA TAKIE KREMY PRZECIW ZMARSZCZKOWE PRZEZNACZONE DO ODPOWIEDNIEGO WIEKU MOZE TO LEPSZE SAMA NIE WIEM...JEDNAK JEZELI MOWA O ODCHYLENIACH TO JA JESTEM ZDANIA ZE NP. NIE KAZDA 25LATKA MA SKORE W TYM SAMYM STANIE TAKZE NIE WIEM CZY TEN WIEK DUZO DAJE...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka
ginny82 POPIERAM, JAK SKORA DOBRZE REAGUJE TO SAMA MOWI ZE TEGO WLASNIE JEJ TRZEBA BYLO:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginny82.JA też rzuciłam polenie tzn nie pale 11 dzień,A Te kremy które wymieniłaś i mleczka wszystkie mnie uczulają,wogle ciężko mi coś znależć. nigdy nie buszowałam w sklepe na półce z kremai przeciwzmarszczkowymi.I chciałam najpierw dowiedzieć się coś na ten temat,Jaki wybrać.czym sie kierować ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi_24------------->ja tez troche bladze po omacku :-( moja skora na niektore kosmetyki reaguje czerwonymi plackami ale akurat te kosmetyki mi sluza. Tak sobie mysle, ze moze (skoro tak zle reagujesz na zwykle kosmetyki) to powinnas poszukac pomocy w aptece? Albo jeszcze lepiej wybrac sie do dermatologa-popytaj kolezanki o jakiegos fajnego i rozsadnego, ktory nie splawi Cie byle czym. Jeszcze tak na marginesie-moja ciotka pracuje w aptece (techni farmacji) i dziewczyny z apteki same sobie robia rozne mazidla, bez konserwantow, ktorych mozna uzywac tylko kilkanascie dni a potem sa do wyrzucenia. Ona mowi, ze robia to po prostu z najprostszych skladnikow. Nigdy u nikogo nie widzialam takiej ladnej cery, ona nie ma widocznych zmarszczek mimo 56 lat, wiec moze to tedy jest droga do piekna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do palenia to jakos straszenie mnie rakiem, podatnoscia na infekcje, impotencja i innymi karami boskimi nie bardzo na mnie dzialalo przez 5 lat nalogu :-( zobaczylam zmarszczki i z dnia na dzien skonczylam, ehhh proznosc kobieca :-P Trzymaj sie wiec w swoim postanowieniu-trzymam za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzaca22
26 Latka, to NIEPRAWDA, ze mozna sobie bezkarnie uzywac kremow przeciwzmarszczkowych w dowolnym wieku!! Niestety taka opinia panuje na Wizazu i wiele mlodych dziewczyn siega po kremy, ktorych nie powinny uzywac. Kremy z antyoksydantami, czyli z wit. C mozna juz uzywac po 20 roku zycia, jednak RETINOIDY nie! Mloda skora sie rozleniwi i po odstawieniu kremu nie bedzie potrafila produkowac wystarczajacej ilosci kolagenu. Przeczytalam to w artukule lekarza zagranicznego i bardziej mu ufam niz paru dziewczynom na wizazu, ktore rozpowszechniaja takie bzdury! Takze nie siegajcie za szybko za kremy przeciwzmarszkowe, lepiej kupic sobie kremik z wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
wiedząca22------>popieram, bo w końcu kosmetyki produkowane są dla konkretnego przedziału wiekowego i krem Nivea nie może równać się z kremem dla 50-latki!!!Przy czym 50-latce Nivea nie zaszkodzi, a 16-latce krem przeciwzmarszczkowy...Ale widzę, ze kobietki mysla inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginny82,na mnie podobnie nie działały informacje że rak itp.ale jak zobaczyłam zmarszczki.ogólnie stan cery,zęby któtych nigdy nie moge doszorować do super bieli,choćbym niewiem jakiej pasty dla palaczy stasowała,To stwierdziłam DOSYĆ PALENIAtrzeba sie wziąść za siebie bo w wieku 30 lat będę wyglądać jak 40 latka,A za to serdecznie dziękuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetttttttttttttttttttttttta nie wiem jak wpadlas na pomysl ze to 16-latki uzywaja kremow przeciwzmarszczkowych, popatrz na nicki -ja mam 25 lat, lusi_24 i 26 latka, no naprawde nastolatki to juz z nas chyba nie za bardzo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 LATKA
JA NIE PRZECZYTALAM TEGO NA WIZAZU JUZ MOWILAM SKAD MAM TAKIE INFORMACJE ALE JAK TY SIE NA TO NIE PISZESZ TO NIE MUSISZ, NIKT CIE PRZECIEZ NIE ZMUSZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma 26 lat i stosuje krem przeciwzmarszczkowy dla 40-letnich kobitek, to już chyba mała przesada, nie sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonnie_M---->zgadzam sie ze to juz przesada ale przeciez jest wiele kremow oznaczonych 25+ na ktorych pisze ze zapobiegaja tworzeniu sie pierwszych zmarszczek, myslac \"krem przeciwzmarszczkowy\" chyba troche mylnie sobie wyobrazamy starsza pania z trwala na baranka wklepujaca krem Pani Walewska :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaa
zmarszczki w Twoim wieku to nie ze starosci ale ze zniszczenia skory, polecam nawilzenie woda od srodka tzn duzo wody mineralnej i odstawic kosmetyki zwykle i kolorowe do szafy- stasznie wysuszaja, zwlaszcza te do oczu, wystarczy poczytac ich sklady chemiczne i wszystko staje sie jasne. Gwarantuje Ci ze ta woda pomoze(tylko jakas dobra, mineralna) no i zmien diete na zrowsza, moze srodziemnomorska?? Bardzo dobrze ze rzucilas palenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaa
Bonnie_M Moja koleżanka ma 26 lat i stosuje krem przeciwzmarszczkowy dla 40-letnich kobitek, to już chyba mała przesada, nie sądzicie??? gruba przesada moim zdaniem, przez taka lekkomyslnosc mozna tylko nieodwracalnie zniszczyc skore i bez chemii juz ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedząca, nie wiem, skąd czerpiesz swoją wiedzę, jednak retinoidy stosuje się już u nastolatków (w leczeniu trądziku). tak więc tym bardziej nie zaszkodzą one nikomu w wieku 25 lat. skóra nie przyzwyczaja się do silnych kosmetyków ani nie rozleniwia pod ich wpływem, to mit. i nie szerzą tego jakieś głupie laski z Wizażu, tylko np. biotechnolog Basia Kwiatkowska. http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php http://www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_a_wiek.php poza tym, kosmetyki dobiera się do wieku skóry, a nie do wieku człowieka. np. skóra osoby, która regularnie korzysta z solarium, może być np. o 10 lat starsza od niej samej. przytocz mi link do tego artykułu zagranicznego lekarza albo wyślij skan mailem, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra kobietki
to jaki krem polecacie dla 25-latki na pierwsze zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smm
podobno powinno sie latem stosowac kremy z filtrami.... nie znam zadnych.... mozecie cos polecic? czy nivea visage jest ok? poodbno ma filtry w swoim skladzie moge uzywac tylko kremow ktore nie sa tluste, bo po takich caly dzien swieci mi sie buzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelope G.
Mam 23 lata a skora pod oczami jak u 30, jaki krem pod oczy na taka sucha skóre proponujecie??? Nigdy nie dawalam nic pod oczy i teraz mam glebokie zmarchy. Widac to na zdjeciach wszystkich..nawet moj facet potwierdzil ze wygladam jak 30:( Nawilzajace czy natłuszczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×