Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sprezynka

domowe sposoby na wyprostowanie zebow

Polecane posty

Gość sprezynka

sa jakies domowe sposoby aby wyprostowac zeby?? nie wiem np rozciaganie szczeki napychanie zebow palcami ?? jest cos takiego ktos probowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa.....
walni se mlotkiem w siekacze....to sie wyprostuja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
a mi bardziej chodzi o jedynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
bua ha ha ha popłakałam sie ze śmiechu normalnie. a czy są jakies sposoby, np. na wyprostowanie sobie krzywych nóg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwooowwwww
wyginać w przeciwnym kierunku i zakladać sobie na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaleee
wy debile jestescie dziewczyna sie normalnie pyta a wy musicie dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
tesh bym chciala wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhgf
albo na wydluzenie nog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety sądzę że nie ma domowych sposobów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzelinaWilk
Zdecydowanie lepiej pójść do ortodonty jęsli chcesz wyprostować zęby!!NIe ma co ryzykować na własną rękę!Ja też długo się wahałam ale w końcu zdecydowałam się na założenie aparatu!Mojego leczenia podjeła się pani Iwona-Gnach Olejniczak z Unidednt Union Dental Spa z Wrocławia!Bardzo dobrze wspominam współpracę z panią doktor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat odgrzewany i chyba założony dla żartu :) Ale przyciąga, nie powiem, aż sama weszłam z ciekawości :D Myślałam, że może chodziło komuś o aparaty typu Invisalign np. A tu taka niespodzianka ;) A tak na serio... Oczywiście, że samemu się nie wyleczy wady zgryzu, trzeba się udać do profesjonalisty. Poszukać dobrego orto, z dobrymi opiniami, który zaproponuje rozsądne leczenie. Ja mam szczęście, że trafiłam na dr dr Chruściel do Rock Your Smile, wkrótce zdejmuję aparat i będę miała piękny uśmiech :) Na pewno sama bym tego nie osiągnęła, nie ma takich "domowych" metod - to była ciężka prac orto i oczywiście mój duży trud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można sobie naprostować zęby ;) Jeżeli tylko jest miejsce na zęba pomiędzy dwoma innymi to codziennie rano i wieczorem napychamy (nie na siłę) w przeciwnym kierunku. Z czasem ząb najzwyczajniej w świecie się przesunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Moim zdaniem w ten sposób można ale zrobić sobie krzywdę. Skutecznie będzie mogli naprostować ząbki u ortodonty i ja tak zrobiłam w gabinecie w Olsztynie u doktora Rojka w  Dental -u.  Gabinet znajduje się na ulicy  Panasa 1/39 i łatwo tam trafić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niech rodzice od 7 roku życia chodzą z dzieckiem do ortodonty,wtedy na NFZ wyprostuja się zęby zanim dobrze urosną.

To nie będzie my musieli patrzeć na dorosłe osoby ze srebrnym uśmiechem.I nie będziemy musieli czytać reklam klinik ortodontycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu chyba nie wiele da się zrobić. Najlepiej od razu udać się do dobrego specjalisty. Ja mogę polecić w Warszawie gabinety Eurodental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja bym nie próbowała domowymi sposobami prostowac zębów. jednak zdecydowałam się na aparat, który założyłam w stomatologii Cichonia - dokładnie, dobrze i bezboleśnie. Szczerze się bardzo cieszę ze trafiłam pod ich opiekę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prostowanie zębów to w grę wchodzi tylko wizyta u ortodonty. Jeśli szukasz dobrego specjalisty to polecam Eurodental w Warszawie. Chodzę tam nie tylko ja ale i wielu moich znajomych i każdy jesy zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×